Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi az esély, várjak vagy lépjek tovább? fórum

Mennyi az esély, várjak vagy lépjek tovább? (beszélgetős fórum)


1 2
34. eb62d25e47 (válaszként erre: 33. - Pinklady01)
2011. okt. 14. 22:22

Természetesen.

Konkrét elképzelésed van arról,hogyan tovább.

Én úgy látom ebbe nem fér bele egy olyan pasi,aki nem akar veled menni.

Neked céljaid vannak ,neki fétisei.....szerinted mit kellene tenned?

33. Pinklady01 (válaszként erre: 32. - Eb62d25e47)
2011. okt. 13. 22:00

Kedves Simpli Ficatio.

Köszi a választ, elég lényegretörő.

Meg tudod indokolni nekem a válaszod?

Köszi

2011. okt. 13. 12:21
Menj és ne nézz vissza!
2011. okt. 13. 12:20

sziasztok.

szeretnék kimenni külföldre dolgozni 900 km távolságba, hogy anyagilag összeszedjem magam, senkire nem számíthatok anyagilag csak magamra. Van egy párom 3 éve, és nagyon jól megvagyunk, együtt is élünk másfél éve. Összeszoktunk vásárlás, háztartás minden téren harmonikus a kapcsolat. A gáz hogy ő nem akar kijönni külföldre, sőt, ha kimegyek ő szakít velem és keres mást. szerintetek mitévő legyek? Menjek vagy maradjak? szexben is kissé a fétis dolgok felé irányulna, csak én nem vagyok ebben partner. . lehet hogy hosszú távon ez sem a legjobb, de azt mondta hogy velem azért azt a fajta action-t nem csinálná mert tudja hogy nem szeretem. írjatok. köszi.

2011. okt. 7. 16:42
3 év után kér szünetet akkor jobb tovább lépni,ne várj...megunt
29. db18041502 (válaszként erre: 1. - 69a91503cb)
2011. júl. 5. 17:00
Vegyél tőle búcsút, de végleg.
28. syria (válaszként erre: 1. - 69a91503cb)
2011. júl. 5. 13:43

Engedj a kérésének.

S gondolj arra, hogy "a távollét olyan, mint a szél: a kis tüzeket kioltja, a nagyokat fellobbantja".

27. korteforma (válaszként erre: 1. - 69a91503cb)
2011. júl. 4. 20:57

Egy ismerősöm, aki 10 éve van együtt a párjával, hasonló szituációban van. Voltak nehéz időszakaik, nagyon szeretik egymást, de most a férfinek szüksége van egy kis távollétre.

Ha szereted, én nem adnám fel. Bízom benne, hogy meg tudjátok oldani, meg tudjátok beszélni és túl is tudtok lendülni ezen az időszakon! :)

26. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 24. - Nyunya44)
2011. júl. 4. 20:53

Azért ha egy kapcsolat odáig jut, hogy az egyik fél szünetet kér, ott baj van. És nem csak azzal, aki kérte, hanem akitől kérte, azzal is. Ha úgy érzed, hogy érdemes rá várni, mert te szereted, akkor gondold át ezalatt az idő alatt, hogy Te mit tettél ebbe a kapcsolatba és mit nem? Mi lehet a Te hibád? Mit rontottál el? Ezeket tedd mérlegre és az alapján tudsz majd dönteni.

Másrészről én is könnyen dobálózom ilyen tanácsokkal mivel ilyen helyzetben még nem voltam, de szerintem magamat ismerve én ezt tenném! :)

25. 40163fd81d (válaszként erre: 23. - 53dfddad18)
2011. júl. 4. 17:55

Attól függ mit ért az ember "tovább lépés"-en?:)

Számomra az a továbblépés,amit írtam,és mondjuk beleugrani egy új akármibe,amíg a saját érzései nem tisztázottak,az épp nem az.

2011. júl. 4. 17:48

Szia! Elmondhatom, hogy ugyanebben a cipőben járok. Persze én is reménykedem még, de próbálom úgy fölfogni, hogy tényleg vége, és nincs tovább. Tehát mindenféleképpen abból "profitálsz" ha elfelejted. Aztán max. ér egy kellemes meglepetés, amikor visszatér:)

Ne keresd, még ha letelik is az egy hónap. Nálunk is úgy volt, hogy fog jönni az egyik itt hagyott dolgáért...nem jött. Én keresni nem fogom. Mindenféleképpen add meg neki a szabadságot, a szabad döntést. Ha szeret, úgy is vissza fog jönni! Ha késő lesz addigra...hát az meg az ő hibája volt. ;)

Sok szerencsét!

23. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - 69a91503cb)
2011. júl. 4. 16:49
Mindig a továbblépés a jó döntés, soha nem a várakozás.
22. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - 69a91503cb)
2011. júl. 4. 16:45

Szerintem használd ki az alkalmat,hogy te is kaptál időt arra ,hogy átgondold a kapcsolatotokat,vagy megérezd,hiányzik-e,vagy hogy esetleg jobb nélküle.

Szóval ne várj semmire,ne lépj,ne agyalj,élvezd a szabadságot,élvezd a nyarat a barátnőiddel!:))

Aztán majd lesz ahogy lesz:))

21. kisj
2011. júl. 4. 16:31

Anno én is kértem szünetet egy komoly, tartós kapcsolatban.

Én konkrétan a szakítás előszobájának szántam.

2011. júl. 4. 16:05
Tulajdonképpen két eshetőség van: a srác tényleg csak átgondolni szeretné a kapcsolatot, vagy szakítani akar, csak nincs vér a pucájában egyenesen beközölni. Röpke egy hónap és felszáll a fehér füst.
19. Astaroth (válaszként erre: 10. - Agis)
2011. júl. 4. 15:43
Egyet értek agissal a szünet nem feltétlenül rossz, leginkább a körülmények határozzák meg. Nekem Párom annak idején úgy fogalmazta meg, hogy néha ez menti meg a kapcsolatokat, mert olyan a szituáció, hogy annyi minden van szerencsétlen férfi nyakában, hogy lehet hogy hirtelen felindulásból elhagyna, aztán utólag meg megbánná, csak ugye könyörögni snassz. A szünet lényegében kompromisszum és szembesítés. Hogy jó-e még ez a kapcsolat és ha igen miért, és hogyan kéne "megmenteni", ha pedig nem, akkor hogyan lehetne békében elválni. Szerintem.
18. kevian
2011. júl. 4. 15:27
Szerintem várd meg, hogy jelentkezzen ő. Ha egy hónap után nem keres, akkor nincs miről beszélni. Ha igen, akkor úgyis elmondja mit is döntött. De szerintem te is gondolkozz el. Egyrészt, hogy mi lehet a gond..de főleg azon, hogy te akarod e még ezt a kapcsolatot, vagy csak a megszokás miatt szeretnéd folytatni!
2011. júl. 4. 15:22

Szerintem használd ki ezt a hónapot arra, hogy végiggondold azt, hogy Te akarod-e ezt a kapcsolatot?

Ha ennyire szélsőséges érzelmeket váltasz ki belőle, akkor azt kellene mérlegelned, hogy mióta és miért?

16. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - 69a91503cb)
2011. júl. 4. 15:17
A másik pedig, ha egy hónap szünetkérés után te megkérdezed, hogy tovább lépj-e, ott nálad sincs valami rendben.Szerintem.
15. kajtárildi (válaszként erre: 1. - 69a91503cb)
2011. júl. 4. 15:13

Szia!

Én úgy gondolom hogy várd ki azt az 1 hónapot amit kért - bár ez az egy hónap valamiféle időkérésnek hangzik egy komoly elhatározás/döntés előtt!-DE:ezen egy hónap alatt próbáld mérlegelni a helyzetet és a kapcsolatot és VÁRD MEG míg Ő kezdeményezik újra az 1 hónap után!

Ha szeret akkor szerintem 1 héten belül is kiderül,mert fel fog keresni!

Ha nem,akkor sajnos tovább kell lépned!

Az én kapcsolatomban is volt ilyen pedig 10 évről volt szó...tovább kellett lépnem,hogy boldog lehessek!

14. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - 69a91503cb)
2011. júl. 4. 15:10
3 év kapcsolat után tartsd tiszteletben amit kér.Nekem ez a véleményem.
13. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 1. - 69a91503cb)
2011. júl. 4. 15:04
JA,és ha már úgyis itt ez a nagy szünet,te is gondold át,mit kaptál/nem kaptál az elmúlt 3 évben,neked jó-e ez így (gondolom érezteti is veled a hangulatváltozásait),te szeretnél-e még maradni ebben a kapcsolatban.Mert szerintem ő arra nem gondol,hogy hoppá,esetleg te is átgondolod....
12. indi66
2011. júl. 4. 15:04

Engedd elmenni, próbálj meg élni úgy mint azelőtt mikor nem volt. És vagy rájön h mit is akar.. vagyis téged... vagy csak az időt akarta húzni.

Mert tudod, ha szereted elengeded, ha ő is szeret vissza tér :)

2011. júl. 4. 15:02
ha mar belemesz ebbe a szunetbe, vizsgald meg meg egyaltalan tartotok-e meg valahova...hova tart a kapcsolat?
10. agis
2011. júl. 4. 15:00
Neha szuksege van az embernek arra, hogy atgondolja, hova fejlodott a szemelyisege egy kapcsolatban, es a szunet jot is tehet. Ez attol is fugg, milyen allapt utan kerte azt, hogy kulonuljetek el.
9. 7cdf5b0d96 (válaszként erre: 1. - 69a91503cb)
2011. júl. 4. 15:00

Szerintem kicsit besokalltatok egymástól.De ez a szünetkérősdi nem hangzik túl jól...:-/

Én azt mondom,add meg neki ezt a szünetet,addig próbálj a saját dolgaidra koncentrálni,ne keresd sehogy,ne hívd föl,hogy mi újság,stb.Hagyd,hogy rájöjjön,milyen car lenne nélküled.Ha meg nem erre jön rá,akkor még mindig jobb,hogy ez most derül ki,mint amikor már összeházasodtok,gyerek van.

2011. júl. 4. 15:00
ez is lehet! De valamikor pont a szünetben tapasztalják meg az ellenkezőét
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - 69a91503cb)
2011. júl. 4. 15:00

Esély mindig van. Lesznek akik azt mondják, hogy ez egy halott dolog. Lehet, hogy igazuk van, lehet, hogy nincs.

Talán próbáld megtalálni a köztes megoldást. 3évet nem lehet könnyen eldobni, azért megér talán egy kis türelmet, de ezt is csak Te tudhatod. Aztán ha már nem látsz esély, amit megint csakis Te fogsz érezni, akkor menj tovább, járd az utad, éld az életed.

De tényleg minden BENNED KELL, HOGY MEGÉRJEN!

2011. júl. 4. 14:59
en szerintem ennek a kapcsolatnak lottek...mar meghalt.
2011. júl. 4. 14:58
szia.hát ez nem hangzik vmi jól.én megvárnám az 1 hónapot de ha még azután is viszakozik hagynám elmenni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook