Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Működhet egy kapcsolat, ha egy évvel ezelőtt úgy éreztem, hogy hülyeség lenne esélyt adni? fórum

Működhet egy kapcsolat, ha egy évvel ezelőtt úgy éreztem, hogy hülyeség lenne esélyt adni? (beszélgetős fórum)

1 2
2021. ápr. 13. 00:48

1. Van az a szituáció, amikor az ember nem tudja hogy mit tegyen, mert bizonytalan önmagában és másokban!


2. Van az a szituáció, amikor az ember tudja hogy mit tegyen, de nem teszi!


3. Van az a szituáció, amikor az ember tudja hogy mit tegyen, és teszi!


(Te melyik vagy?)


Átfogalmazva:


"Van, aki nem tud, és nem tudja, hogy nem tud. Ő együgyű, hagyjátok!

Van, aki nem tud, és tudja, hogy nem tud. Ő tudatlan, tanítsátok!

Van, aki nem tud, és azt hiszi, hogy tud. Őt kerüljétek!

Van, aki tud, de nem tudja, hogy tud. Ő alszik, ébresszétek fel!

Van, aki tud, és tudja, hogy tud. Ő bölcs, kövessétek!"


/Hindu bölcsesség/


Amikor az ember tudja hogy mit akar, de nem teszi, ott már csak a félelem szabhat gátat, ennek gyógyítója viszont a BÁTORSÁG!


"A szerencse a bátorság szövetségese."


/Titánok harca/


"A bátorság nem a félelem hiánya, hanem a legyőzése."


/Nelson Mandela/

2021. ápr. 13. 00:39
Igy jár az aki játszadozik a másik érzéseivel.
29. 32304c7a9f (válaszként erre: 24. - Kacsahercegno)
2021. ápr. 13. 00:37
Osztom!
28. Amaunet (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 12. 12:28
Milyenek? És te mennyivel vagy különb náluk?
27. Kacsahercegno (válaszként erre: 26. - Michelle.r)
2021. ápr. 12. 10:50
Sosem értettem, az ilyenről miért jó fórumot indítani, vagy mit nyer belőle a kiíró. Ha mi azt írjuk hogy jöjjön vele össze, összejön? Vagy ha valaki pont ugyanilyen helyzetben volt és leírja hogy hát nekem nem működött, akkor annyiban hagyja...?
26. michelle.r (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 12. 10:12

Tehát igaza van Amaunetnek, és most már jó a szamár is, mert rossz a felhozatal 🙃


Ha neked tényleg kellene a pasi, nem egy fórumon gyűjtenél megerősítést vagy eltántorítást, hanem megtalálnád a módját, hogy kapcsolatba kerüljetek. És főleg nem játszmáztál volna az elejétől fogva.


Ha egy férfi igazán akar egy nőt, a Gellért hegyet is arrébb rakja, ha útban van. Ő is csak annyit kért, hogy jelentkezz, ha akarsz valamit. Ebből persze még lehet egy kapcsolat, kérdés, hogy a minősége elég lesz-e.

2021. ápr. 12. 08:46

Ezek után " nincs ló jó a szamár is " effektus.

Szerintem jobban zavar az téged hogy nem teper már.

2021. ápr. 12. 08:25
Nem értem, mi a kérdés, vagy mi akadályoz meg abban hogy felkeresd..? Úgy néz ki, vesztenivalód nincs ebben a szituációban. Ha lepattint akkor ugyanott vagy ahol most, ha meg nem pattint le akkor hajrá. Valami miatt biztos lekoptattad annak idején ezerszer, de az ember meggondolhatja magát, meg kell próbálni.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Amaunet)
2021. ápr. 12. 07:56
Van jópár érdeklődő, de látom, hogy milyenek...
22. 32304c7a9f (válaszként erre: 21. - Ildi)
2021. ápr. 12. 02:35

Ha a férfi igazán szeret egy nőt, 10 milliószor is esélyt fog neki adni!


(Eredeti felállás: Ha a nő igazán szeret egy férfit, 10 milliószor is esélyt fog neki adni!🙂)


Itt már csak az a kérdés, mennyire szabotálják a saját boldogságukat! Mert ha nincsenek együtt, miközben együtt is lehetnének, az elég nagy probléma!


Mutatom!


[link]

21. Ildi (válaszként erre: 20. - 32304c7a9f)
2021. ápr. 12. 02:12
Ezzel egyetértek,h akad olyan férfi aki ad kismillió esélyt amennyiben látja a komoly szándékot. Ezért is írtam h tegyen egy próbát ha úgy érzi,és amint Fi közeledni fog,kiderül h a férfi miként fogadja. Reméljük h minden ok lesz.
20. 32304c7a9f (válaszként erre: 19. - Ildi)
2021. ápr. 12. 02:00
És akkor ez azt jelenti, hogy a nő nem lép, mert azt hinné, hogy a férfi nem hinné el, hogy komolyak a szándékai? Igen megeshet, de nem mindenkinél! Van olyan férfi, aki 1001-re is esélyt ad, ha látja hogy a nőnek komolyak a szándékai! De ezt már az elején úgy kellett volna intézni, hogy a nő várja nyitott ajtóval a férfit és nem fordítva! Persze, semmi sem lehet tökéletes! 🙂
19. Ildi (válaszként erre: 18. - 32304c7a9f)
2021. ápr. 12. 01:25

"

..viszont ez esetben Ő furcsálná a sokszoros elutasítás után és bármennyire tiszta a szándékod ,nem biztos h elhinné h komolyan megpróbálnád" - ezt írtam Fi-nek!Szerinted miért írtam? Pont azért mert sokszor el lett utasítva.

18. 32304c7a9f (válaszként erre: 16. - Ildi)
2021. ápr. 12. 01:21

A férfi megpróbálta, de 1000-szer falakba ütközött és ezt a hölgyemény is vállalja! Te sem gondolod, hogy a férfi csukott ajtót fog döngetni! Mi értelme lenne, ha a nő nem akarja? (Erőszak?) Ha kinyitja, az más dolog! A nőnek kell kinyitnia az ajtót! De ha ezt sem teszi, azon mit csodálkozunk?


férfi oldal: adás, kinyilatkoztatás

női oldal: elfogadás, befogadás


(Esetenként felcserélődhet, de ez a klasszikus felállás!)

17. 32304c7a9f (válaszként erre: 10. - Charlize)
2021. ápr. 12. 01:09

Így van! Pozitívan kell hozzáállni magadhoz (ez nagyon fontos), a másikhoz (ez is nagyon fontos), a kapcsolathoz (ez is nagyon fontos) és JÁTSZMÁZÁS kizárva! Az a kapcsolatok megrontója!


1. ŐSZINTESÉG (👍)

2. BIZALOM (👍)

3. SZERETET (🤔)

16. Ildi (válaszként erre: 14. - 32304c7a9f)
2021. ápr. 12. 01:06
Ha úgy érzi Fi,akkor tesz érte.
15. 32304c7a9f (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 12. 01:01

"És nőként közeledni se lenne gáz?"


Én azért elég sok olyan nővel találkoztam, akiknek nem derogált közeledni a férfi felé, de ők bevállalták, hogy esetleg rosszul is elsülhet a dolog! Amúgy, ha a nő kezdeményez, kisebb az esélye a pofára esésnek, mint egy férfinél! Akkor?


"Akkor azt hittem, hogy játszik, mert nem tudtam elhinni azt, hogy tényleg többet lát bennem, mint másban, nem tudtam elhinni, hogy tényleg kedvelhet, mert nem tartottam magamat elég jónak."


Én meg azt hittem hogy Batman vagyok, azt mégse! Sok mindent "hisz" az ember! Például elhiszed hogy nem szeret az a valaki, mert magadat se tartod semmire! Önbecsülési probléma! Nem tartod magad szerethetőnek!

14. 32304c7a9f (válaszként erre: 6. - Ildi)
2021. ápr. 12. 00:53
Azt kell néznie, hogy NEKI mi a fontos! Önzően! Itt nem számít, hogy egy nőnek "mi illik"! Ha neki fontos az ügy, 1000-szer visszamászik az ablakon, ha 1000-szer kidobják az ajtón! De ezt valóban NEKI kell tudni, hogy miért küzd!
13. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 12. 00:49

"Visszagondolva elég hideg voltam vele, nem foglalkoztam vele, amikor megláttam hiába örültem neki, eljátszottam, hogy nem érdekel, csak azért, hogy ne gondolja, hogy kedvelem, és igen, visszagondolva tényleg olyan, mintha játszottam volna vele, de nem akartam."


Valójában érzelmi deficitben szenvedsz, de ezt talán önmagadnak sem merted bevallani, ezért jött ki ilyen ****** a lépés.


"Egyszerűen csak nem akartam, hogy tudja, hogy kedvelem."


Mert ha megtudja hogy kedveled, akkor ő is kedvelni fog téged és akkor nem tudsz mit kezdeni a helyzettel, mert nem tudod kifejezni vagy elfogadni a szeretetet. Érzelmi deficit.


"Ha mégis beszélgettünk, olyan irányba haladt a beszélgetés, hogy burkoltan közeledni próbált, figyelmen kívül hagytam őt, mintha meg se hallottam volna, amit mond, faképnél hagytam."


Hiba, de ez megint csak a TE félelmed!


"Most azonban egyre gyakrabban gondolom azt, hogy lehet, hogy hibáztam, lehet működött volna, ha nyitottabb vagyok, és nem utasítom el mondjuk tizedjére is."


Az elutasítás a félelemből fakad. Ebből a szempontból hibáztál. De minden hibát ki lehet javítani, ezt te is tudod! Kérdés, hogy mennyire vagy elfogadó és mennyire ragaszkodsz (még) a félelmeidhez. [miközben nem vagy boldog]

2021. ápr. 11. 23:53
nem és nem
11. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 23:04
Most miért gondolsz rá másként, mint korábban? Nincs más érdeklődő? Ha ló nincs a szamár is jó?
10. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 22:33

Egy próbát megér, max. pofára esel, de mit veszítesz?

A lényeg, hogy most ne játszmázz vele, határozd már el magad, ha pozitív választ kapsz.

9. Nikice (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 22:31

A beszélgetés jó alap, de nem nyomulnék, figyelném a jeleket és bátorítanám, ha jönnek :)

Egy " Ma eszembe jutottál " (valamiről, amiről tudod, hogy érdeklui) vagy egy vicces kép.. bármivel lehet beszélgetést kezdeményezni.

8. Ildi (válaszként erre: 6. - Ildi)
2021. ápr. 11. 22:22
jav: érzed
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Nikice)
2021. ápr. 11. 22:22
És nőként közeledni se lenne gáz? Akkor azt hittem, hogy játszik, mert nem tudtam elhinni azt, hogy tényleg többet lát bennem, mint másban, nem tudtam elhinni, hogy tényleg kedvelhet, mert nem tartottam magamat elég jónak. Viszont azáltal, hogy megszakadt közöttünk a kapcsolat, de mégis alkalmakkor ő is köszönt, én is köszöntöm őt, ha kérdezek tőle valamit üzenetben, vagy bárhol, mindig válaszol, pedig majdnem egy év eltelt.
6. Ildi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 22:21
..viszont ez esetben Ő furcsálná a sokszoros elutasítás után és bármennyire tiszta a szándékod ,nem biztos h elhinné h komolyan megpróbálnád. Nem ellened beszélek,amiket kiemeltem,azokkal értek egyet. Nyilván ha úgy érted tegyél egy próbát,megy a drukk.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Ildi)
2021. ápr. 11. 22:16
Viszont ha mégis közelednék és lenne valami, ami nem működne, akkor biztosan tudnám, és nem foglalkoznék vele.
2021. ápr. 11. 22:15
Szerintem ma ma van. Akkor az volt az igaz, ma meg ez. Számtalan dolog változhatott, köztük Te is, ő is. Nem gáz másként látni.
3. tulipán*** (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 22:15
Úgy hangzik, hogy érdekel a srác. Ebben az esetben szerintem érdemes nyitni felé + nyitottabbnak lenni, hátha tényleg jól alakulnak a dolgok.
2. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 11. 22:03
Ami nem megy azt nem kell erőltetni. A " mi lett volna "ha",ilyenen kár rágódni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook