Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Menzesz fórum

Menzesz (beszélgetős fórum)

2013. jún. 24. 19:24
Sziasztok! Valaki tudna segíteni? 6 nappal ezelőtt lett vége a menzeszemnek,de most újra megjött. Soha nem történt velem ilyen,ez mitől lehet?
2010. okt. 31. 15:42
én amikor 7-8 éves voltam ,, megkérdezte a muthert hogy a :kislánynak volt e már menzesze: pedig pasi vaok...
17. Ágnestestvér (válaszként erre: 14. - Bebe83)
2010. okt. 11. 22:24
:) mert jelenleg nem olyan az anyagi körülmény!!!!
16. fdóri
2010. okt. 11. 17:02
Szia! Nekem is ez volt. Stressz, beteg lett a kisfiam(korhaz stb...) 1x nem jott meg, utana 2 hettel elobb........ Aztan magatol rendbe jott....megnyugodtam, mert belerazodtunk a betegseg menetebe(cukor)
15. b9e29ca258 (válaszként erre: 1. - Ágnestestvér)
2010. okt. 11. 14:16
nekem most ez az utolsó év ilyen volt, hogy alig jött meg. végül elmentem dokihoz, amikor már 3. hónapja nem jött meg, de a tesztek mindig negatívak voltak. igazából konkrét okot nem mondott. szervi bajom nem volt. utána egy vér vizsgálatból derült ki, hogy hormonális probléma. most fogamzásgátlót szedek.
14. Bebe83
2010. okt. 11. 14:04

En akkor voltam igy amikor terhes voltam, nem jott meg de ugy fajt a hasam mintha meg akarna jonni es meg honapokig minden honapban volt egy eilyen par napom. De ha csinaltal teszte akkor biztos nem!

De ha van 1 gyereked miert nem johet meg 1 az azert nem sok, egy gyerek nem gyerek, azt mondjak!

2010. okt. 11. 13:44
jaj basszus. na akkor elmegyek mihamarabb
2010. okt. 11. 13:42

LEhet ciszta is.Nekem most az van, nem akarlak ilyesztgetni, ez ártalmatlan az esetek túlnyomó többségében ártalmatlan, csak nem jön meg, és nem is vagy terhes.Menj el dokihoz, kapsz rá bogyót h. megjöjjön.Ha ettől van, uh-val megnézi biztos.Nem érdemes húzni az időt.

Ciszta az annyit jelent hogy nem repedt meg a tüsződ ebben a ciklusban és megmaradt, így meg ugye a hormonok nem dolgoztak a maguk menetében ,így most nem jön meg.

De lehet nem ez a baj.A stressztől is lehet ciszta.

2010. okt. 11. 13:38
oké köszi szépen minenkinek
10. vbetty2 (válaszként erre: 8. - Ágnestestvér)
2010. okt. 11. 13:37
Mindenképpen menj el az orvoshoz ha max 2 hétig nem jön meg.
2010. okt. 11. 13:35
próbálok
2010. okt. 11. 13:34

igen...arra mindent :)

azért abben ti is egyetértetek, hogy ha nem jön meg menjek dokihoz ugye?

7. arcansas (válaszként erre: 5. - Ágnestestvér)
2010. okt. 11. 13:34
Lehet a stressz is persze!Aktus után 2 héttel a teszt már mutatna valamit.Ha nem jön meg 1-2hét múlva sem,akkor menj orvoshoz.Próbálj nem stresszelni,mégha nehéz is!
2010. okt. 11. 13:33
Én is így jártam, annyi különbséggel, hogy én szeretnék babát. Amikor már a 60. napon sem jött meg, és a teszt is negatív volt, akkor elmentem az orvoshoz, és azt mondta, hogy egyáltalán nincs peteérésem, és adott gyógyszereket, amitől 2 hét után meg is jött. Azt mondta, hogy valószínű a stressz okozta. /Arra mindent rá lehet fogni/
2010. okt. 11. 13:32
én még a stressz-re is gondoltam...talán ez is lehet nem?
2010. okt. 11. 13:27
Ja a "baj" meg nem tudom mi volt, valószínű a rendszertelen kajálás, fogyókúra ilyesmi! Lehet ezer oka.
2010. okt. 11. 13:26

nekem most egy egesz hetet kesett. Nem tudom mi lehetett a baj,de tuti nem vagy terhes ,ha a tesz negativ.

#Lehet van valmi a levegöben??!!

2. ariadna (válaszként erre: 1. - Ágnestestvér)
2010. okt. 11. 13:25
Velem már vagy ezerszer megesett ilyesmi, hetekig nem jött meg, vagy kimaradt egy hónap! Nagyon paráztam, de soha nem voltam terhes, csak késett valamiért. Volt úgy, hogy elmentem orvoshoz is mert már nem bírtam a stresszt és megállapította, hogy nincs kitágulva a méhszáj tehát nem vagyok terhes, életem egyik legboldogabb napja volt! :)
2010. okt. 11. 13:18

sziasztok!

2-án kellett volna megjönnie, és még mindig semmi.

Remélem nem terhes vagyok, mert már van egy kisfiam, és tesztet is csináltam a biztonság kedvéért 3at is (természetesen nem egyszerre), és negatív volt mind aa 3.

Ha a héten nem jön meg elmegyek dokihoz, csak az lenne a kérdésem, hogy járt e valaki hasonló cipőben és ha igen mi volt a baj?!

Egyébként fáj a hasam, mintha meg akarna jönni, de mégsem.

köszi a válaszokat


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook