Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » ... mi a helyzet az ex-el? fórum

... mi a helyzet az ex-el? (beszélgetős fórum)


1 2 3
26. 04e95f637a (válaszként erre: 24. - Katus3)
2010. aug. 27. 12:33
Igen,még hosszabbra,családdal együtt! :)
25. Veronika27 (válaszként erre: 22. - Katus3)
2010. aug. 27. 12:32
Azt írta, hogy kerülik a személyes találkozást.
24. katus3
2010. aug. 27. 12:31
Ha hosszú távra terveztek,és úgy látom hogy igen,ez így volt helyes a részetekről.:-)
23. 04e95f637a (válaszként erre: 19. - Katus3)
2010. aug. 27. 12:29

Köszi :)

Igen,én megmondtam neki,hogy beszéljünk a csajjal,vagy legalábbis Ő,és mondja el,mi a pálya,mert hazugságban nincs értelme együtt élni,és jövőt tervezni!

22. katus3 (válaszként erre: 20. - Marjann)
2010. aug. 27. 12:27
Ezt most a tiédre. Tényleg ne haragudj meg. Nekem nagyon rosszul esne ,ha a párod helyében lennék,mert akkor ugye nem tudja,hogy ti még találkozgattok. Nem azt mondom hogy más is történt,mert azt írod hogy nem,és én el is hiszem,csak az hogy mindez a háta mögött történik.
21. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 17. - Marjann)
2010. aug. 27. 12:27
Hát, ismeretlenül nincs jogom másokról véleményt alkotni, de azzal a férfival, aki szeretőként kínozta a páromat, miközben 3 gyerek várta otthon és egy mindent elviselő feleség... hát, ilyen emberrel nem szeretnék közös programot.
20. Marjann (válaszként erre: 18. - Katus3)
2010. aug. 27. 12:25
Ezt most az ő helyzetükre mondod, vagy az enyémre?
19. katus3 (válaszként erre: 16. - 04e95f637a)
2010. aug. 27. 12:25
Sok boldogságot nektek!:-) Ez így fair,hogy őszinte a párjával,nem titokban folytatjátok a dolgot.
18. katus3 (válaszként erre: 15. - Marjann)
2010. aug. 27. 12:23
Ezt sem tartom becsületes dolognak.Légy szíves ne haragudj meg,ez csak az én véleményem.
17. Marjann (válaszként erre: 14. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 27. 12:22
Egyébként igen, ezért mondtam, hogy a ti helyzetetek más. Mi együtt éltünk. De ha ő azt mondja, hogy csakis barátok, akkor megoldás lehet, ha bemutat neki és néha csináltok közös programokat.
2010. aug. 27. 12:22
Az első szerelmemmel,együtt kezdtük a nagybetűs életet!14 éves voltam,amikor ő 20!6 évig egyetlen veszekedés sem volt a kapcsolatunkban,imádtuk egymást,és egymás nélkül élni sem tudtunk!A szüleinknek nem tetszett,de mi küzdöttünk egymásért!16 éves voltam,mikor apukám meghalt,betegségben!Anyám magamra hagyott,és egy másik családot választott!Belebetegedtem,de ő mindig mellettem volt!Szülői értekezletre járt,iskoláztatott(saját keresetéből,22 évesen),ruháztatott,ellátott,és bármit amit szemem-szám megkívánt azonnal ugrott,és megkaptam!6 év után elkezdett vidékre járni dolgozni,hogy több legyen!Magamra maradtam,és 7 év után megcsaltam!Szemét húzás volt,tőlem,de megbocsájtott!Visszakaptam tőle,amibe beleroppantam!Ő is!8 év után vége lett,és összeköltözött azzal a csajjal,akivel megcsalt!3 éve élnek együtt,de mi ebben a 3 évben folyamatosan kapcsolatban voltunk,továbbra is mindent megtesz értem,minden működik,úgy ahogy az elején!Jelenleg ott tartunk,hogy újból megpróbáljuk,és összeköltözünk!Mi nem bírunk egymás nélkül már élni,és évről évre jobban szeretjük egymást! :) 11 éve tart a dolog,és nincs az a férfi,aki miatt dobnám!Neki dobnia kell a csaját!Sosem szerette igazán,csak egy hitel köti össze őket!Ez a helyzet az ex-szel! :))))
15. Marjann (válaszként erre: 6. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 27. 12:20

Párom is tartja a kapcsolatot az exével, igaz nekik van egy közös kislányuk.

Én nem hinném, hogy megrendülne a bizalom köztünk. Ő tudja, hogy szeretem, sokat beszélgettünk az előző kapcsolatomról is, nagyon jól tudja, hogy miért lett vége. Elmondhatnám neki, de így egyszerűbb. Valójában tudja, hogy tartjuk a kapcsolatot, hogy szoktunk néha beszélgetni, ez nem is zavarja. Csak most úgy alakult az élet, hogy az én párom messze van, exemnek is gondjai vannak, szóval mindkettőnknek jól jönnek a beszélgetések/tanácsok. És legalább jól ismerjük egymást:)

14. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 12. - Sünike67)
2010. aug. 27. 12:17

Nekem a kapcsolat tartással sem lenne semmi problémám, ha ők valaha is egy pár lettek volna, de a férfi 3 gyerek mellett, a felesége tudtával éveken keresztül járt hozzá. A vége felé 2-3 hetente 1-1 éjszakát kapott tőle, ő mégis mellette maradt és hűséges volt a férfihoz.


Ezek után nem tudom biztosra venni azt, hogy amikor elutazik és azt mondja, hogy este egyedül fekszik le, akkor az valóban úgy is van.

13. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 10. - A9ac184d01)
2010. aug. 27. 12:14

Azt nem tudom, hogy most mi tévő legyek.

Nem merem újra előhozni a témát, viszont egyre nehezebben fogom vissza magam.


Ráadásul olyan dolgok járnak a fejemben, amilyenek korábban soha. Arra gondolok, hogy amikor egyedül hagyja a laptopját belenézek a leveleibe, megnézem a telefonját és ehhez hasonló őrültségek.


Soha nem gondoltam volna ezt magamról, mert egyébként nem vagyok féltékeny tipus és a másik privát szféráját mindig tiszteletben tartottam.


Jah, azt is a fejemhez vágta, hogy én anno azt mondtam neki, hogy nem szoktam féltékenykedni. Hát, ahogy neki is mondtam, úgy gondolom azért van egy határ, ahonnan már ér.

2010. aug. 27. 12:13

Mi lenne, ha a párodat megkérnéd, hogy mutasson be a volt barátjának?

Vagy ez morbid ötlet?

Lehet, hogy tényleg nincs köztük semmi, csak időnként beszélgetnek.

Elvégre el kell fogadnunk a párunk előző életét, hiszen az is hozzá tartozott!

11. katus3 (válaszként erre: 9. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 27. 12:13
Nem akarom bántani a párodat,nem is ismerem,de itt az lenne a legtisztább,ha határozottan a pasi tudomására hozná,hogy nem szeretné tartani vele a kapcsolatot. Egyébként ez nem volt hülye gondolat a részedről.Le kellene ülnötök megbeszélni ezt a dolgot...
10. a9ac184d01 (válaszként erre: 9. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 27. 12:11
Akkor a pasi okozhat még problémákat, én óvatos lennék a helyedben. A barátnőd pedig ha szeret, akkor meg fogja szakítani vele a kapcsolatot.
9. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 7. - Katus3)
2010. aug. 27. 12:07

A miértekre mindig kész a válasszal.

Nem ő hívja, hanem a pasi őt.

A férfi rendes, mert szorít nekünk, hogy boldogok legyünk.

Amikor pedig azt mondtam neki, hogy a pasi nem véletlenül hívogatja, mert abban a pillanatban, ahogy nálunk valami gond lenne rögtön ott teremne vígaszt nyújtani még engem nevezett hülyének

8. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 5. - A9ac184d01)
2010. aug. 27. 12:05

Nem véletlen, hogy nem keresi a pasit.

A felesége tudta, hogy szeretője van és ismerte is a páromat, ő pedig biztosan nem akarja alkalmatlan időben hívni.


Egyébként tudom, hogy néhány e-mailt a párom továbbít neki. Nem személyeseket, csak érdekességeket, amiket kap.

2010. aug. 27. 12:04
Én is úgy gondolom,hogy még kötődik valamilyen szinten a pasihoz,esetleg hízeleg neki a dolog,hogy a pasi még mindig érdeklődik iránta.Ha már nem érdekli,miért tartják a kapcsolatot? Nekem is rosszul esne,hogy nem volt őszinte.:-(
6. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 4. - Marjann)
2010. aug. 27. 12:03

Szóval te is tudod, hogy a párodnak ez rosszul esne, ahogy neked is rossz lenne, ha megtudnád, hogy ő esetleg ugyanezt csinálja a hátad mögött.


Mit gondolsz, a párod bizalma megrendülne benned, ha megtudná?

5. a9ac184d01 (válaszként erre: 3. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 27. 12:03
Ha ő nem keresi a pasit, csak a pasi keresi őt, akkor szerintem hihetsz neki. De lehet jobb lenne, ha megmondaná neki, hogy ne keresse többet, az lenne a legkorrektebb, és azzal neked is bizonyíthatna.
2010. aug. 27. 12:02

Én csak a magam példáját tudom elmondani, még ha nem is teljesen ugyanaz. Több, mint két évig voltam együtt az előző párommal, együtt is éltünk. Szakítottunk, mert nem működött a dolog. Jó pár hónappal később beszéltünk először, amikor már meg volt a jelenlegi párom, akit nagyon szeretek. Exxel hetente többször beszélgetünk msnen, párkapcsolati tanácsokat adunk egymásnak (igen, ez elég vicces). Egy csomó dolgot meg tudok kérdezni tőle, hogy egy pasinál ez mit jelent stb. Nincs köztünk semmi, nem is lesz, igazából a személyes találkozást is kerüljük (csak ha muszáj, múltkor pl telepítő cdt adott nekem).

Szóval semmi sincs benne.. Párom mégsem tud róla. Nem hazudok neki, egyszerűen nem mondom el, hiszen csak bonyodalom lenne belőle. Igaz, ő elég messze van tőlem, szóval nem fenyeget a "lebukás".

3. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 2. - A9ac184d01)
2010. aug. 27. 11:59

Megkérdeztem.

Azt mondta, hogy ő soha nem érzett annyi szerelmet a pasi iránt, mint most irántam és már a kapcsolatuk végén tudta, hogy ha elválna a pasi már akkor sem kellene neki.

2. a9ac184d01 (válaszként erre: 1. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 27. 11:57
Nem akarlak elkeseríteni, de valószínűleg még mindig kötődik a pasihoz érzelmileg, másképp nem akarná vele tartani a kapcsolatot. Ha megkérdeznéd a barátnődtől, hogy mit tenne, ha a pasi elválna, és vele akarna lenni, mit válaszolna?
2010. aug. 27. 11:51

Sziasztok!


Tudom, ez egy női fórum, nem éppen férfias dolog ide írogatni, de engem ez egyáltalán nem érdekel.


Az az igazság, hogy kíváncsi lennék a véleményetekre a helyzetemmel kapcsolatban.


A páromat több éve ismerem, de csak fél éve vagyunk együtt. Mindig őszintén beszéltünk egymással. Kiderült, amit eddig nem tudtam, hogy korábban - kb 2 évvel ezelőttig - hosszú időn keresztül szerető volt. Ő szerelmes volt a férfiba, saját elmondása szerint fizikailag és lelkileg egyaránt kötődött hozzá, még akkor is, ha tudta, hogy ezzel magának árt.

Miután szakítottak nagy nehezen, 1 éven át egyetlen szót sem váltottak egymással, majd egyszer csak jelentkezett a pasi, de csak annyira, hogy születésnapra küldjön egy e-mailt. Azóta havonta beszélgetnek 1-2 alkalommal, váltanak 1-1 e-mailt.

Én a kapcsolatunk elején megmondtam neki, hogy engem zavar az, hogy még mindig tartja vele a kapcsolatot. Részemről lezártnak tekintettem a dolgot, mert úgy voltam vele, hogy ez elég egyenes beszéd.


Aztán 4 hónap múlva megkért, hogy adjam oda a telefonját, én pedig észrevettem, hogy a kijelzőn ott virít egy nem fogadott hívás a volt pasitól.


Megkérdeztem tőle, hogy ezt mégis hogy gondolta.

Kiderült, hogy azóta is tartják a kapcsolatot. Elmondása szerint nem gondolta, hogy ez problémát jelentene. Mikor megkérdeztem, hogy ha szerinte ez nem probléma, akkor miért nem mondta el nekem.... hallgatás volt a válasz.


Lehet, hogy ez semmiség és én csinálok belőle nagy ügyet, de nagyon megrendült benne a bizalmam.


Ti mit tennétek most a helyemben?... és mi a véleményetek erről az egész helyzetről?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook