Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A 37. hétben használt már valaki Canesten kúpot? fórum

A 37. hétben használt már valaki Canesten kúpot? (beszélgetős fórum)


2013. márc. 7. 10:46
Az én terhességemet végig kísérte az a bizonyos gomba.... (5 hónapja szültem) 3x csináltam végig a canesten combi kúrát és csakis addig volt jó amíg tartott a dolog, még a 36.héten is el kellett kezdenem egyet a dokim javaslatára, hogy legalább fertőtlenítődik a szülőcsatorna, de ezt csakis akkor lehetett ha zárt a méhszáj...szülni is úgy mentem, hogy viszketett, de szülés másnapján, mintha elvágták volna és azóta is minden oké, kisbabám itt szuszog mellettem :)
2013. márc. 4. 14:18
ok azért köszi:)
2013. márc. 4. 13:41
Akkor ha nem egyértelmű, hívd fel a dokit és kérdezz rá. Most ha azt írjuk, hogy használd, akkor használod, ha nem, akkor nem? Csörögj rá és mond, hogy nem értetted pontosan.
2013. márc. 4. 12:45

csak akkor a doki anyira sietett hogy nem nagyon tudtam kiigazdni rajta,mert aztis mondta hogy minden hüvelyben van gomba...


a canestenre meg azvan irva hogy szülés előtt 4-6héttel fertőtlenitésre is alkalmas.. csak nekem nemtudni menyi idő van szülésig....és nemtudom gond e ha használom...

4. EsztyMorgan (válaszként erre: 3. - Stella1989)
2013. márc. 4. 12:45
Hát ha azt mondta, hogy használd, akkor használd :) de a betegtájékoztató a neten is fent van szerintem. Ott meg tudod nézni, hogy mit írnak arról, ha valaki terhesen akarja használni.
3. Stella1989 (válaszként erre: 2. - EsztyMorgan)
2013. márc. 4. 12:43
nőgyógyász mondta hogy canesten kupot használjak,mert van egy kis gombám.
2. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Stella1989)
2013. márc. 4. 12:40
Én inkább felhívnám a nőgyógyászomat. Nekem egész terhességem alatt problémáim voltak, szülés óta nincs. Ilyenkor a hormon háztartás felborulhat, ezért fordulhat elő fertőzés. Nekem a nődoki írt fel mindig kúpot.
2013. márc. 4. 12:38

A dokim megvizsgált mert kenetet vetettem,aztmondta minden női hüvelyben van gomba...


de van egy kis gombám,és ha gondolom használjak kupot canesten..


semmi viszketésem nem volt, semmi olyasmire utalandó folyásom.

most viszont mintha picit viszketnék,nemtudom hogy most beképzelem már vagy nem.. a védőnő szerint ha nincs tünetem ne szedjek iylenkor már kupot...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook