Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menyasszonyi ruha Romániából fórum

Menyasszonyi ruha Romániából (beszélgetős fórum)


2012. máj. 11. 10:58
[link] :)
2012. máj. 11. 10:57
Az a "dob fog kidobni" elég hülyén hangzik, nem így akartam :))
3. 6f257fd90e (válaszként erre: 1. - Kitti84)
2012. máj. 11. 10:53

Ajánlom, hogy keress rá Google-n arra a kulcsszóra, hogy "rochii de mireasa", ami menyasszonyiruhát jelent, és hozzáteszed esetleg, hogy Oradea (Nagyvárad), Arad (Arad) vagy Timisoara (Temesvár). Több ajánlatot dob fog kidobni, de pl hi5-on és Facebook-on is szoktak albumokat feltenni, érdemes ott is rákeress. Több erdélyi barátnőm ment már férjhez, mind az országból vette/bérelte a ruháikat, nem volt velük gondjuk, szépek voltak a ruhák is.


Esetleg egy olyan megjegyzés, hogy ha magyarul szeretnél beszélni az üzletben, akkor Váradon nagyobb az esélyed, hogy megértenek, általában a románok is pötyögnek néhány szót magyarul, főleg a határ menti településeken. Sok sikert:)

2011. okt. 3. 16:12

Igaz 5 éve, de mi Nagyváradról vettük. Akkor a fő utca tele volt magyar boltokkal. Ha jól emlékszem 3 is volt nagyon közel egymáshoz. Én elég jó minőségű ruhát vettem kiegészítőkkel 60 000 Ft-ért. Ebben táska, boleró, ékszer és hajdísz is volt.

Akkor itthon már ennyiért nem lehetett bérelni ilyen szépet. Jó érzés volt, hogy az enyém és az is, hogy nem volt még máson.

2011. okt. 3. 07:31
Sziasztok!Vett már valaki menyasszonyi ruhát Romániában?(Arad, Nagyvárad,Temesvár)Mi a tapasztalat, milyen a minőségük, mennyibe kerülnek.Nagy dilemmában vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook