Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mesék a kevélységről, a fösvénységről, a bujaságról, az irigységről, a torkosságról, a haragról, a jóra való restségről fórum

Mesék a kevélységről, a fösvénységről, a bujaságról, az irigységről, a torkosságról, a haragról, a jóra való restségről (beszélgetős fórum)


27. e32d76b828 (válaszként erre: 26. - Grizus)
2013. jún. 10. 17:25

attol fugg melyik "dimenzioban" v ha igy teccik "sikban"etc. hasznalod...ha csak arrol volna szo h vki egesz nap turazik magan h valahogy kinezzen no ezt nem tartanam annak de!

a vilag nem all meg es ez a fogalom mint egy virus...mara mar rengeteg formaba nyutte ki az eredeti tartalmat,kovetkezmenye akar gyilkolasos vari is lehet,artalmas masokra nezve glom ezert okoskodott bele a keresztespok...masodik mondatod elejevel hasonlokeppen...ez Pirka velmenye pfff

26. grizus
2013. máj. 9. 05:19
Szerintetek a hiúság bűn? Tudtommal az egyház jó régen kivette már a katekizmusban a halálos bűnök közül. Az egyház véleményét egyébiránt lesz.rom, de érdekelne a Tiétek! Köszi.
2013. máj. 8. 13:53

Eccer volt, holnem volt, volt egyszer egy fiú, aki megszeretett egy lányt. Mindkettőt megpróbálta már az élet, tartózkodóbbak voltak a kelleténél. Főleg a fiú, a lányt túl nagy csalódás nem érte addig. De nap napot követett, egyre inkább egymásba szerelmesedtek. Okos volt a fiú, szép a lány, mi se kellett több, hogy jutalomjátéknak nevezzék az életüket. Voltak viharok, voltak békülések:)

És élhettek volna míg a halál el nem választ, ha a sokadik vihar után meg nem némultak volna mindketten.

Hogy kevélység, vagy jóra való restség, talán ők maguk sem tudják.

De békét nem nyernek már a lelkükben.

Itt a vége, fuss el véle ...

24. e32d76b828 (válaszként erre: 23. - A94ac54e89)
2013. máj. 8. 12:01
ejjj te jany...koszonom
23. a94ac54e89 (válaszként erre: 22. - E32d76b828)
2013. máj. 8. 11:57

Ne hamarkodd el a dolgot, én is gondolkodom, gondolkodom ... :))

Hát hiszen mennyivel egyszerűbb arra válaszolni, hogy milyen a bugyi és mi lesz az ebéd?!?!

22. e32d76b828 (válaszként erre: 19. - A94ac54e89)
2013. máj. 8. 11:54

h ha Csernust ideznem jobb volna?...szalloige az csupan,szalloige ami figyelemfelkelto es mhni nem szokvanyos,jo a reklamhoz...hasonlora gondoltam jaja...de ahogy elnezem nem pereg ugyh sok helybeli "szeplotelen"ahogy mar karcoltam volt...

erdekesebb tema az "eppen...szaj nagyra nyit mit reggeliztel,tedd az eterbe tema"...ez van pfff

21. Zizisicc (válaszként erre: 18. - E32d76b828)
2013. máj. 8. 11:46
Persze, hogy adok, Néne, nagyon szívesen! :o))
20. Tavirózsa :) (válaszként erre: 14. - E32d76b828)
2013. máj. 8. 11:39
Gondoltam volna, mert átéltem már ilyet! :S
2013. máj. 8. 11:29

Mesékre vársz, Pirkó?

Életmesékre?

Önszidalmazásra, vagy önfeloldotásra?

Nem mindegy ám ... :)

No, Micimackó leszek, és gondolkodom, gondolkodom ...

18. e32d76b828 (válaszként erre: 17. - Zizisicc)
2013. máj. 8. 11:20
ok,kuldom azt a nagyobb galambot ott azt...regota nevelem a Te kis mogyorostortas kuldemenyed erdekeben,tuttam h eljon az ideje...ztan adsz-e egy morzsanyit ha kesz?szerelnem a dobozkat es inditanam a postast...
17. Zizisicc (válaszként erre: 13. - E32d76b828)
2013. máj. 8. 11:00

Nem, nem itthon voltak, és egyre intenzívebben követelik a mogyorótortát, meg állandóan csak ennének, pfúúúj! :o)))

Na, de csak legyek túl rajta ... :o)))

16. e32d76b828 (válaszként erre: 10. - 25800e2d09)
2013. máj. 8. 10:51
Pirka elnyomta a Re alabb...bocsesz
15. e32d76b828 (válaszként erre: 11. - E32d76b828)
2013. máj. 8. 10:49

rajzolsz?ez erdekel...nekem is itt szunyel a kandallo mellett a harom labu...reg nem hasznaltam mar mert elfogyott a szenem v elhagytam a kalandozasok soran ki tuggya?de most h mondod...szert teszek uj kretakra...minden feltetel

megvan...az idovel kell majd csak szkanderoznom...koszonom h emlekeztettel a rajzolasra:-P

14. e32d76b828 (válaszként erre: 8. - Tavirózsa :))
2013. máj. 8. 10:42

mar ha felfogtad h van hibad ez jo,ha a navigacio is jol muxik kezd felkesz lenni a dolog...az elvezet masok szivatasaban?no ez egy jo tema...de ne szivasd azt aki bele mer nezni a szemedbe igyenest mert megjarod...a bocsanat keres egy ereny,nagyon jo!a torkossag?ez sem tragedia, kiveve ha birja a bendod es vegezetul az irigyseg elentettjet csak is mertekkel glom en...van pldam ra itt irom...

Pirka a koldulo gyereknek etelt adott nem penzt...nem fogod kitalani mit tett vele igaz-e?

eldobta..jo messzire,gondoltad volna?

13. e32d76b828 (válaszként erre: 7. - Zizisicc)
2013. máj. 8. 10:33

a csalad elment az este valld be de oszinten...

ezert vetted az oralishoz azt a csokor karalabet igaz-e?ha jol esett h egeszsegedre...minden haznak van ablaka ha nem Mekk Elek tornyozta:-P

lebojt...nekem is muszaj Szo-Vas..egyutt erzek,kitartas...

12. e32d76b828 (válaszként erre: 6. - Living Dead)
2013. máj. 8. 10:29

haat ez nem bun mert osztonosen cselexel faradtsag eseten...v gondlod h meg is?ha ja

akkor Pirkanak megvan a harmadik peldaja is hehe

11. e32d76b828 (válaszként erre: 5. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 8. 10:25
ezt nevezhetjuk elemzesnek v bolcsessegnek...megallja a hellet de a keres reszemrol nem ez volt igaz-e Vili?Storyd van-e v masok hibajabol okulva okosan tekergozol a nagyvilagban?esetleg elhallgatod?hmmm valy miert is?es tan a bolcsesseged magaddal hozott mint az intelligenciad?Te osztasz...
10. 25800e2d09 (válaszként erre: 9. - E32d76b828)
2013. máj. 8. 10:23
nekem ez pelyhes süldő korom óta szenvedély és annak már sok éve. Én pont hogy akkor eszem mikor boldog vagyok :D amikor magam alatt akkor inkább semmit nem eszek. olyankor "tisztulok" :) utazni nem szeretek, nagyon nem. de most hogy mondod lehet kimegyek a szabadba a rajztáblámmal :)
9. e32d76b828 (válaszként erre: 4. - 25800e2d09)
2013. máj. 8. 10:17

nneem vagy egyedul...en is letfontossagunak tartom a "boldogsag hormon"bevitelet...de csak ingerszegeny kornyezetben hivatkozhatunk erre teljesseggel...nyiss kifele ha minden mas ekent rendben vagyon...v utazz...en ezt teszem

hmm ettol fuggetlenul ha jo csokira szert teszek,lecsuszik a tabla gondtalanul fene egye:-P

2013. máj. 8. 09:48

Igazából véve tudom a hibáimat, sajna változtatni nem nagyon tudok rajta. :S

Elég hirtelen vagyok, van, hogy nem gondolom kellő képen át a dolgokat, ez a türelmetlenségemből fakad.

Igaz néha élvezem is, ha "szívathatok" mást. Bár tudok bocsánatot kérni.

És imádom az édességet, nem igen tudok neki ellenállni, kivéve, ha mazsolás. :)

Irigy nem vagyok és azért jót is szeretek tenni az emberekkel. :)

7. Zizisicc (válaszként erre: 1. - E32d76b828)
2013. máj. 8. 09:45

Nos .... én is a torkosság bűnébe estem, tegnap megettem 4 fej zsenge karalábét, de csak mert nem hagytak békén, egész nap csak csábítgattak, és este nem bírtam tovább, elbuktam. :o))

Amúgy a héten szigggorúan léböjtölök. :o))

2013. máj. 8. 09:40

Az egy emberrel való rendszeres bujálkodás minek számít?

A többi elkövetéséhez pedig túl lusta vagyok (-:

2013. máj. 8. 09:30

A "hét fôbûn", mint a leggyakoribb emberi gyengeség mese alakjában - érdekes... :D

Önmagukban nem is bûnök tulajdonképpen, de tragédiákat okozhatnak.

2013. máj. 8. 09:29

Jóságos Piri néne kíváncsiságod nem lep meg :D


Nos én is a torkosság bűnét gyakorlom rendszeresen. Olyasmiket eszem amit a diétám (nem fogyó) nem enged. pl a csoki.. azt rendszeresen eszek pedig nem kellene mert nagyon nagyon szenvedek utána. azt a fájdalmat még a nem létező ellenségeimnek se kívánom :(


és a lustaság gyakorlásában mester fokozaton járhatok. :)

2013. máj. 8. 09:29
most lepek de visszaolvasom...kivancsi vok mennyi batorsag lakozik a magas onerzetessegi szint mogott...neem prolaktin...nem
2013. máj. 8. 09:27
Torkos vagyok, időnként haragszom, de az gyorsan elszáll. Kevély is vagyok...buja csak szeretnék lenni. Irigy nem vagyok, és a jóra sem vagyok rest. Röviden ennyi....:))
2013. máj. 8. 09:25

Onkritika,tessek lassuk meritek-e nevtelenul?Tanulsagos,konnyebb!storykat varok-e par okossagra merit? v nem merit?

Ha volna ertelme a Forumnak...csalodnek de

rendesssen nos ki h jart?


Pl.Pirka bunozott a torkossagban.Szeretem a friss,nyers tejet ezert hat lementem a pincebe es meghuztam az ott tarolt 20l-es tejeskannat,nem votl szerencsem mert masnapra csupa seb lett a szam.Milyert is?haat mert a tej tetejen csak a tejszin uszkal,erre nem szamitottam uh tobbet soha.


ztan bunozott a fosvenyseg dolgaban is,mert vett a neten gombokert aukcios muszakit,a postakoltseg 10x annyi volt.Miutan megerkezett a cuccos ra 5 percre landolt a kukaban ezert tobbet ezt sem.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook