Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a menete egy műhiba per elindításának? fórum

Mi a menete egy műhiba per elindításának? (tudásbázis kérdés)

7. fzsuzsa76 (válaszként erre: 3. - Stevebajro)
2013. okt. 17. 22:08
No akkor keress egy másik ügyvédet, mert ennek nem ez a menete.Olyan ügyvédet keress, aki kifejezetten műhibaperekre szakosodott, és a papírok átnézése, valamint elmondásod alapján lát reális esélyt 1 perre.Nem neked kell orvost keresned, aki megállapítja a műhiba tényét (ilyet egyébként tuti nem találsz), erre vannak az igazságyügyi orvosszakértők, akik majd megállapítják, h történt e mulasztás, vagy nem.Ha belekezdessz növessz páncélt:-(
6. stevebajro (válaszként erre: 5. - Ubi pretium)
2013. okt. 17. 21:16
Én is így gondolom! Elég necces lenne így!:-(
2013. okt. 17. 21:13
Akkor a menetét már tudod.Mondjuk nekem itt bukik a dolog,hogy keress egy orvost,aki a kollegája ellen fog úgymond vallani.Nem hiszem,hogy ez lenne valóban a menete.Ha igen,necces lesz ilyen dokit találni.
4. stevebajro (válaszként erre: 2. - Gkreka)
2013. okt. 17. 21:11
Ezen már túl vagyok!
2013. okt. 17. 21:10

Voltam ügyvédnél, aki azt javasolta, hogy keressek egy orvost, aki elsőként átnézi a leleteket, és pecsétet és aláírást ad, arról, hogy tényleg műhiba törént szerinte! EZZEL az orvosi papírral együtt küldene az ügyvéd levelet a kórháznak!

Tehát egy orvost keresek, aki vállal ilyet! Nem tudom, hogy tüdőgyógyász, belgyógyász vagy onkológus kellene! Az ügy elég összetett!

Segítségeteket előre is köszönöm!

2013. okt. 17. 21:09
Felkeresel egy erre szakosodott ügyvédet!
2013. okt. 17. 21:05
Műhiba pert indítanék! Mi a menete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook