Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyire fontos számodra a fogyás és mennyire a feszesség? fórum

Mennyire fontos számodra a fogyás és mennyire a feszesség? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 15. 12:54
Szerintem ez èrtelmetlen kérdés.Aki fogyni akar mindenàron,az elòször csak azzal törődik.Aztàn van,akinek a bőre nem fog lógni,mert olyan,van aki nem annyira szerencsés,a kor sem mindegy.A lógó bőrön a sport sem segíthet,max a lassabb,egyenletesebb ütemű fogyàs a megelőzèsben.Na ès valakinèl néhâny praktikák,esetleg termèszetes krèmek hasznâlata,szb.
2014. ápr. 15. 12:02
A feszesség szerintem lényegibb, hiszen lehet akármilyen vékony az ember, ha löttyedt és nem tud felvenni egy sortot. Olvastam egy idézetet egy fogyis oldalon facebookon: "Diet: to look good dressed up, Sports: to look good naked. (Diéta:hogy jól nézz ki felöltözve, Sport:hogy jól nézz ki meztelenül.)
2014. ápr. 9. 19:34
Mivel fogynom nagyon nem kell a feszesség került előtérbe. És mivel nem eszek minden hülyeséget össze jobban is érzem magam :-)
2014. ápr. 9. 19:19
Ha jol csinalod a ketto egyutt jar! Ki szeretne egy lottyedt sovany testet?
2014. ápr. 9. 19:14
Pont mostanság jöttem rá, hogy rohadtul nem érdekes. Annyit nem ér, hogy savanyúan rááldozzunk egy életet, miközben elfelejtjük élvezni annak minden percét. Csak pozitívan, és vidáman :)
2014. ápr. 9. 19:11
Mennyire fontos számodra a fogyás és mennyire a feszesség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook