Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire müködhet egy kapcsolat ahol a nő 10 évvel idősebb? fórum

Mennyire müködhet egy kapcsolat ahol a nő 10 évvel idősebb? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2016. márc. 7. 03:43
nem a kor szamit,hanem a szemely.mukodhet a korkulombseg ellenre a kapcsolatod!
79. 2caf8744b6 (válaszként erre: 78. - Lili 1001)
2016. márc. 6. 22:19

Üdvözöllek. Én 60-van vagyok. Ismerek olyan 66- éves férfit aki kb/15-éve meg ismert, egy nála 10- évvel idősebb nőt. Vagyis A férfi 51-éves volt a nő meg 61.

Működött is a dolog, de mostanra már bizony a férfinak nyűg a kapcsolat! Pedig nap mint nap mindent meg tesz azért, hogy fiatalnak látszódjon.

És bizony a pasi keresi a fiatalabb nőt, és már nem él vele egy fedél alatt pedig közel 10-évig ott lakott nála. Most keresi a társat, de nála fiatalabbat, Mert a régi hiába jár fehér nadrágba, meg hiába festeti a haját szőkére, a ráncok zavarják a pasit. Meg azt mondja most látja milyen öreg a nő.

2016. márc. 6. 21:14
Engem mindig az idősebb pasik vonzottak, életem első nagy szerelme kislánykoromban, az Apukám barátja volt, mindig ott lógtam a nyakukon, és titkon bámultam, és minden este arról ábrándoztam, hogy majd az ő felesége leszek.:-) Az idősebb férfiak valahogy biztonságérzetet sugároztak,vonzó volt számomra a tapasztaltságuk. Az első férjem 4 évvel idősebb, a második velem egyidős. Ő nemrég lépett le, egy nálam 5 évvel idősebb nővel. Igaz az első meg akkoriban egy nálam 10 évvel fiatalabbal. Mióta egyedül maradtam, szembesülök a szingliség szerepkörével, és totálisan meglepődve tapasztalom, hogy a velem egykorúak, és az idősebbek szinte sehol nincsenek, illetve gondolom, más mezőkön vadásznak, azonban a nálam jóval fiatalabbak pedig úgy donganak körül, mint méhecskék a mézet.Van ugyan elvétve néhány korombeli, meg idősebb, ( én 49 leszek hamarosan) , de ők majdnem mind lepukkantak, alkoholisták,a feleség által kidobott, kisemmizett újrakezdők. A számomra ideális korosztály jó pasijai meg a 30 as csajokat hajtják keményen, és biza meg is kapják. No , de azért ne legyünk naivak, a legritkább esetben van egy ötvenes munkanélkülinek, vagy közfoglalkoztatottnak csini harmincas csaja, azonban a jól menő ötvenes vállalkozó, és cégvezető, multis felsővezető, orvos, ügyvéd,mérnök sikerrel indul az ő kegyeikért. Tehát pont az a korosztály, és az a réteg vadássza le a harmincas nőket, akik nekem kellenének:-) Persze nekik nyilván öreg vagyok. Szóval nekem meg marad a fiatal jelentkezők sokasága, de van köztük szemtelenül fiatal is, aki a lányomhoz is fiatal lenne. Amíg az ember csak futó kalandban gondolkodik, addig tán félni sem kéne, azonban hosszú távra én magam is félnék tervezni egy tizessel fiatalabbal. Pedig időközben tapasztalatot szereztem, és sok esetben a kor valóban csak két szám, és teljesen más dolgok a fontosak. Szóval így közel az ötvenhez nézegettem a kínálatot, és az idősebbek iránti rajongásomat elvetettem,gondoltam lejárt az ideje, de egy velem egykorú, vagy jó esetben 1-2 évvel fiatalabb simán beleférne.És akkor megtörtént az, amiről álmodni sem mertem soha: Összejöttem egy nálam 10 évvel fiatalabb pasival. Ez régebben nálam szentségtörés lett volna...:-)Ennél már csak az a döbbenet a nagyobb, hogy szuper jól működünk, és most azt mondom:Soha többet idősebbet! Nos, nem véletlenül választ sok negyvenes-ötvenes nő fiatal szeretőt magának.Olyan szintű energia,aktivitás van benne, ami engem is fiatalon tart. Mindig reszkettem a menopauzától.Már 30 éves koromban is. Azt gondoltam, hogy ha már nem fogok menstruálni, akkor vége lesz a női mivoltomnak is. Mit ad Isten, baromi hamar, 45 éves koromban elmaradt a menstruációm. Még az orvos is azt mondta, hogy ez nem menopausa, itt valami más lesz. De nem lett, a hónapok teltek, és én csak annyit érzékeltem, hogy a havi 1 hét nyűgös, vérzős, görcsölős időszakának vége. Nem kellett számolgatnom, nyaralást igazgatnom, védekezésen görcsölnöm. Hohó, ha ez ennyi, akkor nem is olyan rossz,-gondoltam magamban. Vártam a hőhullámokat, mint a mumust, esténként az ágyban mereven fekve vártam, hogy mikor múlik el majd a szexuális vágy, és titkon sirattam a fiatalságomat,a nőiességemet. De már eltelt 4 év, és sehol egy kóbor hőhullám, sehol a vágy hiánya. Sőt! Sokkal aktivabb lettem szexuálisan. Bátran merem állítani, ha fiatal koromban ilyen aktiv és bevállalós lettem volna, akkor az első férjem nem lép le a 23 éveskével. Nőbbnek érzem magam , mint valaha, pedig a korom mellé még molett testalkatú is vagyok. No de miért kéne keseregnem?: Jól viselem a helyzetet, a pasik donganak körülöttem, ki vagyok virulva, a korom és a testalkatom mellett igyekszem csinosan és szexin öltözni, és egy nálam 10 évvel idősebb férfi oldalán találtam meg ismét a szerelmet és a fantasztikus szexualitást. Pedig a korom jelez olykor, például sokszor baromira fájnak az izületeim, de bekapok egy gyógyszert és igyekszem nem venni tudomást róla. Az egyedüli menopauzás tünetem ( és bocsi a túl szabadszájúságért) a hüvelyszárazság. Ezt se úgy kell elképzelni, hogy puskapor száraz, hanem kevésbé nedvesedem be szex közben. No de ez nem áthidalhatatlan probléma, ez legyen a legnagyobb bajom. Én azt mondom így utólag, hogy nem kell félni a változókortól, minden agyban dől el. Nem hittem volna, hogy ennyi idősen, két válás után, a változókorban fogom ezt mondani,de az élet szép!
2016. márc. 6. 21:10

Áldásom rájuk.

Majd ha a nő 70-ven lesz a férfi meg 60-van akkor lesznek gondok. De ez nem csak a külsőre vonatkozik. A férfiak élete gondolkodása 50. felet nagyon nagyon meg váltózik. El jön az az idő mikor teher lesz a tíz év. És mondhat bárki bármit. Erre majd mindenki rá jön szépen. Én nem vagyok fiatal, igaz öreg sem! Most éppen arra keresem a választ a környezetemben, miért keresnek a férfiak 50-60- de még 70-ven felett is 40- éveseket. Ha egy idősek a párjukkal?

76. Channa* (válaszként erre: 75. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 19:53
:DDDD
75. 23ebcdd68d (válaszként erre: 74. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 17:43
És most bekapok egy cavintont, mert magamnak válaszoltam :D :D
74. 23ebcdd68d (válaszként erre: 73. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 17:43
És ma is tudok Metallicara " örjöngeni " ha alkalom van :)
73. 23ebcdd68d (válaszként erre: 72. - Kristo_f)
2016. márc. 6. 17:41
Biza..:) Az a helyzet, hogy nem is gondolják lehet szép az élet középkorúként, vagy vénként. Pedig az én életem valahogy most érdekesebb. Nem jobb, már anyagilag, meg persze az ember teste, fizikuma sem a régi. De annyi klassz dolog van, amiket most van alkalmam kipróbálni és sok mindent nagyobb örömmel élek meg, mint valaha. Nagyon klassz volt fiatalnak lenni, de számomra marha jó most is :)
72. kristo_f (válaszként erre: 71. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 17:20

Megeszi a fele amikor azt írják "milyen szép az ősz is" :)

A tavasz és a nyár, az igen, "döntsük meg" akit lehet

Sokszor ekézik a véneket

Dehát mi örjöngtünk az együttesek zenéjére, mi voltunk/férfiak/ besorozva és mi épitettük Magyarországot, a mai nagyanyók és anyák szülták a mai generációt

Most meg jönnek a tejfelesszájúak és pofáznak, hogy nugger, tessék lelépni, "átadni a helyet" nekünk

71. 23ebcdd68d (válaszként erre: 70. - Kristo_f)
2016. márc. 6. 17:04
Azért jó volt olvasni. Időnként az embert elkapja ez a szentégöregszem..és jó ha van pozitív visszajelzés :)
70. kristo_f (válaszként erre: 69. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 16:54

Én csak az időskorra írtam a véleményem

20-50 között ez nem érvényes, ott nagyjábol aktív mindkét fél, főleg a férfi

Mert a természet már csak ilyen, a nő nő ameddig él, de a férfi , ritka kivételtöl, már nem csinál párosizzadást 60 vagy felette:)

69. 23ebcdd68d (válaszként erre: 66. - Kristo_f)
2016. márc. 6. 16:44
Ezzel meg is adtad talán az eredeti kérdésre a választ :)
68. 23ebcdd68d (válaszként erre: 66. - Kristo_f)
2016. márc. 6. 16:42
:D Lájkollak :D
67. 23ebcdd68d (válaszként erre: 46. - 6b3a35c3e8)
2016. márc. 6. 16:34
Ez igaz. Ha szenved a nő, szenved a környezet is. De ha szerencsés, mindenki megússza.
66. kristo_f (válaszként erre: 55. - Gribedli***)
2016. márc. 6. 16:23

Hidd el nekem hogy felvehet sortot még. Hogy nem kockahas és felfelé meredő mellbimbók az tény.

De sok hasonló korút látok a strandon és "büszkén" feszitek vele

A szexet meg ne beszéljük ki, de panaszra nem lehet okom/max neki :) /


A lényeg, hogy nix meno utáni szex megvonás

65. Channa* (válaszként erre: 63. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 16:23
:DDDDD
64. 23ebcdd68d (válaszként erre: 62. - Channa*)
2016. márc. 6. 16:22
Nyilván. Én is. Örülök is, hogy aránylag jól megúsztam.
63. 23ebcdd68d (válaszként erre: 60. - Channa*)
2016. márc. 6. 16:21
Ha pedig elkezdenék nagyon ráncosodni beszerzek egy shar pei-t, legalább legyen egy nálam is ráncosabb a családban.
62. Channa* (válaszként erre: 61. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 16:18

Persze ezt azért mondjuk, mert nekünk nem lett/nincs semmi gondunk, de biztos vannak, akik meg szenvednek tőle:(

Ha nekem is lettek volna szexuális problémáim vagy hirtelen összezuhanást észleltem volna, akkor tuti keresek valami megoldást, lehet, hogy belementem volna a hormonkezelésbe is, de így nem.

61. 23ebcdd68d (válaszként erre: 58. - Channa*)
2016. márc. 6. 16:14
Én sem mernék hormonpótlást. Ha látok egy vöröshere mezőt majd lelegelem, nesze neked fitoösztrogén.
60. Channa* (válaszként erre: 59. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 16:13
:DDD
59. 23ebcdd68d (válaszként erre: 56. - Channa*)
2016. márc. 6. 16:12
Hihihi..azért vettem egy feromos parfümöt...eddig csak a méheket bolygattam fel vele..
58. Channa* (válaszként erre: 57. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 16:12
Nekem is ajánlottak kezeléseket (bár a dokim azt mondta, hogy inkább ne), de nem kértem belőle, mert féltem a mellékhatásoktól....
57. 23ebcdd68d (válaszként erre: 56. - Channa*)
2016. márc. 6. 16:08
Olvastam. Egyszer már én is átéltem, én 33 voltam, szteroidokkal kezeltek sokáig. Igaz, akkoriban nem érdekeltek a tünetek, bár nehéz volt, inkább attól paráztam bajszom nő és rögvest megnősülök. Aztán jobban lettem és minden visszaállt. Ez a mostani, természetadta pedig hála ég jól tolerálható, hisztis sem lettem, remélem már nem is leszek.
56. Channa* (válaszként erre: 53. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 15:57

Na, majd olvasod a következő/előző hozzászólásomat és látod majd, hogy hasonlót írtam én is:D


Én is jól éltem meg, bár a korom miatt akár magamba is zuhanhattam volna, de ugye volt már gyerekem, így igazán nem zavart, hogy nem kell már ezzel küzdenem. Nem féltem az öregedéstől sem, mert a genetikám adott, látom a nőrokonaimat:)

Na igen, én is érzek ezt-azt, de nem annyira zavaróak, hogy ez bármiben is akadályozzon:D

55. gribedli*** (válaszként erre: 47. - Kristo_f)
2016. márc. 6. 15:53
Egy nő korát nem szokás firtatni, de a képre csak annyit mondanék, hogy a néni helyében nem vennék fel ilyen rövidnacit;) nem azért mert nincs jó lába (igaz, van ott has is rendesen, látszik a klimax), jól tartja magát, becsülni való, de nem attól lesz nőiesebb, hogy így kiteszi az árut. Ha nem bikiniben van egy nő, nem kötelező, hogy kilógjon a feneke nonstop, de természetesen az ő dolga.
54. Channa* (válaszként erre: 50. - Gribedli***)
2016. márc. 6. 15:53

Igen, de nekem teljesen más miatt volt, azaz nekem szerintem más, mint azoknak, akik ténylegesen benne vannak. Nekem annyi volt (na mindegy nem érdekel, hogy vannak itt fiúk is:)), hogy 1-2 hónapig hőhullámom volt és ezt is hamar orvosolták egy homeopátiás szerrel. Tudod nekem a pajzsmirigyem miatt lett ez.

Tehát, nekem nincs hüvelyszárazság, csontritkulás, öregedés, érdektelenség, sorvadás, stb. Majd biztos lesz úgy 10 éve múlva, de most még nincs:D



Magamból kiindulva azt gondolom, hogy a normál menopauza is ilyen, bár lehet számít, hogy hány évesen esik bele az ember. Én fiatal voltam akkor még (nincs még 15 éve), még csak 12. 48 éves vagyok és akkor 36 voltam. És nálam tényleg csak annyi, hogy nem kell tamponra költenem és bármikor vehetek fel világos nadrágot és szoknyát:D

Persze biztos számít, hogy nekem a kiváltó ok is más volt és az is, hogy kezelnek és az is, hogy figyelek magamra (intim tornára is járok), sokat mozgok, figyelek a kajámra, stb.


Na, majd megkérdezem az ismerőseimet, akiknél mostanában kezdődik....vagy megírom majd ha elértem azt a kort:D


Ja, még annyit, hogy szerintem ezek a cikkek csak általánosságokat írnak le és lehet, hogy ez igaz a nők 50%-ra, de a másik 50-re meg nem, ahogy másnál is szokott lenni, pl. fogamzásgátlók van akiknél okoz problémákat (hízás, szívbetegség, embólia, stb.), de sokaknak semmi baja nem lesz. ...

53. 23ebcdd68d (válaszként erre: 43. - Channa*)
2016. márc. 6. 15:51
A vágy nem múlt. Én már 50-en kicsit túl, meg a hőhullámokat is már meglovagoltam. Más gond fizikailag nincs, érzékeny búcsút intettem a fogamzásgátlónak és a terhességtől való félelemnek. Valahogy gondtalanabbnak, szabadabbnak érzem most. A gyerekek már kirepültek, teljesen más és fesztelenebb az ember. Na most vagy valami túltenghet bennem, vagy egyszerűen én jól élem meg a változást. Persze artista már nem vagyok, egy ideje érzem, hogy van olyan testrészem ami eddig fel sem tűnt de tud sajogni. Mindent egybevetve szerintem még 60 körül se lesz semmi gond. Én csak pozitívan tudok erről nyilatkozni és bocs, új vagyok és lehet, hogy itt nem ildomos ilyen nyíltan magunkról beszélni. Szóljatok, visszaveszek magamból. :)
52. gribedli*** (válaszként erre: 49. - 23ebcdd68d)
2016. márc. 6. 15:46
Értem, hát így azért más, de életszerűbb:D
51. gribedli*** (válaszként erre: 46. - 6b3a35c3e8)
2016. márc. 6. 15:44
BanyalázXDDD
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook