Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menstruáció előtt fórum

Menstruáció előtt (beszélgetős fórum)


2012. szept. 11. 11:33

Szia!


Teljesen természetesek ezek a tünetek, ilyenkor rendesen dolgoznak bennünk a hormonok. Én nagyon feszült voltam régebben, még a sírás is elkapott minden ok nélkül. De tanácsoltak nekem egy krémet, ami nekem nagyon bevált. Teljesen elfelejtkezek a mensruációról egészen addig, amíg meg nem érkezik. Így már könnyebb nőként élni.

2008. okt. 25. 08:39

Nekem most a testi tünetek is nagyon megdöbbentőek. Ugyanis terhességi tüneteket produkál szervezetem, mielőtt megjön.


Lelki? Feszült, türelmetlen vagyok. Mindez 1 hétig tart, míg meg nem könnyebbülök azáltal, hogy bekopog a mikulás.

2. daroki (válaszként erre: 1. - 20eebe3d4c)
2008. szept. 4. 16:38

Szia!


Nálam depresszió nincsen,de a feszültség az kijön.Nálam is kb.egy-másfél héttel előtte.

Ez nálam annyiban nyilvánul meg,hogy hamarabb ugrok dolgokra,türelmetlenebb vagyok a környezetemhez.Ezek elmúlnak,ahogy megjött.A testi tünteteim szintén elmúlnak.És azért az egy-másfél hétig tartó feszültség változó,mert van olyan is,hogy meg se kottyannak a dolgok,de van a rosszabb időszak amikor feltudok minden kis hülyeség miatt robbani.

2008. szept. 4. 16:27
Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én totál kivagyok előtte.A testi tünetekről most nem is beszélnék,lelkileg mint ha minden mensi előtt depressziós lennék.De súlyosan.Kb egy-másfél héttel a ciklus előtt kezdődik.Nektek is van ilyen problémátok?Ti hogyan viselitek a menstruációt?Ahogy megjön,abban a pillanatban elmúlnak a testi lelki tünetek.Legfőképpen a lelki tünetek súlytanak,azoktól szenvedek a legtöbbet.Melankólia,feszültség,depresszió.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook