Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » ... mi a helyzet az ex-el? fórum

... mi a helyzet az ex-el? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. ápr. 25. 09:13
en elfelejtettem orokre,be kell csukni magunk utan az ajtot es ugy uj eletet kezdeni.
2014. ápr. 15. 15:46

jelen pillanatban nincs ex.

remélem egydarabig nem is lesz.

2014. ápr. 8. 05:30
ha en bezarom az ajtot magma utan akkor tobbet sosem nyitom ki,a mult,mult,mi a jelenben elunk.
83. 6fef80bd7d (válaszként erre: 82. - 2c3fc809b8)
2014. ápr. 8. 00:56
igen?:-D
82. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 80. - 6fef80bd7d)
2014. ápr. 7. 22:01
jajj:D
2014. ápr. 7. 21:53
közel van.
2014. ápr. 7. 21:50
kit érdekelnek? engem nem, egyvalaki kivételével :-D
79. ina87 (válaszként erre: 1. - 11e0b7a6bc)
2013. aug. 28. 13:31
Lehet h még érzelmileg kötödik a pasihoz ám ez nemjelenti azt h megcsalna vele,végülis nem titkolta a dolgot,csak ez lehet h nemvolt neki elég egyértelmü h anno letisztáztátok vagy megfeletkezet róla!úgy vagyok vele aki ex az az is marad semi kapcsolat velük,nemvolna ész szerü hisz barátok már nem lennénk nemis volna lehetséges,na persze ki h van vele,jobb az ha ami lezárt dolog az azis marad barátság kizárt és a jópofizás is!
2013. aug. 28. 13:02
mielott uj kapcsolatban kezdesz zard le a multadat.csak a kaposzta jo felmelegitve hiszha egy kapcsolat nem mukodott eloszor akkor 2szor sem fog.
2013. ápr. 1. 12:12
exek?? uhhh... Isten óvjon tőlük!!!! :)
76. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 75. - Nyárinő)
2010. szept. 2. 12:59

Hát, ezen a kötődés dolgon már én is gondolkodtam. Egyszer egyedül akar találkozni a barátnőivel és akkor nem is alszunk együtt, máskor pedig alig várja, hogy hazaérjen. Volt, amikor a munkánk miatt nem tudtunk együtt lenni két napig. A harmadik este, amikor hazaért hullottak a könnyei, mert annyira hiányoztam... szóval elég nehéz néha megérteni, de hát kit nem?


Minden esetre megfogadom a tanácsot és nyitott szemmel fogok járni. Köszönöm

75. nyárinő (válaszként erre: 59. - 11e0b7a6bc)
2010. szept. 1. 19:52
Még ez jutott eszembe, ahogy olvastalak, hogy Te jobban kötődsz ehhez a lányhoz, mint fordítva. Eleve milyen dolog az aki családos emberrel kezd és még a mai napig Isteníti. Hinni akarsz neki (nagyon) ez látszik, de járj nyitott szemmel! Szép estét!
74. spinneli (válaszként erre: 71. - 11e0b7a6bc)
2010. szept. 1. 19:49
jó hír.
73. nyárinő (válaszként erre: 1. - 11e0b7a6bc)
2010. szept. 1. 19:48
Nekem is rosszul esett volna. Én úgy vagyok ezekkel a dolgokkal, hogy ha szakítok akkor nem érdekel, hogy mi van a másikkal és ő se keressen. 4 komoly kapcsolatom volt és mind a 4 férfi keresett még akkor is amikor már bőven benne voltam a másikban. A múltat le kell zárni és nem visszatekintgetni. Szerintem ez a lány nem zárta ezt le még teljesen. Nem azt mondom, hogy átmennék a másik oldalra, ha szembejönne az ex, de nem tartom velük a kapcsolatot, mert semmi közünk ahhoz ki, hogy él a jelenben. Ez nem korrekt a jelen párunkkal szemben. Engem sokáig kerestek, de nem voltam "rá vevő" talán a Te barátnőd még az.Te az elején mondtad neki, hogy zavar és az emberek 99% zavarná ennek ellenére tartja vele a kapcsolatot. Az "duma", hogy a férfi telefonál. Ha nem venné fel nem reagálna semmire se mailen se sehogy akkor lekopna. Sajnálom, de ez a véleményem. Remélem megoldódik a helyzet!
72. Marjann (válaszként erre: 71. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 28. 20:41
Örülök nektek.
2010. aug. 28. 19:01

Sziasztok!


Tegnap megvolt a nagy beszélgetés.

Elég kurtára sikeredett.


Megkérdeztem tőle, hogy mi a helyzet az ex-el.

"Megértettem, hogy miért zavar, küldtem neki egy e-mailt, amiben leírtam a helyzetet, ő tudomásul vette és nem fog többé keresni."


Bár nem értem, hogy miért nem mondta el ezt nekem aznap, amikor elküldte a levelet, de nem fogok már minden apróságból ügyet csinálni. A lényeg, hogy lezárta és kész.


Biztosan el kell majd telnie egy kis időnek még, amíg minden visszaáll, de azt hiszem az első lépést már megtettük.


Köszönöm a véleményeket, tanácsokat.

2010. aug. 28. 14:18
melyikkel?
69. Veronika27 (válaszként erre: 59. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 28. 14:13

Ja értem már!

Ez esetben tényleg nem értem a barátnődet. Az ilyen férfit én messziről elkerülöm, kikezdeni vele eszembe sem jutna, na de nem vagyunk egyformák...

68. spinneli (válaszként erre: 57. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 28. 10:19
A te esetedben úgy látom pont azon van a hangsúly, hogy azt érzed, veszélyeztetheti a pozíciód....szerintem érdemes lenne egy higgadt beszélgetésben rákérdezni, nem támadóan, követelőzően, hogy jól érzed-e ezt.
67. mamcili (válaszként erre: 45. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 28. 00:02
akkor kérdez vissza ha neki nem tetszik hogy a régi exeddel felvedd a kapcsolatot, ő hogy várhatja el, hogy te elfogad hogy az exével tartsa a kapcsolatot, és ráadásul titokban...
66. mamcili (válaszként erre: 17. - Marjann)
2010. aug. 27. 23:54

hú ez ellen nagyon ellenkezem...

bocsi, de ez egyáltalán nem jó ötlet...

ha tehettem volna távol tartottam volna attól amire akkoriban képtelen voltam...

65. mamcili (válaszként erre: 13. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 27. 23:50

ezt hívják féltékenységnek...

te miért félsz?

miért nem bízol magadban?

Miért gondolod hogy esélyes a másik?

szerintem ha szereted akkor harcolj érte, de nem ököllel :)

hanem szeretettel, töőrődéssel...

le fogja állítani a pasit, ha látja te vagy a világ közepe...

64. katus3 (válaszként erre: 59. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 27. 16:48
Az ilyen ember tényleg rendes.:-) Ne vicceljünk már! Szereti a családját?Ezt komolyan gondolja a párod? Akkor ő minek volt? Komoly beszélgetésre van szükség!
63. Pahet a vadász (válaszként erre: 57. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 27. 16:09

nos pont itt és ezzel van a probléma...nem zárták le, az tuti...és valóban, ha akkor megtette, most is megteheti, akár melletted is...

valami van abban a fickóban, ami nem hagyja nyugodni. és akár ki is lesz mellette, a másik is ott lesz...azt mondod isteníti...hát...

nekem is van pár ex-em...egy évben egyszer küldenek, küldök boldog szülinapos e-mailt..ezen kívül nem nagyon beszélünk...pedig egyikkel sem vagyok haragban, csak éppen új életet kezdett mindegyikünk...ok, persze volt rá már precedens, hogy szakmai dolog miatt írtam ennek vagy annak, és abban a két levélben megkérdeztük egymástól ki hogy van, örültünk a másik boldogságának...na de nem kétnaponta stb...jobb ezt mihamarabb tisztázni vele, ha nem érti meg hogy ez téged zavar, pláne h hazudik róla, akkor ott ette meg a fene...

uhh bocs ez hosszabb lett :D

62. Pahet a vadász (válaszként erre: 61. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 27. 15:56

épp most olvasok vissza :)

majd ha van valami még amit tömören lehet írni, megteszem :)

61. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 60. - Pahet a vadász)
2010. aug. 27. 15:51

Rövid, tömör, igaz.


Kössz

60. Pahet a vadász (válaszként erre: 13. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 27. 15:49

ezt hívják ok-okozatnak :)

ő okot ad rá hogy féltékeny legyél, te pedig az vagy :)

szerintem normális...

59. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 58. - Veronika27)
2010. aug. 27. 15:19

Hát, én úgy értelmeztem, hogy "mit vársz tőle (tőlem)", amikor egy olyan férfiról van szó, aki éveken keresztül a családja mellett fenntartotta ezt a szeretői viszony... persze lehet, hogy félreértem.


Egyébként azt nem értem a páromban, hogy miért nem tudja kívülállóként felmérni ezt a dolgot. Szinte isteníti a pasit, hogy milyen kedves, odaadó, szereti a családját stb stb... és amikor megkérdezem, hogy ezt akkor is így gondolná-e, ha ő lenne a feleség... hallgatás...


Egyszerűen nem értem, hogy miért hajlandó szóba állni ezzel az emberrel.

58. Veronika27 (válaszként erre: 51. - Castellina)
2010. aug. 27. 15:14
Azt hiszem, valahol elveszítettem a fonalat...
57. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 56. - Spinneli)
2010. aug. 27. 15:13

Egy rendben lezárt "kapcsolatnál" ez valóban így is van és ebből a korábbi partnereimnél nem is csináltam soha problémát. Volt olyan, akitől 180km-re laktam, a volt barátja pedig a szomszéd utcában, így rendszeresen össze is futottak, beszélgettek, továbbra is baráti társaságba tartoztak, de engem nem zavart, mert az valóban kapcsolat volt, amit valóban le is zárt az akkori párom.


Úgy érzem az a helyzet, amikor valaki annak ellenére együtt van valakivel, hogy a másik fél a családjával él és 2-3 hetente 1 éjszakát szán a nőre teljesen más, mint egy normális kapcsolat.


Úgy érzem, hogy ha ez akkor jó volt neki, valamiért biztosan kitartott mellette, akkor miért ne tennék meg újra most, hogy mellette is ott van valaki, aki biztos pont az életében.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook