Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi időt vesz igénybe a nemzetközi utalás? fórum

Mennyi időt vesz igénybe a nemzetközi utalás? (tudásbázis kérdés)


2020. júl. 21. 07:16

Sziasztok! Tud nyilatkozni valaki valamit a nemzetközi utaládok hogy létéről? Mostanság hány nap alatt kell megérkeznie az összegnek? Tegnap utaltak nekem és otp-s számlára fog érkezni?!

Válaszokat előre is nagyon köszönöm! ;) :)

11. vykczy (válaszként erre: 10. - Kristo_f)
2012. dec. 3. 22:08
Hát igen. Akkor még azt is fel fogják számolni mert nem drviza számlám van. Ez a konverziós díj mennyi szokott lenni?
10. kristo_f (válaszként erre: 8. - Vykczy)
2012. dec. 3. 19:54

Máskor azt is ird oda hogy honnan jön


HA devizaszámlád van akkor kp vedd fel és váltsd be az utcainál,

azonkivül felszámitanak konverziós dijat is

2012. dec. 3. 19:25

Nekem Finnországból 2 évvel ezelőtt kettő és fél nap volt. euróban, és OTP-s számlára.

1 évvel ezelőtt Németországból, Erstéről OTP-re pár órán belül rajta volt.

Mindkettő internetes utalás volt.

Amerikából nyilván több, tehát gondolom hétvége felé várható.

2012. dec. 3. 18:53

Hát akkor minimum csütörtök-éntek, mire megkapom. :/

És milyen árfolyammal dolgozhatnak? Az meg egy másik kérdés... Biztos úgy, hogy a legrosszabbul járjak...

2012. dec. 3. 18:49
Szia! Minimum 3 nap, de inkább 5 nap.
2012. dec. 3. 18:43

Köszönöm!

Amerikából indították az utalást, de fogalmam sincs, hogy pontosan hány napot is vehet igénybe, ha szombaton utalták el. Szerintem szombat délután lehetett, tehát gondolom, hogy az a nap már nem számít. Bár ha itt már dél elmúlt, akkor ott még nem biztos, hogy zártak aznap az utalások.

2012. dec. 3. 18:41

És mégis azt irják

"Korábban ezen euró fizetések jóváírása akár 3 munkanapig is tarthatott, így érezhetően lerövidül az átfutási idő.

Az EU-s előírások értelmében az Önök EGT-n belüli partnerei által indított euró utalások is 1 banki napon belül megérkeznek majd az Önök számlájára."


2012 január

2012. dec. 3. 18:39
Minimum 3 munkanap.
2012. dec. 3. 18:36

Szia!


Nekünk tapasztalat szerint 3 nap volt eddig. Lehet hogy ez bankfüggő, mi CITIsek vagyunk.

2012. dec. 3. 18:36
Ált. 3 nap, max 5
2012. dec. 3. 18:29

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy mennyi időt vesz igénybe, ha külföldről utalnak magyar bankszámlára?

Én CIb-es vagyok, és itt a neten nem találtam semmi ilyen leírást erről a honlapjukon.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook