Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a megoldás? Párkapcsolati gondok... fórum

Mi a megoldás? Párkapcsolati gondok... (beszélgetős fórum)


1 2
10. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 12. 18:34

Bedugva hagyni a hajvasalót, kint hagyva a kaját ami megromlik, nem zárod el rendesen a vízcsapot, ne hari de ez tényleg csak odafigyelés kérdése. Ezekre én is felemelném a hangom:)

A többiben, hogy hiányzik nőként kezeljenek, megértem.

2020. júl. 12. 18:31
Csak a válást látom megoldásnak.
8. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 12. 18:30
Neked az un. "szétszórtságon",neki a modorán kell változtatni. Ha sikerül..
7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 12. 18:26

Ha valaki ezeket csinálná az én családomban, arra én is ki lennék akadva, főleg hogy a kutyás történetnél ennyi erővel a kaput is nyitva hagyhattad volna, és akkor elveszett volna a kutyus.

Ezek amiket leírtál, nem szétszortság, hanem nagyon figyelmezetlenség, és valóban veszélyes dolgok. Azt nagyon nem lehet nem észrevenni, hogy elzártam a csapot és az folyik, hisz azt látod, a szétszórtság ha mondjuk nem találod a kulcsod, telefonod, stb.

Egy bedugott vasaló elég komoly kárt tud okozni, ahogy egy folyó csap is. Én mondjuk együtt sem tudnék élni egy ilyen emberrel, állandóan frászban lennék, hogy mi fog történni, mire hazaérek...

Mondjuk azt sem értem, hogy te minek vagy vele, ha semmi nem köt titeket össze, őt idegesíted te, te meg másra vágysz...

2020. júl. 12. 17:43

Hát lakva ismerkszik meg az ember.

Vagy megszoksz Vagy megszöksz alapon.

Mind a kettőtöknek változni kell.

És persze ezt meg kellene beszélni.

5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 12. 17:37
Júújj. Te még változhatsz, komolyodhatsz a szétszórtságból. De az ő kommunikációja, ha ilyeneken kiakad, nem igazán.
2020. júl. 12. 17:36
Mióta vagytok együtt?
2020. júl. 12. 17:34
Talán az emlékek .. hatalmas szerelem volt..meg amúgy a szívem mélyén szeretem őt a mai napig és ő is engem. De ezeket az érzéseket mostanában kinyírják a hétköznapok :(
2020. júl. 12. 17:33
És mi a jó a kapcsolatban? Mi az ami miatt vele vagy?
2020. júl. 12. 17:11

Tipikus mi volt előbb a tyúk vagy a tojás esete.. hatalmas szerelem volt most viszont egyre inkább azt érzem hogy szétmegyünk. Az én problémám az 28 éves nő vagyok, hogy rettenetesen ingerült.. minden nap rám mordul valamièrt.. én nekem az önbizalmam romokban olyanokat mond “már megint mi van itt bazdmeg?” Stb szörnyű hangsúllyal.. én mondom neki hogy 34 éves lètére meg kéne tanulnia hogy viselkedik egy nővel ami viszont az ő problémája az az, hogy sajnos rettenetesen szétszórt vagyok. Pl kijöttem a kádból rosszul töröltem meg a lábam ő belépett és majdnem elcsúszott.. vagy bedugva hagytam a hajvasalót.. vagy rosszul zártam el a csapot sok lett a vízszámla.. vagy múltkor rosszul csuktam be az ajtót a kutyánk kiszökött és összeszarta a közös udvart.. vagy elől hagytam a kaját es megromlott...ő kifakad hogy nem tud helyettem is ennyi mindenre figyelni én meg hogy minden nap veszekszik egyre több mindenben hibázok akarva akaratlan ő meg emiatt napról napra ingerültebb lesz.. ördögi kör ez :( de ha ő csinál valamit én sosem mordulok rá vagy vitatkozom.. ezért mondom neki hogy szerintem csak ürügyet keres hogy bántson.. ő meg azt mondja nem tudja tolerálni hogy minden nap van valami... viszont ugyanakkor én igyekszem apróságok (pl figyelmesebben mosogatok el többet rendet rakok) de azokat bezzeg nem veszi észre.


Hianyzik hogy nőként bókoljanak legyenek hálásak hogy vagyok Nekik..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook