Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Metroszexualitás a mindennapokban fórum

Metroszexualitás a mindennapokban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Metroszexualitás a mindennapokban

1 2
23. Derya (válaszként erre: 20. - Veronika27)
2011. szept. 20. 13:22

nem az ápoltság a probléma, hanem az, amikor már túlzásba viszik. pl. szőrtelenít egy férfi, vagy kihúzza a szemét, kiszedeti a szemöldökét....

ilyesmik.

22. cel
2011. szept. 20. 13:22

Egy utcai közvélemény kutatás alkalmával fiamat is megállították az utcán azzal kérdéssel, hogy metroszexuálisnak vallja e magát?


Fiam az órájára nézett és válaszolt: nézd most 3/4 8 van, 7-kor keltem, zuhanyoztam, fogat mostam, és még reggeliztem is. Szerinted?


Mit is akartam ezzel mondani? Azt, hogy lehet egy férfi jól öltözött, ápolt a nélkül is, hogy órákat tölt el a tükör előtt.

21. Derya (válaszként erre: 17. - Megi04)
2011. szept. 20. 13:21
én is egyetértek. :-)
20. Veronika27 (válaszként erre: 17. - Megi04)
2011. szept. 20. 13:19

Tényleg? Ha neked problémás a bőröd és elmégy kozmetikushoz, az rendben van, de ha a párod, az nem?

Fodrászhoz se járjon?:D


Régen a hónalj szőrtelenítése sem volt divat. Manapság ez már elfogadott dolog. A világ változik, ez van.

Nekem sem tetszenek azok, akik órákig csodálják magukat a tükörben, az igényesek viszont igen.

Van, aki csak divatból csinálja, vagy mert van elég ideje és pénze csak magával foglalkozni. Majd ez is elmúlik, mint minden más...

19. de Luca (válaszként erre: 17. - Megi04)
2011. szept. 20. 12:53

:-D

Maximálisan egyetértek!

2011. szept. 20. 12:38
ezek az úgynevezett díszbu.ik :D aki nem az (még) de bármi lehet belőle mindenesetre már úgy néz ki. szánalom. és attól tartok hogy ez a női egyenjogúság kiharcolásának eredménye is valamilyen szinten...
17. megi04
2011. szept. 20. 12:29

Hát....nem is tudom...Ameddig a párom tusol,borotválkozik,arcvizet használ,és fogat mos,addig nekem rendben.Sőt!

De ha egyszer elmegy kozmetikushoz,esetleg szoliba(az "áldott" napfény helyett)és hazajön nekem,mint egy meztelen csiga,és rajtakapom,amint szárítja a szempilláit...Onnantól kezdve megkérném,nyálazzon magának egy másik csigaházat,rajtam ne csússzon végig többé! Mert ezek után mi jön? Rajtakapom,hogy a tükör előtt próbálgatja a harisnya tartóm?Esetleg ketten használjuk a rúzsomat,nem azért mert meleg,pusztán vértelennek találja az ajkait???

És utána mi lesz a társadalom elvárása? Járjak szőrös lábbal,ragasszak bajuszt,és amikor haza megyek,csapjak a vállára,hogy "heló baby"!????

Vagy mi lesz a menő??? Igenis a FÉRFI faj kihalóban van. Csak senki nem meri kimondani!Sajnáljuk,és megértjük őket,hiszen,oly érzékenyek,kevésbé tudják a traumát feldolgozni...

Helyes! Ha ne adj' Isten kitör a háború,apa marad otthon sírni,mi meg bevonulunk,és megvédjük a hazát!!!!!! Komolyan mondom,ez egy röhely!:)))))))


De szórakoztató az igaz! Egy biztos! Szívből örülök,hogy nem a mai felhozatalból kell a kiválasztanom azt a férfinek csúfolt nem tudom kit,aki a párom lesz. Jó nekem ez az ó divatú pasi!:)))))))))))

16. Muraja
2011. szept. 20. 12:26

Ferfiakban van nöieseg es forditva , nem szegyen az egyiknel sem elöszedni .

Igen is egy ferfi tudjon sirni ugy mind egy nö tudjon logikaval hozni kategorikus vegzeseket.

Ez is csak a körulmenyek melyek körbe vesznek rontjak , mind pl. az elöiteletek a melegek iranyt sokszor bunko modra manifesztalodnak.

Sokszor primitiv egyenek nyilatkoznak nagyon megalazoan holott meg az eletben nem fogott kezet sem egy maskepen erzö sajat nemuvel.

2011. szept. 20. 12:14

Szerintem más a metroszexualitás,mint az ápoltság,és jó izlés.Vannak nagyon férfias ismieim,akik imádnak öltözködni.Nagyon stílusosak.

Szerintem akikre mostanában rámondják,h.metroszexuálisok,/pl.női újságkban/,azok mind egytől -egyik látens melegek.

Attól még,h.egy férfi elmegy kozmetikushoz,még nem meleg.


"az én számomra ezek a "szépfiúk" férfiatlanok. . az ilyeneknek minden megnyílvánulása nőies"-Na,ők is melegek.

Az igazi szépfiúk viszont nem melegek,csak szépnek születtek,és ápoltak..

Szerintem ez mind más fogalom.

Viszont az is a véleményem,h.a mai "férfiak" kb.40%-a vagy látens,vagy "sima"meleg.Tudom,h.soknak tűnik,de szerintem így van,és a meleg ismijeim is ezt mondják.Akik egyébként nagyon jó arcok.

2011. szept. 20. 12:06
Valahol olvastam, hogy a szennyvízbe rengeteg hormon tartalmú szenny is kerül, pl. a női fogamzásgátlók hatására a vizelettel, amit a szennyvíztisztítók nem tudnak a jelenlegi technológiával lebontani. Ha tetszik, ha nem ennek egy része bizony visszakerül a tisztítás után ismét a csapokba. Vizet pedig a fiúk is isznak.
13. Jennipher93 (válaszként erre: 11. - Muraja)
2011. szept. 20. 11:19
Szerintem nem az a probléma, ha ad magára, hanem ha a saját külsejére fordított idő kibillen, és az lesz a mérvadó számára. :)
2011. szept. 20. 11:16

Egy férfi legyen igényes,ápolt..de ne legyen piperkőc..az én számomra ezek a "szépfiúk" férfiatlanok..az ilyeneknek minden megnyílvánulása nőies..a mozdulataik...minden gesztus..egy férfi legyen igazi férfi..jellemes...küzdő..határozott..tükröződjön rajta az a valami,ami jó kiállásúvá teszi őket...

de ezek az emberek..olyan kis satnyák általában..nem lengi körül őket a férfiasság!!!

kezdenek felcserélődni a szerepek és sajnálatos módon ez elfogadottá válik.


egy férfi legyen lebelevaló és ne kis cukorfalat!!!ha meglátom ne ez jusson eszembe..hanem az,hogy az ott egy FÉRFI!!!


valamelyik nap láttam egy idősebb férfit..meggybordó farmer...pink vagy én nem is tudom milyen színű ing..fehér hajszálcsíkokkal..derékig kigombolva..hát mikor megláttam..áááááááááááááááááááááááá..(

legalább egy fekete nadrág lett volna rajta..na mindegy nekem ez nem jó párosítás volt...


az öltözékkel az egyéniségünket is kifejezzük...ez vagyok én...!

nahát..ízlések és pofonok..

11. Muraja
2011. szept. 20. 11:14

Mi a baj aval is ha egy ferfi jol nezki , tiszta egyszoval ad magara?

Miert ez az örökös nöies es ferfias cimkek ?

Parom igenis eljar koszmetikushoz es több fele parfumöt is hasznal. Csinos es jol nezki - egy vele idös M.o . on ugy nez ki mind az apja lenne.

Mai kor mar kijatszotta a "macho" typusu legenyeket.

En nem egy ösalatot kerestem a paromban en egy kultivalt szeretre melto elet partnert.

Igenis egy kinai öltöny ordit magaert , az ember soha sem lesz anyira gazdag hogy azt a sz.. arut vegye , hanem inkab kevesebet de igazu jo ahogy ott nevezik markas eredetu ruhat vesz maganak .

2011. szept. 20. 11:02

Az én barátnőm párja hasonló beállítottságú. Nem mondanám kifejezetten rá, hogy metroszexuális, de annak idején, amíg nem éltek együtt, a bnőm nem győzte mondani: hálát ad érte a Jóistennek, hogy ilyen. Én már akkor is csak lestem, hogy vonzódhat valaki egy nőiesebb férfihez, de ugye ízlések és pofonok. Most meg, van nekik egy egyéves kislány, és a férfi egy egyszerű IKEA-s szekrényt nem tud összepattintani.......

Az én párom teljesen az ellentettje az övének: diplomás ember, mégis kiganajozza az állatokat, műveli a földet, ha kell. Tehát megfogja a munkát. Ennek ellenére ápolt, magáraadó férfi. Nekem ez jobban bejön :)

9. Noarashi (válaszként erre: 7. - Ageeca)
2011. szept. 20. 10:52
Na hallod nem is olvastam el előbb a hozzászólásod, de maximálisan egyetértek! :)
2011. szept. 20. 10:51
Na nem azért mert hogy én az ősállatot keresem egy férfiben, de eleve gáz, ha a párom többet tollászkodik a tükör előtt mint én . Legyen ápolt, tiszta, igényes, de ne piperkőc. Amúgy meg van már meleg barátom, nem kell hogy a párom is majdnem az legyen :) Tudom én hogy a metroszexuális nem feltétlen meleg. De hogy nekem nem fogja a tüzifát felhasogatni az is biztos.
2011. szept. 20. 10:46

Na akkor egy 22 éves lány kis monológja következik!

Először engem abszolút nem tudnak meghatni ezek a metroszexualítású egyedek. Én nekem nem az számít egy pasiban, hogy szőrtelen legyen a felső teste vagy bocinyalt haja legyen. Megmondom őszintén: nekem ezek a vonások nem éppen férfiasak...

Nekem az a FÉRFI aki elbírja a kerti munkát, aki nagyobb darab, aki erősebb jellem...

Nem tudom elképzelni, hogy egy 20 éves metro "pasika" fát cipeljen esetleg, vagy kerítést fessen...

Valahogy túl nőiesek számomra ezen egyének...


Ráadásul ha azt nézzük, a pasik később érnek mint a lányok... xD

2011. szept. 20. 10:42

hát ahogy elkezdtem olvasni, nem értettem... mi van ? - mondom, a nők szoktak ilyenekt kérdezni!!!

Én még ilyennel élőben nem találkoztam, de tv-ben látom ezeket a pasikat, és nem jön be. Legyen igényes önmagára, tiszta ruha, mosakodás, de több nem kell egy pasinak.

5. Derya (válaszként erre: 4. - De Luca)
2011. szept. 20. 10:24
az úgyis változik valószínűleg.... :-D
2011. szept. 20. 10:13

A mi gyerekkorunkban azon ment a vetélkedés, kinek az apja erősebb. Az ilyenek gyerekei mit vágnak egymáshoz: "az én apám csinosabb!"???

Leírnám, mit gondolok az ilyenekről, de letiltanának IP-cím alapján :-)

2011. szept. 20. 10:12
Hajjaj, pedig akadnak ős-szexuális legények 20 körül is!
2011. szept. 20. 10:10
válassz idősebb hapsit, ha nincs egy sem a te korosztályodban
2011. szept. 20. 10:05
- Szívem! Biztos hogy jól áll ez a zöld? Nem mutatott jobban rajtam a kék? Ez valahogy nem passzol a cipőmhöz. - A lány a szemét forgatja, kicsit türelmetlenül toporzékol, persze ebből a tükör előtt piperészkedő barátja semmit sem vesz észre.
- Dehogyis nem, nagyon jól áll. Illik az egyéniségedhez...
- Áhh, nem is tudom, olyan nehéz dönteni. Mondj már valamit, kíváncsi vagyok a véleményedre!
- Mondtam már, jól áll mind a kettő. De ha ennyire döntésképtelen vagy, vedd meg a zöldet.

Ugrás a teljes írásra: Metroszexualitás a mindennapokban
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook