Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire vennél komolyan egy olyan depresszív embert, aki... (1 hsz) fórum

Mennyire vennél komolyan egy olyan depresszív embert, aki... (1 hsz) (beszélgetős fórum)


1 2
2012. okt. 12. 18:17
Aki megteheti,kerülje a depressziós embert,mert az mindenkit kikészít maga körül is,nem csak önmagát!
2012. okt. 12. 18:16
10-én ez a rajz, elég gyanús. Még nem láttam, mikor "búcsúlevelet" írtam. Elolvasta a levelet, és azt írta nem ígéri, hogy nem hal meg. Nem akarom, hogy az, hogy most "elhagyom" beigazolja azt, hogy aenkinek nincs rá szüksége. Nem tudom mit csináljak.
3. b74f6e5cdd (válaszként erre: 1. - 0e5366b520)
2012. okt. 12. 18:15
Érdekes...így elsőre nem is tudom én igazából ha tőle jönne valami meg sem nyitnám, törölném. Nincs neked erre szükséged semmilyen formában és amit ő csinál az sértetség és direkt akar idegesíteni. Le kell tojni.Szerintem.
2012. okt. 12. 18:13

"Depresszív barátom mondtata: nem ígéri, hogy nem fog meghalni."


Ha menni kell, hát menni kell. Én is csak ezt ígérhetem :-)

2012. okt. 12. 18:12
Depresszív barátom mondtata: nem ígéri, hogy nem fog meghalni. Ez a mondat úgy hangzott el, hogy én szerettem volna vele szünetet tartani mert már elegem lett a veszekedésekből, és a pofátlan önzőségéből; csak annyit kértem tőle, hogy ne haljon meg, és ne írjon válaszlevelet, de írt és hogy pont ezt, ez akár még segélykiáltás is lehetett, de nem tudom... 2 nappal ezelőtt egy rajz tőle: halott, öngyilkos pálcikaember fölötte írás"senkinek nem kell" Másokkal jófejkedős, vicces, aranyos. Veled nem. Veled vagy a lelki sz-rairól beszél, vagy veszekedtek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook