Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van olyan ember itt, akinek a Diane35 vagy a Yadine fogamzásgátló valóban segített a haján? Szebb lett tőle és dúsabb stb. fórum

Van olyan ember itt, akinek a Diane35 vagy a Yadine fogamzásgátló valóban segített a haján? Szebb lett tőle és dúsabb stb. (tudásbázis kérdés)


10. g1977g
2011. márc. 25. 13:24
én a dianét másfél éve szedem, kb.5 kgot híztam, a pattanásaimra írták fel, azok teljesen elmúltak. a hajam nem lett fényesebb és nem nő gyorsabban, viszont besűrűsödött, nem győzöm ritkíttatni. most váltok, mert az orvosom nem javasolja tovább a szedését, jangee-t kaptam.
2011. márc. 25. 08:48
A Diane nem fogamzásgátló, hanem egy lórúgás hormonból, aminek a mellékhatása csak a fogamzásgátlás. Nem szabad fél évnél tovább szedni sem. Egyik barátnőm szedte ezt, neki a pattikra jó volt, de a haján nem segített. Sőt amikor abbahagyta sajnos iszonyatosan elkezdett hullani a haja :(
8. 9e2438fb8c (válaszként erre: 7. - 5e48d37001)
2010. jan. 17. 15:58
Velem közölte a doki, a 12 hetes uh-on...hogy kapná be.. :))
7. 5e48d37001 (válaszként erre: 6. - 9e2438fb8c)
2010. jan. 17. 15:35

Nem is fogamzásgátlóként van törzskönyvezve,hanem bőrgyógyászati célokra,kár ,hogy ezt nem közlik a nődokik azokkal akiknek felírják.a Fogamzásgátlás az csak egy mellékhatása neki.

Amúgy nagyon cuki a babád gratulálok:)

2010. jan. 17. 15:32
Diane35: rohadt erős hormontartalmú car gyogyi. Szedtem és ahogy az rá is van írva nem 100% szedése után nem meglepve tapasztaltam dolgokat. Eredménye a képeim közt látható és vigyorog...No comment :))
2009. jún. 6. 22:30

Én is Diane 35-öt szedek.Én nem veszem észre, hogy bármi is változott volna tőle ( bőr és haj terén ).Fogamzásgátlónak szedem nem más problémára.Másik fórum is van, amiben írnak róla.Olvadd el!

Fórum: Diane35 hatása

2009. jún. 6. 22:04

szia!

én diane35-öt szedtem,szerintem nagyon jó fogamzásgátló,tényleg szebb lesz tőle a haj és pl. nem hullik és fényes,sok ismerősöm mondta is milyen gyönyörű a hajam,pedig nem is foglalkoztam vele sokat,és nem hízik el tőle az ember,de nekem sajna váltanom kellett gyógyszert,de csak jót tudok róla mondani és olcsó is

2009. ápr. 18. 13:37
Ezek szerint erre a problémára rajtam kivűl még egy Hoxásnak sem írták fel....
2009. márc. 27. 16:05
És a fogamzásgátló elhagyása után sem állt vissza az eredeti állapot?Ez lett volna a folytatás,de nem fért ki:)
2009. márc. 27. 16:04
Va olyan ember itt, akinek a Diane35 vagy a Yadine fogamzásgátló valóban segített a haján? Szebb lett tőle és dúsabb stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook