Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi idő után hat a Canesten Uno 500 mg? fórum

Mennyi idő után hat a Canesten Uno 500 mg? (tudásbázis kérdés)


6. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 2. 10:58
Igen, de nem mindig elég, attól függ mekkora a gond. Illetve 5 nap után érdemes valamilyen helyreállító kúpot használni, meg belsőleg probiotikumot.
5. *lime* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 2. 10:20
Én sok-sok évvel ezelőtt használtam és hatott. Úgy emlékszek, hogy szinte pár órán belül, ha nem hamarabb. Az 1 db-ban 3x-ozva van a hatóanyag a 3 kapszulához képest, tehát elméletileg ugyan olyan hatásos kell, hogy legyen.
2023. máj. 2. 07:33

Egyszer egy idős nőgyógyász(nő) azt mondta, hogy nem lenne szabad a canestent használni, mert csak a tünetet mulasztja el. Érdemes lenne olyan dokit felkeresned,akit nem kebelezett még be a gyógyszermaffia.

Kaptam gyógyszertári kúpot, gyógyszert én és a férjem is és azóta makk egészséges vagyok. A szülés után két évig való szoptatás lemerítette a testem és hónapokig használtam a canesten sz@rjait és semmi nem hatott, csak rosszabb lett.

A doktornő elmondta, hogy egy sima hasmenéstől is kialakulhat a gomba, szedjek probiotikumot, ha hasmenésem lenne,akkor ezzel megelőzöm a gondot. Nos 9 éve nem volt semmi gondom .

3. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 2. 07:19
Próbáltam, de egyáltalán nem éreztem hatását. Inkább a 3 db-ost választom, ha szükség van rá.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 2. 07:00
"csak kíváncsiságból", na persze :DDDDD
2023. máj. 2. 05:54
Csak kíváncsiságból, tényleg elég ez az egy kapszula?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook