Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyibe kerül egy alapfokú, vagy középfokú angol nyelvvizsga Budapesten? fórum

Mennyibe kerül egy alapfokú, vagy középfokú angol nyelvvizsga Budapesten? (tudásbázis kérdés)

9. Peppelínó (válaszként erre: 8. - Álommanó)
2012. jan. 4. 19:55
Igen. :) Nagyon szépen köszönöm a segítséget.
8. álommanó (válaszként erre: 4. - Peppelínó)
2012. jan. 4. 19:28

[link]


Itt találsz egy szöveges összehasonlítást (nem olvastam el).

Ha lejjebb tekersz a honlapon, baloldalt bemutat ötfélét. Ha rájuk kattintasz nemcsak az árakat láthatod, hanem időpontokat is és a vizsgarészeket.


Remélem segítettem vmennyire! :)

7. álommanó (válaszként erre: 3. - Peppelínó)
2012. jan. 4. 19:23

Ezek nyelvvizsga típusok. Többféle van. Különbözőek a feladatok. Érdemes végignézned a neten a mintasorokat, hogy melyik szimpibb neked.

Nekem Telc-es nyelvvizsgám van, igaz németből...de attól függetlenül ajánlani tudom, és több helyről is hallottam, hogy az a "legkönnyebb"...ellentétben pl. a BME-vel.

2012. jan. 4. 15:01
Egyébként van, amit nem érdemes megcsinálni, mert a nyelvvizsga olyan, mint a diploma, nem mindegy, hogy hol teszed le. Az Euro-s vizsga és a TELC elég rossz hírű,nem is nagyon veszik komolyan BME-et érdemes csinálni és ami annor a rigó utcai volt, most nem tudom a nevét.
2012. jan. 4. 14:57
Amikor én csináltam, akkor egy BME-s középfok 21 ezer volt. Pár ezerrel emelik, most azt hiszem 25 ezer.
4. Peppelínó (válaszként erre: 2. - Álommanó)
2012. jan. 4. 14:07
Mellesleg bármelyik mennyibe kerül?
3. Peppelínó (válaszként erre: 2. - Álommanó)
2012. jan. 4. 14:05
Ezek mit jelentenek?
2012. jan. 4. 13:54

Attól függ melyik...

ECL, BME, Telc stb.?

2012. jan. 4. 13:53
Mennyibe kerül egy alapfokú, vagy középfokú angol nyelvvizsga Budapesten, és hol? (A tanfolyami díjat nem számítva bele.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook