Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Merjem újrakezdeni? fórum

Merjem újrakezdeni? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jún. 30. 18:12
Ez tényleg elgondolkodtató maryannn köszönöm , hogy megosztottad velem.
39. 9183e5be3e (válaszként erre: 33. - 93515c3d87)
2009. jún. 30. 16:14

Ha játszanak az ember érzelmeivel, az a megcsalás...

Ha valakit becsapnak, ha eljátszák hogy szeretik, a másik pedig naívan elhiszi, mert el akarja hinni. Elég sok jó "színész" van ebben a világban, könnyű áldozattá válni. De mindenből tanulhatsz. Te döntöd el mennyit tűrsz, ha nagyon nagy fájdalmat okozott, de nagyon szereted, akkor úgyis megbocsájtasz neki, mert vagy olyan "buta". Meg kell beszélned vele, lehet érdemes úújrakezdeni, ha megváltozott, ezt sose tudhatod, ki tudja, lehet hogy fordult vele a világ, és az tényleg csak egy kis félrelépés volt...de lehet hogy csak mégnagyobb baromarc lett. Erre úgyis hamar rájössz az esetében, de ha az esélyt sem adod meg magadnak a boldogságra( akár vele akár nélküle), akkor te vesztettél.

És ha eljár a pasas más csajhoz, akkor érdemes elgondolkodni rajta, hogy mégis miért? nem adtál meg neki mindent, amire vágyott, vagy csak egyszerűen "viszi a vére"? beszéld meg vele, de ha hazudik, akkor felesleges beszélgetni is...

2009. jún. 30. 15:47
Köszönöm neked is :) Ahogy a legtöbben azt mondtátok ne kezdjem újra, beláttam tényleg nem sok értelme lenne :) Köszönöm nektek :)
2009. jún. 30. 13:44
Szerintem ne foglalkozz Vele, ha a kötél elszakadt és újra összekötik a csomó mindíg ott marad! Valamint mindíg ott fog benned motoszkálni a bizalmatlanság iránta! Ahogy a többiek is írták, szép vagy és fiatal, találsz még olyat, aki megbecsül, és esze ágában sincs Neked fájdalmat okozni! A döntés a Tied, remélem jól döntessz! Szép napot!
2009. jún. 30. 13:36

Thanks :-D

(Soha senki nem készített fel rá, mekkora boldogság lesz anyukának lenni. Szóval, ne kapkodd el, rengeteg időd van, de majd meglátod, hogy egy egészséges, vidám bébi semmihez sem fogható.)

Good luck finding Mr.Right!

2009. jún. 30. 13:26
Ezzel hasonlóan vagyok...Egyébként OlíviaAnna nagyon szép a kislányotok :) Gratulálok!
2009. jún. 30. 13:13
Hát... az biztos, hogy nincs "clearcut definition", mindfenkinél más és más, hogy mi fér bele a keretbe. Lehet, hogy egy ártatlannak tűnő dolog pl. egy szemezés is kivágja valakinél a biztosítékot. Gondolj Marcellus Wallace-ra, aki egy talpmasszázsért öletett :-D Nálam az tuti, hogy relatív alacsony az érzékenységi küszöb :-) jobb ha a férjem nem teszteli.
2009. jún. 30. 12:31
Egyébként nálatok mi számít megcsalásnak?
2009. jún. 30. 12:15
Ez nagyon kedves köszönöm :)
31. OlíviaAnna (válaszként erre: 15. - 93515c3d87)
2009. jún. 30. 11:14
Jajj, Linda... megnéztem a képeidet... Are you nuts??? Egy pillanatot se tanakodj! Minden ujjadra kapsz tíz pasit, NEM MEGCSALÓS SELEJTET, hanem olyat, aki megbecsül, az álmaid valóra váltja, imád és tisztel. Mert megérdemled.
2009. jún. 30. 10:45
Nem bántam meg azt a másfél évet amit vele töltöttem, de lehet több időt már nem kell rá szánnom.
29. 867f9adc74 (válaszként erre: 28. - 93515c3d87)
2009. jún. 30. 10:36

Fiatal vagy, jobbat érdemelsz, Médynek igaza van.

Én azért írtam, h meg lehet bocsátani, mert nem mindegy, h mi van már mögöttetek.

Mögöttünk 8 év, egy gyerek..ha nehezen is, de megbocsátanék.

2009. jún. 30. 10:32
Talán egy csókot még meg is bocsátanék...
27. 867f9adc74 (válaszként erre: 24. - 93515c3d87)
2009. jún. 30. 10:31

Egyébként meg lehet bocsátani.

Magadban kell eldöntened, h mennyire tudod lezárni, és később nem "felhánytorgatni".

2009. jún. 30. 10:31
Köszönöm Médy a kedves tanácsokat :) Megpróbálom mindet megfogadni :)
2009. jún. 30. 10:29

Szia! Lia!

Szerintem hagyd a srácot...nem érdemel meg téged! Más kapkodna az ilyen gyönyörű lányért,és megbecsülné,nem hogy inkább még meg is csalja...más "vitrinbe" zárna,hogy csak az övé lehess :D! Szerintem keress egy olyan srácot aki csak érted van,és megbecsül...ő szerintem csak villogott veled...! Fiatal vagy,csinos szép csaj vagy..annyi jó,normális palit találhatsz magadnak...nem vagy elkésve semmivel..válogass,és a megfelelőt láncold magadhoz :D! A barátnődre meg hallgass...igaza van..! Sok pussz!!!

2009. jún. 30. 10:27
Azért nekem is vannak hibáim mint mindeggyik embernek, de köszönöm :)
23. 867f9adc74 (válaszként erre: 4. - 93515c3d87)
2009. jún. 30. 10:25

Megcsalt?

Téged??!!

A bolond!:-)

2009. jún. 30. 10:22
Nagyon remélem meg fogja érteni, hogy nekem ez így nem menne! :)
21. weeek
2009. jún. 30. 10:21
Felmelegítve csak a káposzta jó!
2009. jún. 30. 10:20
Ne kezdd újra, csak akkor, ha tényleg el tudod felejteni a szakítást. Kölönben mindig ott fog lebegni kettőtök között.
19. Emma*
2009. jún. 30. 10:19
Ha egyszer megtette, lesz folytatása is. Egy elszakított szalagot újra lehet csomózni, de az már nem lesz a régi.
2009. jún. 30. 10:15
Egy barátnőm azt mondta, ne kezdjem újra mert mindig azon fogok agyalni, hogy épp hol van és mit csinál. Nem vagyok ez az őrült féltékeny típus, de mivan ha ez mégis így lesz...
17. Marmar
2009. jún. 30. 10:13
ha ugy erzed, annak ellenere, o az igazi, hogy megcsalt, en azt modnom, vagj bele. Ha ujra csalodsz, legalabb kiabrandulsz vegeleg, es nem fogsz egy almot kergetni. Ha meg mukodik, akkor tok jo. (Nalunk masfel eve ujramukodik, harom ev kihagyas utan, es nagyobb a szerelem, mint valaha, csak tudni kell megbocsajtani, ha raszolgalt.)
16. pf01
2009. jún. 30. 10:13

Szerintem ne pocsékold a drága idődet erre a fiúra.

Aki egyszer megtette,megteszi máskor is.

Főleg,hogy már érzed,"nem lenne tartós".


Nagyon szép lány vagy,megtalálod majd azt a férfit,aki megérdemli a szerelmed.

Ő nem az a srác szerintem.

2009. jún. 30. 10:13
A félrelépés az ő részéről történt és igazából nem tudom miért tette. Mikor ezt számonkértem tőle csak annyit mondott ez csak egy egyszeri alkalom volt és nem lesz több ilyen...
2009. jún. 30. 10:11
Ha van mit felmelegíteni - érzelmeket, testi-lelki kapcsolatot, kötődést, ragaszkodást - akkor van esély az újrakezdésre. Szakítani könnyű, de minden kapcsolat lesz egyszer több éves és lesznek bőven sérelmek, hullámvölgyek is. Ha méltó a párod arra, hogy vele élj meg jót és rosszat, akkor adj neki még egy esélyt. Nem tudom melyikőtök lépett félre anno. Ha te, akkor biztosan tudod, hogy miért tetted - ha ő, akkor óvatosságra intelek. Vizsgáld meg, hogy miért tehette. Boldogtalan volt veled, nem kapott tőled elég figyelmet, szeretetet? Ha viszont egyértelműen jellemhibáról van szó nála, akkor nem fog megváltozni és számíthatsz még ilyen "meglepetésekre".
2009. jún. 30. 10:10
Remélem egyszer beköszönt :) és köszönöm :)
12. mimmo33 (válaszként erre: 11. - 93515c3d87)
2009. jún. 30. 10:09
Akkor meg felesleges. Újabb csalódás, és még a végén teljesen bizalmatlan leszel a pasikhoz;) És mi van ha pont jön az igazi;)
2009. jún. 30. 10:06
Hát lehet működne is egy ideig, de nem lenne tartós ezt mostmár én is érzem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook