Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire müködhet egy kapcsolat ahol a nő 10 évvel idősebb? fórum

Mennyire müködhet egy kapcsolat ahol a nő 10 évvel idősebb? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
50. gribedli*** (válaszként erre: 45. - Channa*)
2016. márc. 6. 15:39
Nem, egyáltalán nem ugyanarról. Te, ha jól tudom, 15 éve menopauzában vagy, tehát nyilván jobb rálátásod van. Azért én mégsem hiszem, hogy semmi sem változik, mert akkor nem foglalkozna vele egy komplett iparág. Mindegy, momentán nem aktuális még nálam a téma, csak lépten nyomon belebotlik az ember ilyen jellegű cikkekbe, reklámokba és nagyon úgy van leírva, bemutatva, hogy túlzás nélkül is inkább olyan szerencsétlenkedésnek tűnik, nem lepedő akrobatikának. Jó, nemcsak ezért van együtt egy pár idősebb korban, de nekem sántít, ha valaki nagyon úgy akarja beállítani, hogy semmi nem változik.
49. 23ebcdd68d (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2016. márc. 6. 15:39
Én is azt írtam, hogy kevesebb, meg hát szikkadunk na :D :D De amíg kapni sikosítót, és bizonyos izmok jó működéséről gondoskodunk lehet még szép, ritkás ámde light- os nemi élet. Aztán egy nap papa megfogja a kezünk este az ágyban, mi meg sóhajtva odaszólunk, hogy már megint szex, múlt évben is volt egyszer :D
48. Channa* (válaszként erre: 46. - 6b3a35c3e8)
2016. márc. 6. 15:34

Na, elévetettelek:D


Voltár már klimaxos nő közelében?

Bár most, hogy mondod, én is szenvedek a kolléganőimtől. Már mondtam is nekik, hogy keressenek fel egy orvost, hogy ne legyen hőhullámuk, mert én meg megfagyok:DDDD

De szerencsés vagyok, mert nincs sok hisztis klimaxos ismerősöm. Egész jól veszik az akadályokat:DDDD

47. kristo_f (válaszként erre: 44. - Gribedli***)
2016. márc. 6. 15:32

Természetesen minden ember/nő más, de engedd meg hogy hülyeségnek mondjam

Én nem süldősrác vagyok és a barátnőm idősebb

Semmiféle olyan gond amiket irogatsz

Egy nő élete végéig nő marad a szex terén

Hidd el hogy van tapasztalatom menopauza utáni szexben

Mondj egy életkort erre a képre

[link]

46. 6b3a35c3e8 (válaszként erre: 18. - Channa*)
2016. márc. 6. 15:30
Nem csak a kinézet itt a gond bár szerintem sokaknak az is, hanem az ötvenes nők fejében vannak komoly változások. Vessetek a mókusok elé, de én elhiszem hogyy egy banyalázban /klimax/ szenvedő nőtől csak a környezete szenved többet.
45. Channa* (válaszként erre: 44. - Gribedli***)
2016. márc. 6. 15:12
Akkor ugyan arról beszélünk:D
44. gribedli*** (válaszként erre: 42. - Channa*)
2016. márc. 6. 15:08

Nem a peteérés miatt mondom, hogy nem működik, hanem

a női hormonok csökkenése miatt sorvad a hüvelyfal mert nem tudnak a sejtek annyi tápanyagot felvenni, később meg sorvad a szeméremtest is. Az, hogy nincs menzeszük a nőknek addigra, talán a legkisebb gondjuk, annak még örülnek is tuti.

43. Channa* (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2016. márc. 6. 15:01

Azt hiszem nem a menopauzához kötődik a nemi aktivitás. Persze biztos van akiknél számít, mert ugye különbözőek vagyunk és ezért máshogy hathat a testre. Van akinél a havi elmaradásán kívül más fizikai tünetek is jönnek (csontritkulás, ráncosodás, őszülés, stb.) és persze biztos nem a nonstop szex lesz ekkor már a legfontosabb, de azért szerintem egy jó párkapcsolatnál maximum ritkul.


Persze mindezt úgy mondom, hogy még nem tartozom ebbe a korosztályba és még nem tudom, hogy lesz cirka 10 év múlva. A mi esetünkben lehet, hogy nekünk még lenne kedvünk, de a férjeink már lehet nem nagyon akarják. Természetesen a koruk miatt....

42. Channa* (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2016. márc. 6. 14:56

Nem, nem számít a menopauza.

Attól, hogy nincs peteérés még más működik. Szerintem:D

41. Bolen
2016. márc. 6. 14:43
Valószínű szégyenkezni fognak nemi vágyaik miatt:))
40. gribedli*** (válaszként erre: 38. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 14:39
Nekem még odébb a 40, de így képzelem el az 55-60-as korosztály nemi életét, mármint hogy elég "kényelmetlen" lehet. Nem degradálásként írtam, csak szerintem akkor már nem ez a fő érdeklődési kör, meg lévén hormonális közeg már nincs hozzá, nem hiszem, hogy annyira aktívkodnának. De biztos van kivétel, pl akiknél késői menopauza van.
39. Bolen (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2016. márc. 6. 14:31
Igaz,babás a fórum:))
38. 23ebcdd68d (válaszként erre: 37. - Gribedli***)
2016. márc. 6. 14:28
Én nem mondanám.Persze a változás az változás. Csökken nyilván a kedv, a fizikai tüneteket ma már orvosolni lehet, izmokat is lehet edzeni, szexeljetek sokat, az is erősít. Nyilván már nem akrobatika zajlik bizonyos kor után, de bizony sok idősebb is élvezi az együttlétet és gyakorolja is ám. Ne temetkezzünk 50- 60 után se :)
37. gribedli*** (válaszként erre: 32. - Vessla)
2016. márc. 6. 14:18

A sexet?:D


Ez mindenkinél attól függ, hogy mikor lesz menopauzás, szerintem utána pár évvel leáll a szexről. Hogy kinek mikor következik be, az változó, de hímezhetjük, ahol nincs hormonális alap, ott nem sokáig erőltethetik a dolgot.

36. lusza (válaszként erre: 25. - Channa*)
2016. márc. 6. 14:14

Más az, mikor fiatalon jössz össze egy idősebb férfival, mivel szereted, megszoktad, más szemmel nézel rá.

Érdemes "külső" szemmel megnézni például a 40-50-es férfiakat és nőket. Ha egy nő 30 évesen ismerkedik, nem hiszem, hogy a többnyire lerobbant, megkopaszodott, elhízott 40-es férfiak lennének a fő vonzerő. :) Persze vannak kivételek, de tévedés azt hinni, hogy az idősebb férfiak csak csettintenek, és bármikor felszedhetnek egy 30-as jó nőt. :))))) Míg fordítva ez pontosan így van.

35. 23ebcdd68d (válaszként erre: 33. - Channa*)
2016. márc. 6. 14:04
:D :D
34. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Channa*)
2016. márc. 6. 13:55

Lehet, hogy csak arra reagált, hogy a 60 éves nőket nem érdekli a szex, vagy hogy az 50 feletti paliknak már lehet prosztatagondjuk.


Ezen nincs mit témázni, mindig azzal van mindenki elfoglalva, hogy a nők ne menjenek fiatalabb pasival, hát ha egyszer a férfiak is öregszenek, miért ne mehetnének a nők is fiatalabbal. Akinek nem inge, ne vegye magára, nyilván, akik jól megvannak, azok nem kacsintgatnak kifelé, meg akiknek hasonló ritmusaik vannak, nem fognak hiányt szenvedni semmiben, mert egyforma dolgokra van igény.

33. Channa* (válaszként erre: 30. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 13:45

Ja! Értelek:D

Ha odafigyelünk, azért nem leszünk szikkadtak annyira:DDDD

32. Vessla (válaszként erre: 24. - Gribedli***)
2016. márc. 6. 13:27
Szóval 55 évesen abbahagyod a sexet?
31. Bolen (válaszként erre: 24. - Gribedli***)
2016. márc. 6. 13:25
Drága,nem nagyon a kor inkább a gondolkozás volt furcsa.A szex olyan ,mint a fizika van gyakorlati haszna ,de nem ezért műveljük:))
30. 23ebcdd68d (válaszként erre: 25. - Channa*)
2016. márc. 6. 13:20
Mi se szikkadozunk még, pedig öt darab X-et görgetünk magunk előtt. Csak az a sanda sejtésem egykorúak lévén, hogy hamarabb leszek szikkadt, sőt sokkal yzikkadtabb, mint a párom :)
29. 23ebcdd68d (válaszként erre: 24. - Gribedli***)
2016. márc. 6. 13:16
Ez jó! :) Ha szngli nyanyus lennék, és ne adj Isten rámfanyalodna egy 30-as, én se futnék el. Beletörődnék és néha sajtot reszelgetnék a kockás hasán :) Egész jó gondolat.
28. 23ebcdd68d (válaszként erre: 21. - Gribedli***)
2016. márc. 6. 13:11
Aàáá..nem akarok sorvadni..:D persze csak nagy általánosságban írtam, ilyen-olyan példa is van. Na, ha magamból indulok ki, én akkor érzem picit biztosabbnak a dolgot, ha bennem fel sem merül ez a mi van ha dolog, vagy van- e jövője így egy kapcsolatnak, vagy bárminek. Ha minden klappol két ember közt, valóban mindegy mi van az anyakönyvi kivonatban. De ugye mégis azt láthatjuk jobbára, hogy az asszonyok fiatalabbra szoktak cserélődni. Már ha cserélgetésre vágyik a férfi. De egyetértek, embere vàlogatja.
27. fincsi5 (válaszként erre: 24. - Gribedli***)
2016. márc. 6. 12:08

Jó a levezetés. D

Csak félelmetes, hogy mennyi negyvenes nő van egyedül.

2016. márc. 6. 12:08
Úgy írtok, mintha egy kapcsolat azon múlna, hány éves a nő meg a férfi. Baromság.
25. Channa* (válaszként erre: 23. - Bolen)
2016. márc. 6. 12:03

Nem szokásom Gribedlit megvédeni, jóban lenni vele meg főleg nem;)


De miért lenne szikkadt egy nálunk 10-12 évvel idősebb pasi?


Azt nem tudom, hogy Gribedli mikor ismerkedett meg a férjével, de én pl. 21 éves voltam, a férjem meg 32. Ez igazán jó kor egy férfinél, sőt!

Az meg, hogy eljár felettünk az idő, hát megesik. Mindenki így jár....az is aki egyidőssel kezd, az is aki fiatalabbal. Az idő nem áll meg senkinél.


Igen, egy idő után mindenki szikkadt lesz, de ezelőtt jó sokáig szikla:D


Sajnos persze az idősebb pasinál is jönnek később a gondok, csak ugye ez esetben ritkább az, hogy fiatalabbra akarna cserélni, mert ugye azoknak nem fog kelleni, hacsak nincs jó nagy összeg a bankszámláján....

24. gribedli*** (válaszként erre: 23. - Bolen)
2016. márc. 6. 11:32

Ezt mire érted?:)


Nekem bejön az, ha a partnerem egy kicsit idősebb mint én, köztünk 12 év van. Nekünk ez így jó. Többször is előkerült már a téma barátok között viccelődve, hogy neki miért mindig nagyon fiatal barátnői voltak, de cseppet sem azért, mert ő felszínesebb lenne, vagy nőcsábász, vagy pedofil, vagy ilyenek. Ha ő úgy gondolta, hogy neki a saját korosztálybeli lányok túl idősek voltak, ennyi, lelke rajta, ilyen az ízlése. Nekem meg az érettebb felfogásúak tetszennek, ennyi. Nem kell túlkombinálni, hogy kinek milyen érdeke van, vélt vagy valós érdek, vagy számítás meg mittudomén mi. Amikor megismerkedtünk, én dedósnak tartottam a saját korosztályomat, egyértelmű, hogy jobban imponált valaki, aki egy kicsit idősebb, érettebb, mondjuk 15-20 évet meg már soknak találok mint különbség, de más dolgaiba nem szólok bele, ha valakinek az is jó, tegye.


Azt a hullámot, ami most a 40-es nőkkel történik az utóbbi időben, én úgy értelmezem, hogy nagy részüknek volt egy vele egykorú férje, aki esetleg otthagyta, vagy otthagyták egymást egy hosszú házasság, kapcsolat után, legyen egy egy 20 éves lány miatt, de legyen ez csak az miatt is, hogy a szerelmeknek egyszer vége van, stb.


Namost ezek a 40-es nők ott találják magukat egyedül, még van egy 10-15 év aktív szexuális életre elegendő idejük (kinek kinek később is, de biológiailag is azért ritka). És ugye itt szépen levezette mindenki, hogy jajistenem, a 40-es fasziknak már mennyire a fiatalabbak kellenek inkább. És akkor a 40-es nőknek mi marad? Szóba állnak fiatalabb pasikkal. Miért kellene visszautasítaniuk? Az 50-esek nekik nem tetszenek, mert azokkal nem tudnak annyit szexelni, a 40-esek nem akarnak velük szóbaállni, mert a fiatalabbak után futnak, ebből automatikusan az következik, hogy "akkor jó, megelégszem azzal, amit találok, aki nyitott rám, mármint a 30-as pasik, megelégszem ezzel, mintsem a semmi".


Erre persze jön egyből, hogy áh, persze, nem fog működni. Na, de az ördögi kört nem ezek a nők indították, hanem a férjeik. Ezek a nők csak alkalmazkodtak a szituációhoz és megelégednek azzal a szelettel, ami nekik marad, vagyis a 30-as pasikkal. Ez nem annyira annak bizonygatása, hogy nekik abszolút fel kell szedni egy fiatalabbat, hanem a fiatalabb pasik annyira érdeklődnek egy idősebb szingli nő után, hogy inkább (örömmel) beadják a derekukat ezek a nők.


Végülis pénzre nem hajtanak, mert addigra már van nekik, gyerekre nem hajtanak mert addigra már az is van nekik, ha szexre hajtanak, akkor meg mindegy nekik, hogy később vége lesz a kapcsolatnak, hiszen addigra már őket sem fogja érdekelni a szex.

23. Bolen (válaszként erre: 21. - Gribedli***)
2016. márc. 6. 10:38
Nem szikla a pasid,hanem szikkadt:))
22. gribedli*** (válaszként erre: 8. - Panna.33)
2016. márc. 6. 09:18
:DDD
21. gribedli*** (válaszként erre: 20. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 09:15

De mire a pasi 50 éves lesz, addigra a nő 60. És őszintén szólva, 60 évesen már ki a radai rossebbet érdekli, hogy az 50 éves pasija elmegy egy 30-assal???


Szerintem addigra nemhogy nem érdekli, hanem az is lehet, hogy kiteszi a szűrét már azért is, mert nem érdekli maga a pasi sem. Komolyan, már jóval menopauza után lesz, a szeméremtest addigra sorvad is, nem hiszem, hogy az lesz a fő baja, hogy kivel szexel a pasija, már ha még lesz prosztatája.


Másrészt meg előfordulhat egyidős emberekkel is, hogy nincsenek együtt 20 évet, meg az is, hogy az egyidős pároknál a férfi keres egy fiatalabb nőt.


Egyébként nekem is nálam idősebb férjem van, úgyhogy ha fiatalabbat szeretne nálam, akkor már olyan fiatalt kellene választania, akiknek szerintem ő már nem jön be vagy nem illik össze. A saját korosztálya neki öreg, mert hozzám van szokva, az idősebbek nem érdekelték soha. De én is látok több kapcsolatot, ahol a férfi jóval fiatalabb és működnek azok is. Működik bármi, ha mindkét részről van vonzalom, ha vannak közös pontok és mindketten tesznek egy kapcsolatért.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook