Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terheség alatt lehet alkalmazni a Canesten kombit? fórum

Terheség alatt lehet alkalmazni a Canesten kombit? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 24. 13:08
Ami kifejezetten kismamáknak is javasolt hüvelykúp, az a Pimafucin. Rajta van a betegtájékoztatóján, hogy nem szívódik fel a szervezetben, ezért terhesség és szoptatás alatt is alkalmazható. Bár ez receptköteles, de a háziorvos minden további nélkül felírhatja.
2010. szept. 24. 02:53

Attol fugg, hany hetes vagy > kulsoleg alkamazhato a krem /ungv.

de hangsulyozom !!!

Miert nem kered a dokit , /nem kismamaknak valo a combi /!!!

combi egeszen mas es akik hasznaljak ugis kb 1 het mulva felkeresik a dokit csak akkor sokkal nehezebb dolga van <

10evig voltam nogyogy assz.De minden eset mas !

Nem bizol benne ???

Ha barmi gondod akad keresd a teruleti terhesgondozo orvosodat !

Az ellatas mindenkit megillet,ne gondoljatok h tobbet kaptok ott ahol maganba leteszitek a boritekot !!!!!

2009. júl. 24. 14:55

Szia:)

Mikor 5 hetes terhes voltam,nekem is canestent írt fel az orvos.Krémet+ hüvelytablettát,mert ez nem árt a szervezetnek.Nem kuszik feljebb a fertőzés ettől ne aggódj,hiszen ott a mégszáj és ha terhes vagy a nyákdugó.

Amúgy a terhesség első jele is lehet a fertőzés:)

2009. júl. 24. 14:37

Sziasztok!

Segítsetek légyszi! 3 napja gyulladást észleltem, és a doki canesten kombit javasolt. A gyulladás első napján voltunk együtt párommal, mert a babán dolgozunk. Okozhat ez valami gondot? Gondolok itt arra, hogy beljebb mehet-e a fertőzés? És ha mondjuk terhes lennék, nem árt a canesten?

11. Pincsimacsi (válaszként erre: 10. - Lexi018)
2009. máj. 26. 16:08
Köszönöm lexi018. Sokat segítettél. Igen,van folyásom is,de nekem ez az első,hogy megtörtént velem és tanácstalan voltam az ügyben. Mégegyszer köszönöm.
10. lexi018 (válaszként erre: 9. - Pincsimacsi)
2009. máj. 25. 16:55

szia!

Bocsi h megkérdezem,de folyásod isa van,vagy csak viszketsz külsőleg?mert ha van belsőleg is gond,akkor saztem vegyél canesten combit,az 3db gyogyi,meg 1tubus krém,és akkor azt hazsnáld.Már 1nap után hat a gyogyi,ha csak krémet használsz,azt nepi 3-4szer kend be vékonyan,főleg este,fürdés után.Kb 2nap után hat,de a tünetek hamar enyhülnek.Remélem tudtam segíteni,hidd el,tudok róla valamit,sokszor megküzdök vele.. :(

2009. máj. 25. 16:46

sziasztok! Bocsi,hogy ide írok,de nem találtam más helyet,ahol kérdezhetnék. Én ma keztem el hasznélni a canesten krémet és azt szeretném megtudni,egy nap hányszor használhatom? Ja,és azt is,hogy mennyi idő,amíg hatni kezd?

Remélem tudtok segíteni!

2008. aug. 23. 10:08
csak azt az aplikátort vagy mit nem szabad használni, amivel elvileg fel kell helyezni a kúpot.
2008. aug. 23. 10:01
Szóval akkor nyugodt szívvel vehetek neki.Mert azt semmiképpen nem akarjuk,hogy baj legyen.
2008. aug. 23. 09:59
Igen lehet, nekem is azt ajánlotta az orvosom terhesség alatt.
2008. aug. 23. 09:52
Sziasztok!A nővérem terhes,vidéken lakik,tegnap jött ki rajta,és hétvégén náluk még gyógyszertár sincs,ezért kért meg engem,hogy vegyek neki rá valamit.Nagyonszenved vele,doki is csak hétfőn lesz.Ezért kérdeztem.
2008. aug. 23. 09:40
Minden további nélkül!Bár, én ha kismama lennék, nem próbálkoznék saját szakállra semmivel, azért van orvos, hogy megmondja mi jó neked és a babának, illetve mit szabad és mit nem.
2008. aug. 23. 09:40
Igen,természetesen lehet,nekem is fel lett írva az elején.
2008. aug. 23. 09:39
nekem az orvos javasolta, de érzékeny voltam rá.
2008. aug. 23. 09:37
Terheség alatt lehet alkalmazni a Canesten kombit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook