Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Metroszexualitás a mindennapokban fórum

Metroszexualitás a mindennapokban (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Metroszexualitás a mindennapokban

1 2
2011. dec. 8. 22:34
Ahogy olvasom, alakult egy kis vita, kinek mi a férfias. Amíg vita van, addig nincs lerágott csont. :)
2011. dec. 8. 22:30

Kedves Franie Drake. Szeretnék egyszer olvasni tőled egy cikket. :)


Aville: Nagyon szépen köszönöm. :)

51. 4c30444687 (válaszként erre: 50. - Aville)
2011. okt. 9. 14:21

Kb. ehhez annyi kutato munka kell, hogy neha nez TV-t, meg konnyed temakban, feluletesen megirt cikkeket olvasgat a neten meg harmadosztalyu ujsagokban.

Annyira eredeti tema, hogy minden noi magazin csak evi ketszer szuttyog rajta, es minden noi-ferfi szerepeket erinto forumban 2-3 oldalt kitesz ugyanez.

50. Aville
2011. okt. 8. 15:32
Ha tényleg csak 18 éves vagy, akkor szívemből gratulálok neked ehhez a cikkhez. Azon felül, h érdekes a téma és egyet értek a véleményeddel, korrekt a fogalmazás, szép, kerek szerkesztett mondatok, minimális kutatómunka (hiszen nem emlékezhettél a 90-es évek elejére)... Gratulálok! Végre egy színvonalas és nem lerágottcsont cikk...
49. 4c30444687 (válaszként erre: 46. - Veronika27)
2011. okt. 6. 22:37
Ez tok igaz, csak sokaknak jo alomban rigantniuk magukat.
48. 4c30444687 (válaszként erre: 43. - 173c31dcdf)
2011. okt. 6. 22:35

Ez nagyon csokott elmelet. Meg inkabb korlatolt. Vagy valamit rosszul kozvetitettel. Ennyi erovel ferfiasabb egy buzl, ha tobb a mellkas szorzete. Vagy nagyobb kan egy beszari europai, mint egy tokos perui pusztan azert, mert nem borostas.

Sallerel meg milyen "ferfiakat" felemlitenek a Zasszonyok? Papucsokat? Miota ferfi egy labbeli? XD

2011. szept. 29. 14:18
Én úgy vagyok ezekkel a piperkőc csupaszbéka fiúkákkal, mint a zsiráffal, szép, szép, de otthonra azért nem kéne!Egy férfi legyen férfi, tiszta, igényes magára és környezetére és lehetőleg szőrős!:D
46. Veronika27 (válaszként erre: 45. - F1e23b97ee)
2011. szept. 27. 10:44
Sokmindenen múlik, de elsőre a külső fog meg.
45. f1e23b97ee (válaszként erre: 44. - Veronika27)
2011. szept. 27. 10:35
Régen rossz ha már a szőrön múlik az, hogy a nő elfogadja-e a férfit....
44. Veronika27 (válaszként erre: 43. - 173c31dcdf)
2011. szept. 27. 10:34

Azért túlzásba ne essél, rengeteg nő van a katonaságnál meg a rendőrségnél is, sőt rengeteg olyan is van, akik a női nem megcsúfolása.

Szóval mindkét nemnél vannak mindenfélék.

Ha neked így esik jól, akkor maradj szőrös, senki sem mondta, hogy változtatnod kell. Szerencse, hogy a kedves feleséged így is elfogad.

43. 173c31dcdf (válaszként erre: 26. - Veronika27)
2011. szept. 27. 09:11
Lassan eljutunk oda hogy egy romantikus Margitszigeti sétán,ha lehül a levegő netán cseperegni kezd az eső a hölgy leveszi a blúzát és fiucskám vállára teriti nehogy vizes legyen a drága pólója neadj isten meghüljön a lelkecském,majd elkiséri az első taxiig és hazaviszi.De jó hogy ilyen öreg és maradi vagyok szőrös a mellkasom és nem borotválom a honaljamat mert olyan sallert kapnék a feleségemtöl,hogy beleszédülnék.
2011. szept. 21. 15:35

A bevezető dialógus olyan, mintha tükröt mutattak volna "A NŐ"-nek, és nem tetszik, amit lát :D


Nagy tévedés, hogy aki homoszexuális és ffi, az törvényszerűen órákig igazgatja a haját, reszeli a körmét, és rózsíszínt húz magára. Talán "az új generációs" boozik, de ők meg csak olyanok, mint a többiek.


Elég sok 30-40-es férfi is el van "nőiesedve", segít a házimunkában, gyereket nevel, úgyhogy kijár nekik a piperékhez való jog is :D Egyenlőség van!

Az meg nem fog soha a fejembe férni, miért baj, ha egy pasi nem úgy öltözködik, viselkedik, ahogy, ha úgysem kellene.

2011. szept. 21. 15:22

Az alábbi dolgokra valószínűleg csak a Spanyol Inkvizíció tudna rávenni:

-rózsaszín vagy bordó ruhadarabok

-hajzselé

-mellkasborotválás

Ha meg a bőrömmel lenne gond, ott a bőrgyógyász. A kozmetikust meghagyom a szebbik nemnek.

40. megi04 (válaszként erre: 38. - B235ac96d5)
2011. szept. 21. 10:30

Nők bolygója??:)) Nem vagyok feminista.Tömören én is arra gondoltam,amire te.Csak szószátyárabban írtam le:)))) Legyen ápolt,de maradjon FÉRFI!!!:))

A kozmetikust,a rózsaszínt,és egyébb (számomra)nőies dolgot hagyja meg nekem.:))

39. b235ac96d5 (válaszként erre: 36. - Ami.)
2011. szept. 20. 23:02

Szerintem a szőrös, az férfias. Egyébként mi másért borotválják a nők a lábukat, ha nem azért, mert nem akarnak férfiasnak látszani? (nekem erre "gyárilag" nincs szükségem :))

A csupasz, az számomra nagyon selyemke.

Legyen ápolt, tiszta, markáns és ehhez hozzá tartozhat a borosta vagy a mellkas vagy a hónaljszőrzet is akár (szolidan, férfiasan)

38. b235ac96d5 (válaszként erre: 17. - Megi04)
2011. szept. 20. 22:54
Mintha csak a Nők bolygója című filmről írnál:)
37. megi04 (válaszként erre: 20. - Veronika27)
2011. szept. 20. 19:23

Ha nekem problémás lenne a bőröm,bőrgyógyászhoz mennék,nem kozmetikushoz.És remélem a párom is.:))

Fodrászhoz járjon,természetesen.(Életlen a szabó ollóm:DDD)Felőlem a hónalját is szörtelenítse.(Báár,ehhez sem kell kozmetikus)

És igen. A világ változik.Rossz irányban is,sajnos.:( Mi pedig lelkesen hozzá segítjük.Régen a nők jártak kozmetikushoz,ezért lett a "NŐ" a szebbik nem. Mindegy. Én csak azt írtam le,hogy jobban csorran a nyálam,ha meglátok egy olyan izmos pasit,aki a munkában edződött,és nem attól,hogy eljár kondizni,előtte meg felhajt egy vödör fehérje turmixot.Szőrtelenít,testgyanta, hajat festet,beszárítja a szempilláit,és puncsrózsaszínű ruciban feszít.Azután ha bármi probléma felmerül,akkor ÉN ápolom a lelkét,és közben vigyázok meg ne sértsem a "férfiasságát".(Mielőtt az a vád érne,hogy elítélem a kondizó pasikat,sietek közölni:Nem így van!!!Természetesen,aki irodában dolgozik,ülő munkát végez,annak nem fognak nőni az izmai a billentyű kattogtatásától!!!)

Éppen ma láttam egy filmet:Kleopátráról. Csodálatosan gyönyörű nő volt,fél kiló festékkel az arcán. NŐ volt. Antónius ugyanakkor kevésbé sem volt kifestve,viszont eléggé féfinak tűnt.Pedig,ha jól emléxem,az ókori Rómának,igen csak nagy volt a fürdő kultúrája....:) Tudom,voltak melegek is szép számmal...De aki NEM volt meleg,az olyan...férfiasnak tűnő dolgokkal bíbelődött inkább...:))

36. Ami.
2011. szept. 20. 15:52

Én meg azt nem tudom h egy szőrőshöz hozzábújjak..hiába akármilyen jó pasi,ha meglátom h szőrős,tuti nem lesz köztünk semmi...nem tudnék ilyenhez hozzámenni,minden nap mellette feküdni.

De látod ezért vannak szőrösek,pl neked,és szőrtelenek nekem:)Így kerek a világ,ha mindenki szőrtelen lenne,te lennél szingli,ha meg mindenki szőrős,én lennék lezbi:D

35. Derya (válaszként erre: 33. - Ami.)
2011. szept. 20. 14:37

izlések és pofonok.

ha a férjem leszőrtelenítené magát, lehet el is válnék.... :-D

elképzelni se tudom, hogy egy csupasz mellkashoz hozzábújjak....

de mindegy. ez már szerintem abszplút metroszexuális viselkedés.

34. Derya (válaszként erre: 33. - Ami.)
2011. szept. 20. 14:36
30-as hsz-em.
33. Ami. (válaszként erre: 23. - Derya)
2011. szept. 20. 14:05

Szerintem a szőrtelenítés nem túlzás,hónaljban és odalent teljesen természetes.

Én pl szedem a férjem szemöldökét,és a barátaimét is,nem vékonyra,de formásra,ne is nőljön nekik össze középen,és ne legyenek kósza szálak.

Szemkihúzás:) Volt olyan buli,ahol minden fiúnak kihúztam,és kifejezettem jól állt nekik:)Persze ez egyszer fordult elő,nem így mászkálnak a mindennapokban.Nekem bejönnek az ilyen pasik,pl nem bírnék elviselni egy szőrős mellkast,vagy egy borostás arcot,és szeretem ha divatosan szépen összeillően fel vannak öltözve,és a hajuk is rendben áll.Persze,abban egyetértek,hogy a tükör előtt ne legyenek órákat,az tényleg idegesítő ha te előbb elkészülsz.Az meg h fát nem fognak vágni..hát ezért élünk mi panelba:)De tény h férfiasabb munkákat nemigen lehet rájuk bízni,de mindent megoldunk:)

Az meg h ki milyen,kinek milyen az igénye,mindenfélére van kereslet,férfias szőrős férfiakra,és nőiesebb divatos fiúkra is,meg kell találni a nekünk megfelelőt.Kereslet-Kínálat!

A boltba se L-es felsőt veszek,ha S-es vagyok,bár abban is nagyon szép,de nekem(mellettem) nem az áll jól!Sztem ennyi:)

32. Veronika27 (válaszként erre: 30. - Derya)
2011. szept. 20. 13:35

Nekem nem tetszik a mellkason a szőr, biztos férfiaknak is van olyan, hogy nem jön be.

El kell fogadni, nem lehet mindenki egyforma és nem is kell, hogy az legyen.

2011. szept. 20. 13:35
Még egyszer szeretném kihangsúlyozzi és tisztázni. :) Az a metroszexuális férfi, aki heteroszexuális, és ideje NAGY RÉSZÉT a külsejére fordítja. Valakinek ezek a férfiak jönnek be, valakinek pedig nem.
30. Derya (válaszként erre: 28. - Cel)
2011. szept. 20. 13:33

a hónalj szőrtelenítés bizonyos vallásokban előírás is, nem így értettem. hanem szoktam látni hímnemű egyedeket, akik a lábukat, mellkasukat szőrtelenítik. erre értettem. bocs, ha nem voltam egyértelmű.

a szemöldökszedést férfiaknál nem tartom normálisnak, de ha valakinek mondjuk olyan erős az arcszőrzete, akkor lehet vágni a kiálló, meg összevissza álló szőrszálakat.

ez is abszolút mindennapi dolog bizonyos kultúrákban.

29. cel (válaszként erre: 27. - Veronika27)
2011. szept. 20. 13:31
Igen, de bocs neked válaszoltam.
28. cel (válaszként erre: 26. - Veronika27)
2011. szept. 20. 13:29
Jól hiszed, ez még távol esik a metroszexualitástól.
27. Veronika27 (válaszként erre: 25. - Cel)
2011. szept. 20. 13:28
Megi írta, nem én.
26. Veronika27 (válaszként erre: 23. - Derya)
2011. szept. 20. 13:27
Nem hiszem, hogy ha egy férfi formára igazíttatja a szemöldökét, meg szőrteleníti a hónalját, akkor az metroszexuális.
25. cel (válaszként erre: 20. - Veronika27)
2011. szept. 20. 13:27
A kérdéses csoporthoz tartozókkal nem az a probléma, hogy fodrászhoz jár, esetleg kozmetikushoz, mert nyilván való - főleg a nagyon fiatal felnőttek körében - a kozmetikushoz járás problémás bőr esetén. A gond, mind minden más területen is a túlzásba esés.
24. Veronika27 (válaszként erre: 23. - Derya)
2011. szept. 20. 13:26
Köszönöm, eddigis értettem a problémát.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook