Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a csudát adjunk anyósnak szülinapjára? fórum

Mi a csudát adjunk anyósnak szülinapjára? (tudásbázis kérdés)

1 2
26. Papp Szilvia (válaszként erre: 24. - Forrest2010)
2013. máj. 7. 08:31

Az a gondom h ez egy év alatt a 3. Mert újabb kiadás,más cég stb:-) nem sajnálom tőle,csak utána unom hallgatni h rinyál h hó vége van...:-)

Amúgyx szeretem,jó a viszonyunk csak mostasnában kissé füllentős a drága...


Sajna a bögre se jó,hosszú lenne leírni miért...

25. Papp Szilvia (válaszként erre: 23. - Forrest2010)
2013. máj. 7. 08:28
Virágot ad a másik fia minden évben:-D ez hagyomány:-)
24. forrest2010 (válaszként erre: 9. - Papp Szilvia)
2013. máj. 7. 08:26
Szilvi , ha a 100 ezer ft-os lámpa egy Bioptron lámpa , az nagyon klassz dolog , ha a gyerekeknek pl valamilyen gyulladása van , orrüreg , arcüreg ..... légy kicsit pozitív vele / ha tapló hozzád engedd el a füled mellett / 2 füled van neked is ! ha semmi se használ , még mindig figyelmen kívül hagyhatod őt , de végül is a férjed anyukája , a gyerkőceid nagymamája , és a gyerekeknek is az a jó , ha szeretik őket a mamák /
23. forrest2010 (válaszként erre: 3. - Papp Szilvia)
2013. máj. 7. 08:19

Valami olyan virágnak nem örülne ? ami cserepes , nem egyetlen alkalomra szól , virágoztatható újra , pl egy orchidea , megfizethető áron lehet már kapni , v hortenzia , kiültethető / elél 40-50 évig is , túléli a kedves mamát . /

Hátha tetszene neki , és még a kütyüjeiből is kaphatnál viszonzásul , csak úgy .

2013. máj. 7. 08:11
Tusfürdő, sampon, testápoló (50 felettieknek:)). Tetszik, tetszik, ha nem akkor továbbadja. Max. a fiatal sógornőd kapja meg, és tudni fogja, hogy kapott ajándékot adott tovább...hihi :))
2013. máj. 7. 08:03

egy csokor virágot, vagy valami cserepes, aztán még egy diabetikus bonbont, oszt csókolom.

Főleg ha nagy a szerelem :D:D:D

2013. máj. 7. 08:01

Vegyél neki mérgezett almát!

De viccet félre téve: vegyél neki diabetikus bonbont, ha édesszájú.

2013. máj. 7. 08:01

Ha szereti az édességet, vegyél neki diabetikus csokoládét, édességet, minden nagyobb bevásárlóközpontban van. Nem tudom hol élsz , de vannak speciális cukrászdák is ahol akár tortát is vehettek és egy szál szép virágot, vagy csokrot.


Esetleg készíttess egy a gyerekek arcával díszített bögrét. hátha jobban megszereti őket.


UI.: Lehet, hogy nem szereted az anyósodat, de ez nem illik a témához, szerintem. Ha annyira gonosznak tartod, meg csúfnak, akkor egy vesszőseprűt tudnék javasolni :))

2013. máj. 7. 07:59
Színházjegy, koncertjegy, esetleg belépő vmi fürdőbe. Én örülnék ilyennek.
2013. máj. 7. 07:59
Vegyél neki egy diabetikus tortát! + virág
16. githaj (válaszként erre: 3. - Papp Szilvia)
2013. máj. 7. 07:49
Egy gyonyoru virágcsokrot, a virág a legszebb ajándék. Ennyivel be is fejezném az ajándékozást, a legnagyobb ajándék az hogy nem feledkeztetek el róla.
15. Papp Szilvia (válaszként erre: 13. - Kattyus)
2013. máj. 7. 07:40

Két kicsi mellett nem igazan fér bele,főleg h épp tegnap jött ki a 7. Fog,egész nap nyűgös:-(


Köszi lányok...marad a csomag,de még felhívom párom,hátha kitalál vmit közben:-D

14. Mohika
2013. máj. 7. 07:30
Szerintem ha más nincs készítsd el a diabos csomagot jó kis cuccokkal,levekkel.Azt jól van. A párod meg úgyis megbékél.
13. kattyus (válaszként erre: 11. - Mohika)
2013. máj. 7. 07:30
Én is ezen a szálon indulnék. Lehet magam készítenék neki valami diabetikus édességet:) Vagy a hozzávalókat venném meg neki:)
2013. máj. 7. 07:30

Köszi Mohika,igen ma...

Sajna nem figyel annyira rá,max csak h vesz ilyen nasit a boltban és kész

Nehéz eset!

11. Mohika
2013. máj. 7. 07:28
Akkor diabetikus tea,táplálék kiegészítő nem szereti a csírákat? Ha igen csiráztató tál pár csomag maggal aztán bibelődjön eszegesse!!
10. Mohika
2013. máj. 7. 07:25
Én is örülnék masszásnak kozmetikusnak:) Sőt most nagyon divatosak a kuponos oldalak én így kaptam potom pénzért kezeléseket a lányomtól. És a teljes ár van feltüntetve és az ő nevére írják ha ajándékozod.Ma köszöntitek? Mert a kupont csak fizetés után tudod kinyomni.
9. Papp Szilvia (válaszként erre: 2. - Mohika)
2013. máj. 7. 07:24
Minddent megvesz magának,de tényleg!a 100 ezer ftos orvosi csodalámpától kezdve mindent! Brrrr
8. Papp Szilvia (válaszként erre: 6. - KovácsnéRami)
2013. máj. 7. 07:22
:-D énis örülnék ilyennek:-)
2013. máj. 7. 07:21

Masszőr a masik menye:-D

Fodrász a szomszédunk,imád hozzá járni,barátnők...

Ezek a szépségszalonos dolgok kilőve


Gondoltam dobok össze diabetikus édességeket egybe oszt jó van:-D de párom lehurrogott

2013. máj. 7. 07:21
Na 54 helyett 64 nek néz ki akkor még jòl is jön a kozmetikus vagy a fodràsz! Mekkora ötlet! Az én anyòsom is ilyet kap majd! :-)
5. Papp Szilvia (válaszként erre: 2. - Mohika)
2013. máj. 7. 07:20
Vhogy idén nem vagyunk nagy beszélgetősek...két pici gyerekem van,nincs időnk,na meg egyre pletykásabb lett így kerülöm,ezáltal meg nem tudom ...após se tudott segíteni
2013. máj. 7. 07:19
Egy masszàzsjegy, kozmetikusra befizetni vagy fodràszhoz. Szerintem ilyeneknek jobban örül az ember, mint valami tàrgynak.
2013. máj. 7. 07:18

Égetően fontos mert ma van:-D

Beduzzogtam és megmondtam a párpmnak h idén intézze,erre reggel elment melozni de előtte odasúgta h vegyek vmit...


Amit tudni kell...

Cukros,de édesszájú! 54 de kinéz 64 nek

Vannak unokák de nem az enyémek a kedvencei,szvl ez rossz irány

Hobbija az állat tartás de ez is kimerült szál...


Nem olvas,nem jár sehova,minden kütyüt negveszmert van pénz a hóbortjaira


Du 5 ig van időm!

2013. máj. 7. 07:17
Hát mit szeret? Minek örülne? Mit nem vesz meg magának amiről tudjátok hogy vágyik rá!
2013. máj. 7. 07:14
Mi a csudát adjunk anyósnak szülinapjára?.? s.o.s!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook