Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire vagy társaságkedvelő? Inkább extrovertált, vagy introvertált vagy? fórum

Mennyire vagy társaságkedvelő? Inkább extrovertált, vagy introvertált vagy? (beszélgetős fórum)

23. NomNom (válaszként erre: 13. - Kérdező Srác)
okt. 24. 06:13
Elég ifjú gyermek lehetsz ha őket nem ismered.:)
22. LionQueen🦁 (válaszként erre: 1. - Kérdező Srác)
okt. 24. 05:20

Ahogy haladnak előre az évek, úgy leszek egyre inkább introvertáltabb. A szeretteim társaságát élvezem és igénylem, de a pörgést, felesleges csevegést nem.

Két gyerek mellett nincs túl sok énidőm, de szükségem van rá. Kiélvezem ha mégis összejön. Régen sokat jártam bulizni, most nem is hiányzik.

Sokkal nagyobb igényem lenne néhány közeli barátnőre akikkel megbeszélem a dolgaimat. Az ilyen jellegű társaságra vagyok vevő mostanában.

okt. 22. 16:37

10-90%

20-80%

30-70%

40-60%

50-50%

60-40%

70-30%

80-20%

99-1%

És még sorolhatnám.

20. tumbo2 (válaszként erre: 7. - Balkáni kobra)
okt. 22. 16:26
én ott dolgoztam.mondom csak viszünk magunkkal egy ásót,aztán kész.
okt. 22. 16:10
Attól függ milyen minőségű a társaság. Vannak embertipusok akiknek szívesen keresem a társaságát, és vannak akiknek nem. Ez így a jó, hiszen nem vagyunk egyformák. Akik állandóan panaszodnak, le akarnak húzni, minek keressem a társaságát? A többi ember jó társaság lehet.
18. kannanana (válaszként erre: 1. - Kérdező Srác)
okt. 22. 16:01

20-40% | 80-60% között hangulattól, élethelyzettől, évszaktól függően

Mindegyikre szükségem van, de mindig is introvertáltnak tartottam inkább magamat

17. 55Judit (válaszként erre: 14. - Antonov225)
okt. 22. 15:25
Az utolsó mndatod nem igaz. Szerintem ez a normális. Én skat vagyok egyedül, de akkor sem érzem magányosnak magam. Sőt! Akor vagyok a legjobb társaságban.
16. Amaunet (válaszként erre: 15. - Kérdező Srác)
okt. 22. 15:23
Aha... Azért pörögsz itt és követeled a figyelmet magadnak.:D
okt. 22. 15:16
Én inkább intro vagyok. Alapítsuk meg az introvertáltak klubját! 😊😊
14. Antonov225 (válaszként erre: 1. - Kérdező Srác)
okt. 22. 15:14
Nagyrészt elvonulok, de időnként kell a társaság (max. 2 ember, annál több már tömeg a számomra 😃), mert a magányt sem bírom. Hülyén vagyok összerakva.
13. Kérdező Srác (válaszként erre: 10. - Balkáni kobra)
okt. 22. 15:09

Bakker, ez mi a tököm?? 😂😂😂😃😆😄

Egyébként valóban sok hasonlóság van. 😆😆 Picit ijesztő amúgy a csávó, mint aki gégegyulladást kapott, vagy most szabadult ki a Lipótból xDDD

12. Amaunet (válaszként erre: 10. - Balkáni kobra)
okt. 22. 14:58

👍

Nagyon találó.🤣

11. sablonos (válaszként erre: 10. - Balkáni kobra)
okt. 22. 14:52
Azt a durva! :D
10. Balkáni kobra (válaszként erre: 9. - Kérdező Srác)
okt. 22. 14:47

[link]

Véletlenül ez a dal nem rólad szól? :))

9. Kérdező Srác (válaszként erre: 7. - Balkáni kobra)
okt. 22. 14:44
Én nem a középpontban szeretek lenni. Én vagyok MAGA a középpont. Én vagyok alfa és az omega, nappal és éjszaka, élet és halál ura. 😂😂😆😄😃
8. Kérdező Srác (válaszként erre: 7. - Balkáni kobra)
okt. 22. 14:38
Legalább van humorod, ez pozitív. :))
7. Balkáni kobra (válaszként erre: 5. - Kérdező Srác)
okt. 22. 14:36
Temető mellett születtem ezért vagyok ilyen szellemes. De azt gondolom ez még mindig jobb annál, mint mikor valaki kényszeresen ennyire a középpontban szeretne lenni amennyire te.
okt. 22. 14:29
95-5%
5. Kérdező Srác (válaszként erre: 4. - Balkáni kobra)
okt. 22. 14:06
Kackac kukac, de vicces.. Mekkora humorherold vagy báttya. Humorheringet ettél, vagy a vicces cigi az oka?
4. Balkáni kobra (válaszként erre: 1. - Kérdező Srác)
okt. 22. 14:02
Nem szeretem a pörgést ezért kerülöm a vurstlit és az sem éppen a szívem csücske, ha ember közt légy repked.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Kérdező Srác)
okt. 22. 13:50
10-90%. :)
okt. 22. 13:34
Is-is. Egyik extrémből a másikba.
okt. 22. 12:36
Mennyire van szükséged pörgésre, hogy emberek között légy és mennyire fontos neked az énidő, a lecsendesedés és az elvonulás? Milyen arányban van szükséged ezekre?

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook