Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire müködhet egy kapcsolat ahol a nő 10 évvel idősebb? fórum

Mennyire müködhet egy kapcsolat ahol a nő 10 évvel idősebb? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
110. lusza (válaszként erre: 105. - Channa*)
2016. márc. 7. 20:14
Engem sem érdekeltek soha a fiatalabb férfiak, de egy 30 éves férfi és egy 40 éves nő között nincs akkora különbség, hogy a gyerekének nézzék. :) Egy 10-15 évvel idősebb férfit 20 évesen és 30 évesen is vénnek láttam magamhoz, nem vagyunk egyformák. Azt látom, hogy akinek idősebb a párja, azt hiszi, hűség szempontjából be van biztosítva, mert mintha csak a fiatalság számítana. Sajnos több férfit is ismerek, akinek fiatal felesége van, és idősebb nővel vagy nőkkel csalja folyamatosan. A fiatal nők mindig elfelejtik, hogy az idősebb nők sokkal jobban tudnak bánni a férfiakkal, a tapasztalatok miatt.
109. gribedli*** (válaszként erre: 104. - Lusza)
2016. márc. 7. 20:12
Lecsupaszítva szerintem nagyon igaz, ahogy leírta, de természetes, hogy van, aki meg ösztönösen jobb az ágyban fiatalon is, stb. vagy éppen kedvüket lelik egymást felfedezni és nekik így jó. Minden lehet. Nem kell okvetlenül sztereotípiákban gondolkodni, de szépen megmosolyogtam, amiket írt, mert rengeteg esetben ez van.
108. gribedli*** (válaszként erre: 100. - Lili 1001)
2016. márc. 7. 20:09

Épp ez az, az idősebb pasi tud bánni a fiatal lány testével, az idősebb nő meg tud bánni a fiatal srác testével. Később a fiatal srác összetalálkozhat a fiatalabb lánnyal és akkor már nemcsak maszatolás lesz köztük, hanem normális szex. De akkor megint újra kezdődik a kör, mert ha egyidősek, akkor egy idő után a srác idősebben már a fiatalabbakra nézelődik, és lesz belőlük egy idősebb pasi-fiatal lány páros, és másik lányból meg meglett asszony lett időközben és ha elválnak útjaik, a fiatalabb srácoknak jön be jobban. Így ez a körforgás megy majd a végtelenségig:DDD



Most viccelődünk ezen, de kábé ez van. Az összes többi meg ilyen háttérjelenet, hogy a banyák nyervognak, vagy a fiatalok fújnak a banyákra, vagy oda-vissza megy a kritizálás és a pletyka.

107. 2caf8744b6 (válaszként erre: 98. - Gribedli***)
2016. márc. 7. 20:09

Igazad van! Másszon rá mindenki mindenkire, miattam meg tehetik. Nem vagyok besavanyodott nyanya.

És élem az életemet. És jól élem. Nincs is semmi baj azzal, hogy élni kell mert egy életünk van. Csak a gondolkodásom más mint a tiéd. És nem vagyok erkölcs csősz sem.

Csak tudod más a helyzet ha csak úgy meg d,,g valaki nincs azzal semmi gond. De ha ezzel másnak is fájdalmat okozunk az már nem fer. Ha szingli vagy és a másik is az, ezzel nem is lehet gond. Nem tudom te éltél e valaha is házasságban? Ha igen akkor tudni kell, hogy az egy más világ és aki abba belekotor az egy magán életben turkál. Lehet az nő vagy férfi, mindegy. És hidd el nem baszi a csőrömet ha ilyet látok. Már pedig a munkám olyan, hogy látok bőven ilyet. Sajnálni való az a nő aki eltart egy pasit csak azért, hogy mutogathassa, hogy ő olyan jó, hogy fiatalabb is akad neki. Sajnálni való. Egyedül élek de nem vagyok magányos. Van hozzám való barátom. És tudom miről szol a szex.

Én kívánom neked, hogy még 50-ven év múlva is legyen olyan akire szívesen rá mászol és még akkor is tudd élvezni a fiatalabb pasik társaságát. Őszintén kívánom neked.

106. unom (válaszként erre: 105. - Channa*)
2016. márc. 7. 20:02
Engem meg az zavarna, ha az apámnak néznék :)
105. Channa* (válaszként erre: 100. - Lili 1001)
2016. márc. 7. 19:56

Hát nem tudom....és biztos azért, mert én nem keresek partnert.

Bár a harmincas szingli pasi ismerőseim nem is hajtanak a negyvenes nőkre...

Nézzük csak az én ismerőseimet. Kb.! van 10 harmincas egyedülálló pasi ismerősöm, ebből a 10-ből egynek van idősebb barátnője (8 évvel), bár ez a nő nagyon fiatalos. Persze ennek a pasinak sok idősebb nő is tetszik, de ha arról van szó, hogy felszedne valakit, akkor a fiatalabbakat nézegeti, ahogy a többi kb. vele egykorú ismerősöm is. Saját magukkal egyidőset vagy kicsit fiatalabbat, és egyiknek sincs olyan elképzelése, hogy egy tapasztalt idősebb nőt akar. Persze nekik nincs családjuk, így az is fontos nekik, hogy esetleg gyerekük legyen.


Na, csak azt akartam ezzel mondani, hogy igen nehezen hiszem el, hogy annyi harmincas pasi akar idősebb nőt. De könnyen meglehet, hogy tévedek, mert ugye én nem keresek partner, így nem tudhatom.


És, mint írtam nekem nem fér bele, hogy nálam fiatalabb legyen a pasim, de ha másnak ez jó csinálja. Egészségére! De én a helyükben nem terveznék hosszútávra, ami természetesen az én felszínes felfogásom miatt van. Engem kifejezetten zavarna, ha azt hinnék, hogy a pasim a gyerekem....

104. lusza (válaszként erre: 100. - Lili 1001)
2016. márc. 7. 19:55

Ezek olyan nagy általánosítások. Attól, mert idősebb egy férfi vagy egy nő, még egyáltalán nem biztos, hogy jobb szerető egy fiatalabbnál. Az a két ember számít, aki összejön, és nem csak a szex. Mert ha szeretik egymást, vagy csak erős a vonzalom, akarják egymást, úgyis fontos lesz számukra, hogy a másiknak is jó legyen, megismerik, kitapasztalják egymást.


Nekem 20 évesen sem volt olyan partnerem, aki csak maszatolt volna, pedig nem buktam az idősebbekre, csak nem kezdtem hülyékkel.

103. lusza (válaszként erre: 102. - 2caf8744b6)
2016. márc. 7. 19:50

Szerintem egyáltalán nincs így a mindennapokban. Sok kapcsolat elfárad, eltávolodnak, elhidegülnek egymástól. De nem az újat, szebbet, fiatalabbat keresik, hanem egyszerűen azt, aki újra a férfit/nőt látja bennük, vagy egyszerűen csak hajlandó szexelni, mert a párja évek óta nem.


Nem ilyen kapcsolatoknak kell esélyt adni. A tisztességnek kellene talán elsősorban, hogy ha nem jó már a másikkal, megbeszélem vele és elválunk, esélyt adunk az újrakezdésnek.


Lehet, hogy te 100 éves vagy, de én egy 50 évest sem tartok fáradt öregnek, aki már csak a múlt romjain, ijfúságán kesereghet. :))

102. 2caf8744b6 (válaszként erre: 97. - Lusza)
2016. márc. 7. 19:41

Nem tudom hány éves vagy. De abban biztos igazad van, hogy el gyengült kicsit el fáradt a kapcsolat, Talán csak bele fáradtak a gyerekek nevelésébe a biztonságos élet megteremtésébe. És mire újra tudnának élni a szerelem oltárán, el múltak az évek, egyik másik meg változik külsőleg, belsőleg. Aztán keresik az újat a szebbet, a fíatalabat.

És esélyt se adva a helyre hozásnak, mert a harmadik már ott toporog. Mert nem divat meg javítani el kell dobni ilyen világban élünk. És persze vissza menni a rég el múlt ifjú korba mert az volt szép meg jó.

2016. márc. 7. 19:26
Bocsánat a hibákért, nem javítottam vissza, elnézést
2016. márc. 7. 19:24

Szóval a tapaszatalatom az, hogy a fiatal pasik nem kis számban hajtják az idősebbeket. Félreértés ne esslék, a nős, kapcsolatban élő harmincasok, engyvenesek is keresik az idősebbek társaságát. Mondhatni, hogy kétféle pasi van, akár nős , szeretőt kereső, akár független férfiról van szó. Atz egyik a lényegesne fiatalabb plázacicát akarja, és simán meg is teheti, hogy megkapja, de csak ritkán önmagárt, sokkal inkább apénzéért. Amásik részük pedig kifejezetten az idősebb nőkre hajt. Miutána sokadik fiatal srác keresett meg, elkezdtem emgkérdezgetni tőlük, hogy mi a fészkes fenét akarnake gy idősebb nőtől. az alábbi válaszok érkeztek:


- A pláza cica csak a kirakatba való

- Sokkal jobb az ágyban egy idősebb nő

- A fiatal lányok csak nyifognak,hogy menjünk buliba, menjünk, mekibe, barátnőzni, stb, szexelni meg nem akarnak

-Nem csak nem akarnak szexelni, nem is tudnak

- Kevés a szex

- Bizonyos dolgokra nem hajlandóak, mint pl. orális szex, és itt hosszú lista következik


Tulajdonképpen, ha belegondolunk, akkor egy fiatalabb srácnak (minden korban) jól jön egy idősebb, tapasztaltabb nő, aki már tudja mi a jó neki, és ezt hajlandó meg is osztani, nem utolsó sorban pontosan tudja mi a jó a pasinak, és hajlandó azt meg is tenni.Mindeközben az idősebb nő is a potenciájában esetleg megtört férje után, végre ismét kap egy fiatal , kemény husit, ami kifejezetten motiválja, és nem titok, hogy a fiatal pasi, idősebb nő szexuálisan maximumot nyújthat egymásnak. pontosan azt kapja mindkettő, amire vágyik.

Ugyanakkor egy fiatal nőnek én magam idősebb férfit javasolnák, ( őszinte leszek, kövezzetek meg, a lányaimnak anno mondtam, hogy legalább egyszer járjanak idősebb, tapasztaltabb pasival, mert a korosztályuk bizony vagy csak maszatol, vagy átrobog rajtuk, mint a gyorsvonat. Egy idősebb, tapasztaltabb férfi legalább foglalkozik az ő testükkel is, és azt gondolom, hogy tuti szexuális élményt csak tapasztaltabb ffi oldalán élhet meg egy egészen fiatal nő. Én nem azt mondom, hogy ez jól van így összerakva, de hogy sok igazság van benne, az biztos.

99. Deni plus (válaszként erre: 96. - 2caf8744b6)
2016. márc. 7. 19:20
Ugyan,ha a gyerek az apjára hasonlít ,az az öröklődés hatalma ,ha a postásra az a környezet hatása:)Szerelemes lesz és kész!:))
98. gribedli*** (válaszként erre: 96. - 2caf8744b6)
2016. márc. 7. 18:26

Aki szingli, azt tesz egy másik szinglivel, amit ketten akarnak. Akármilyen életkorúak legyenek.


Ha nem mászik bele más életébe, miért ne lehetne egy fiatalabb partnerrel?


Pont, hogy az ilyen tanácsokat, amiket te meg többen írtak, ha mindenki megfogadná, akkor az lenne, hogy még tök aktív szingli nők mind maradjanak akaratuk ellenére egyedül, meg savanyodjanak be, csak mert az ő korosztályuk már sznobbolja őket, a harmincasokkal meg nem mehetnének mert TI nem adtok rá engedélyt. Ez olyan hülyeség. Elvette valakinek a férjét azzal, hogy fiatalabb pasival randizott? Ha nem, akkor így jó. Úgyis annyi a harmincas pali meg 25-30-ig, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni. A 20-30 éves csajok meg ezeket sznobbolják. Akkor persze, ők nem csajozhatnak mert milyen már (szerintetek) idősebb nővel randizni...


Kezd úgy kinézni a dolog, hogy szinte csak a 40-es palik márthatják a cerkát, csak 20 éves lányokkal, a többi szingli nyugodjon le a pitsába.


Tudod mit gondolok? Ne, ne nyugodjanak le, hanem menjenek el egymással, így nem másznak rá mások férjére, feleségére és pont. És akkor nem kell majd picsogni, hogy egy harmadik tönkretett egy házasságot. A házasságot egyébként a benne élők teszik tönkre, ha úgy adódik.


Szerintem annak szokta bacni a csőrét leginkább, ha egy nőt fiatalabb pasival lát, akinek otthon valami nincs rendben. Máskülönben, ha kiegyensúlyozott élete lenne, nem csámcsogna azon, hogy a másik kivel jár.

97. lusza (válaszként erre: 96. - 2caf8744b6)
2016. márc. 7. 18:01
Ez nem igaz. Az a kapcsolat, ahol harmadik felbukkan, szerintem eleve nem volt soha jó kapcsolat. Mert nem hiszem el, hogy ha két ember igazán összeillik, egyforma az értékrendjük, van szeretet, szerelem, odafigyelés, akkor ne venné rögtön észre egyik vagy másik, hogy valami nem stimmel. Még akkor is, ha már elmúlt a szerelem. Mert ismered a másikat, magadat is. Ha valahol váratlanul felbukkan egy harmadik, ott eleve nem volt egy jó kapcsolat, nem az igazi szerelem, együttlenni akarás kötött össze két embert, csak a kényelem, a legyen már egy kapcsolat, család, a biztonság vagy hasonló.
2016. márc. 7. 17:45

Fiuk, Lányok!

Nincs azzal semmi baj, ha boldogságra vágyunk. Ez természetes! De ha nem tudunk viselkedni, és nem tudjuk, mit is tegyünk a nagy boldogság keresésben, akkor biztosan a hiba a mi készülékünkben van.

A kapcsolatok romlása mindég a harmadik felbukkanása miatt romlik meg végleg! Lehet addig se volt tökéletes, de a harmadik megjelenése az fel teszi a pontot az addigi életre.

Lehet erkölcsről papolni lehet fiatal szeretőt választani, a fiatal azért keresi a mi "idősebbek" társaságát, mert azt hiszi nekünk már mindegy velünk mindent meg lehet csinálni, hiszen mi vissza akarnánk menni a 30-cas éveinkbe. És nem utolsó az sem, hogy egy érettebb nőnek már van egziztenciája, karrierje, nem kell meg küzdeni a gyereknevelés maceráival sem. És nem útólsósorban anyagi vonzata is lehet. Nincs is ezzel semmi baj! Csak az idő telik a mi éveink száma is nő. Igaz a párunké is. És neki is szaporodnak az évei. Rá jön arra, hogy ő még "fiatal" és akkorát dobbant, hogy az öregecske nőcske észre sem veszi már nincsen sehol. Fiatalon ez nem látszik és nagyon jó lehet élni, de az idővel ez bizony gonddá növi ki magát. És ha elég hogy pillanatnyilag jól élek és meg kapni a fiatal fiukat. Ha ez örömet okoz akkor tegye mindenki. Jóga van az életéhez mindenkinek. Az én világomba nem férne bele. Abban biztos vagyok! De legyen boldog akinek bele fér.

95. gribedli*** (válaszként erre: 94. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 7. 16:14

Ez nem igaz, régen sokkal inkább üzlet volt a nő és a házasság, amikor a parasztemberek férjhez adták a lányaikat egy tehénért akár egy öreg köszvényes tatához. Ma sokkal inkább választhat egy nő, régen tárgy volt és üzleti eszköz, plusz döntésjoga nulla.


Neked miért fáj az, hogy ma a nők boldogabban élhetik meg női mivoltukat és civilizált országokban már csak az marad kiszolgáltatott a férfival szemben, aki a béklyót saját maga vállalja? Nem kötelező így élned, de nehogymár másnak is te akard megmondani, hogy milyen társat választ!

2016. márc. 7. 12:52

sajnos elmondható, hogy az emberi kapcsolatok is a fogyasztói társadalom területévé vált.

Ôrülök, hogy ez nem az életem része.

93. gribedli*** (válaszként erre: 91. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 7. 12:33

4 éve együtt vannak, azért az nem egy forduló.


Sőt, ha nemsokára vége lenne, akkor is volt jó 4 évük. Ha valaki leáll keseregni, hogy csak az jó, ami 30 éve tart, az nagy tévedésben van, mert egy, erre soha nincs garancia, kettő, azok, akik 30 éve boldogok, nem úgy indultak neki, hogy most aztán örökre szerelem, hanem nap mint nap építgették, csak arra a holnapra koncentrálva, és észre se vették, hogy lett belőle 30 év.


Aki nagyon számonkérős, hogy mi lesz 10-20-30 év múlva, nem hajlandó semmit kockáztatni, annak nem sok jó terem, mert érte sem fog más kockáztatni.

92. gribedli*** (válaszként erre: 89. - 5c54c8b1c1)
2016. márc. 7. 12:22
Ki beszélt itt nagyságos úrról? A csaj kacsintgat kifele, nem a férj. Márpedig ha a csaj kifele kacsintgat, otthon valami nincs meg és kész. Nem hiszem, hogy ezt le kell szűkíteni a szex kérdésre, más is lehet, lényeg, hogy valami nincs. Vagy mindkét részről nincs már meg.
91. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 90. - Lili 1001)
2016. márc. 7. 11:27
Lassan tényleg úgy va, hogy a világ összes nôjét nem lehet meg*, de lehet törekedni rá; legyen az idôs, fiatal, fekete, molett, vékony, érett bármi, csak kapja meg min. egy fordulóra.
90. Lili 1001 (válaszként erre: 87. - Gribedli***)
2016. márc. 7. 11:21
Nagy igazságod van. Amíg nem voltam érintett, addig el nem tudtam képzelni, hogy egy fiatalabb pasi egy idősebb nő után sóvárog , max. az a pár lökött, akinek anyakomplexusa van. Ha ilyet láttam, hallottam, akkor meg voltam győződve, hogy a nő mászott rá a fiatal, kemény husira:-) De miután most kikerültem a piacra, hogy szavaiddal éljek, totál ledöbbenve tapasztalom, hogy a fiatal pasik tömegesen hajtják az idősebb nőket...( folyt köv, munka van)
89. 5c54c8b1c1 (válaszként erre: 88. - Gribedli***)
2016. márc. 7. 11:18

Azért "mindent" nem kaphat meg a nagyságos úr...

Az ember lánya nem kívanságmûsor;

és itt mindegy, hogy hamvas szôkét kívánt meg vagy dögös vöröset.

A hivatásosok meg a másik kerületben vannak.

És ha én azt kívánom, hogy a drágaságom Richard Gere legyen, mert ilyen férfira áhitozom?

88. gribedli*** (válaszként erre: 86. - Lili 1001)
2016. márc. 7. 10:24
Ha kifelé kacsintgat, ott azért valamit nem kap meg otthon, ha meglenne minden, nem kacsintgatna ki. Vagy egyikük sem igyekszik annyira ezen.
87. gribedli*** (válaszként erre: 82. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 7. 10:21

Kimaradt volna. Épp ez az, hogy én folyamatosan azt olvastam ki a soraidból, hogy valami komplexusod van a fiatalabbakkal szemben kapcsolati téren. Idősebb partnerrel ez nem alakul ki, mert végülis ha már te is fiatalabb vagy nála, ritka, hogy annyira ki legyen éhezve a nálad is fiatalabbakra, hiszen ott vagy neki már te. Azért 15-20 év korkülönbséget én soknak tartok, az már egy generációs különbség, 8-10-12 az nem, mert ilyenkor nagyon egyezhet 2 ember mentalitása a végletekig, és ez jó, míg én azt tapasztaltam, hogy ha csak beszélgetek is nálam 15-20 évvel idősebb pasasokkal, hát döcögős, nemhogy még huzamosabb ideig együtt élni, család, stb. Ellenben van ilyen is, lehet, hogy jól megvannak, de személy szerint soknak tartom.


A másik meg tényleg az, hogy ugye 40-50 éves pasik között aki még szingli, az a defektes, elvált, felelőtlen, vagy hűtlen mások által kidobott réteg, mert akik jók köztük, azokat az asszony igyekszik megtartani meg maga a pasi is azért jó parti mert ő is tesz a saját házasságáért, igényes magára is. Úgymond ezek nem az a könnyen hozzáférhető kategória:D


Amit viszont Lili leírt, pontosan az, amit én levezettem, hogy a "piacon" neki sem az egyidős, sem az idősebb nem hozzáférhető (vagy pedig nem is jön be, mert a defektes kategória), és ugye mi marad, a 30-as pasik, akik meg még futnak is utána, akkor meg miért is utasítaná vissza.


Szerintem sokan elvárják, hogy egy 40-es elvált nő aztán "tessék viselkedni, tessék megfelelni" alapon, ne is merjen senkivel randizni, mert ha fiatalabb az illető, egyből jön, hogy a nő csak meg akarta magát ba..atni és hasonlók, pedig az esetek legtöbbjében keményen udvarolnak nekik, nemhogy ő akarja megb..., hanem teljesen rá vannak állva, ez a topik is úgy indult, hogy végig az a beállítás, hogy mit akar már, meg ilyenek. Holott csak alkalmazkodik a szituhoz, neki ez a szegmens marad a szingli férfiakból, "beéri" ezzel.

86. Lili 1001 (válaszként erre: 82. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 7. 09:11
Tudod, nem tudom mi a jó. Az első férjem elvette a nála 15 évvel fiatalabb nőt, és biza most 38 és 53 évesen rajtuk is nagyon látszik a különbség. A férjem féltékenyen szorongatja,a nő meg egyre inkább kacsintgat kifelé.Tudja a fene mi a jó megoldás...
2016. márc. 7. 09:09
Bocsánat, Sziasztok! Nálam még nagyon reggel van:-)
84. Lili 1001 (válaszként erre: 79. - 2caf8744b6)
2016. márc. 7. 09:02

Ez tökéletesen így van, ez a dolog másik része, éppen azért gondolom azt, hogy pillanatnyilag működhet, de éppen ezek miatt a helyzetek miatt kétszer is meggondolandó...

Bár lásd a példám, a férjem is ellépett egy sokkal fiatalabbal...a második meg egy öregebbel...Szóval nincs itt igazság kérem szépen...:)

83. Boston Globe (válaszként erre: 81. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 7. 08:48
Ez van Drága,akkor éljen a reinkarnáció !XD
82. 23ebcdd68d (válaszként erre: 78. - Lili 1001)
2016. márc. 7. 07:14
Szia Lili! Nagyon jól leírtad a valóságot. Ha előről kezdeném megpróbálnék egy sokkal idősebb férfival családot alapítani. Működik a házasságom, de piszok sok kompromisszumot kellett kötnöm anno, sok mindent lenyelni, ahhoz, hogy most szépen éljünk. Sokat filózok azon, vajon ha a párom min.10, de inkább 15-el idősebb lett volna nálam, vajon akkor kimaradt volna ez a hosszú krízisidőszak az életemből?
81. 23ebcdd68d (válaszként erre: 77. - 2caf8744b6)
2016. márc. 7. 07:07
Egy barátom erre azt felelte, hogy egy jó ötvenes férfi az ivarérett nőket keresi és hogy örüljek a férjemnek, mert ha egyedül lennék nem nagyon találnék korban hozzám illőt. Hát viccnek is rossz de valójában tényleg ez van. Kivéve itt kristofot :) A férfiaknál szerintem nagyon fontos a látvány. Hamarabb észrevesz, megnéz, megkíván egy feszes formas idomokkal rendelkező nőt, mint egy ötvenest. Sokkal több ma az egyedülálló harminc negyven év körüli nő mint rég hisz több a válás vagy építi a karrierjét stb. Aztán társat akarnak. Vagy partnert. Ha a férfi nem lepukkant meg is kapja. A mi házasságunk se volt fenékig tejföl. Sok éve, harminc éves koromban szembesültem először azzal, hogy a párom a 8-10 évvel fiatalabbak iránt érdeklődik. Ha akkor rém nehéz volt ezen túljutni, pedig 30 évesen én se néztem ki rosszul, el lehet képzelni most mennyire rezeg a léc, amikor minden ujjára jut egy szingli 35-45 éves. És nem törődne sokuk azzal, hogy családos, mert minek. Ha nem is lépne le, legalább mindenki élvezné kicsit az életet.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook