Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyit igényelhetne vissza az adójából a férjem jövőre?Lsd. bővebben fórum

Mennyit igényelhetne vissza az adójából a férjem jövőre?Lsd. bővebben (tudásbázis kérdés)

2009. okt. 28. 13:49

az adójóváírást mindenképp visszaigényelheti, ha egész évben más jövedelme (adózott) nem volt!

És szerintem az életbiztosítást is, de mindenképp dec.31-ig be kell fizetni a pénzt!

2009. okt. 28. 11:46
Senki se tud segíteni???
2009. okt. 28. 07:58
Adótanácsadók, könyvelők válaszát várnám...Arról van szó, hogy a férjem az éven nem dolgozott,csak szeptemberben került egy munkahelye. Itt 139 ezer a bruttója, 90 ezer körül kapott ki belőle, és 25 ezer ft adóelőleget vontak tőle.Úgy hallottam, hogy a 4 hónapi adójóváírást 4x11000ft körül visszaigényelheti majd. továbbá szeretnénk kötniegy életbiztosítást, amire még visszaigényelheti a befizetett összeg 30%-át,jövőre utoljára.Kb 100000ft egyösszegű befizetés után, visszaigényelhetne 30ezret.Én úgy tudom, hogy annak az összegnek az erejéig igényelhet vissza, amennyi adóelőleget befizetett, azaz kb 100 ezret,Jól tudom, vagy hogyan van ez,kérlek segítsen , aki tud...
2009. okt. 28. 07:52
Mennyit igényelhetne vissza az adójából a férjem jövőre?Lsd. bővebben

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook