Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alsó 5-ös fog gyökérkezelése mennyi időt vesz igénybe? fórum

Alsó 5-ös fog gyökérkezelése mennyi időt vesz igénybe? (tudásbázis kérdés)


9. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 6. - Tavaszilány)
2014. jún. 11. 21:17
Sajnos, igaz. :((
8. Dorcica78 (válaszként erre: 7. - Tavaszilány)
2014. jún. 11. 20:35
Persze elmondtam,de ezek még azt sem tudják,avgy abban sem egyeznek a kardiologus,meg a fogdoki,hogy mennyi antibiotikumot szedjek,és hogyan :(
7. tavaszilány (válaszként erre: 5. - Dorcica78)
2014. jún. 11. 19:17
A gyökérkezelés ennyi, amennyit írtál. Két lehetőség van: gyökérkezelik, gyökértömik és megmarad a fogad vagy köszi, nem kéred és kihuzatod (ami sztem butaság). A billentyűd nem látja kárát se ennek, se annak. Az viszont árt, ha egy elhalt fogad van kezelés nélkül, mert góc lehet. Egyébként feltételezem, hogy a fogorvosnak is elmondtad a szívbillentyű-problémát.
6. tavaszilány (válaszként erre: 4. - D2d5bb5db4)
2014. jún. 11. 19:13
Ez nem igaz.
2014. jún. 11. 18:16
Hmmm....Totál kész vagyok agyilag.:( Jah és mindez 30 ezer lesz..Éskitudja nem e a billentyűm látja kárát:(((((((((8
4. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 2. - Dorcica78)
2014. jún. 11. 18:14

Hogy mi a menete?

A gyökérkezelt fogak 75%-a 3 éven belül kihúzásra kerül:((

2014. jún. 11. 18:09

Nekem gyökérkezelték a jobb alsó 5-ös fogamat anno. Később le kellett a foggyökér csúcsát vágni, mert érzékeny volt továbbra is. Utána pár évig jó volt, aztán ismét ki kellett tisztogatni. Ami sajnos nem sikerült jól, kis gennyzacskók lettek a tövében, majd húzás lett a vége.

De, ez ne ijesszen el téged, amint írod már túl is vagy a gyökérkezelésen. Szerintem próbatömést tett bele a fogorvos. Először azt szokták csinálni, hogy bírja-e a fog... Ha most nem érzékeny abszolút, akkor nem lesz vele gond.

2014. jún. 11. 18:01

Érdekelne,akinek volt már, mi volt a menete? Igazából azért lényeges,mert szivbillentyű problémám van, és félek,nem jól csinálja meg a doki...akkor baj lehet.

Az a furcsa,hogy mikor először mentem,és kiderült,hogy elhalt a fogam,akkor megnyitotta tűt szúrt bele 2x,úgy hagyta és ennyi.Ez volt 3 perc.

Most másodjára kb. 5 percet ültem a székben, 3x kikotorta a tűvel,aztán fecskendezett bele gyógyszert,és lezárt.Ennyi volt a gyökérkezelés? Mert hogy 3.jára he megyek,azt mondta betömi a gyökeret és kész is...

2014. jún. 11. 17:58
Alsó 5-ös fog gyökérkezelése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook