Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tetszik egy jóval fiatalabb srác, de esélytelen a dolog. Tippek a továbblépéshez? fórum

Tetszik egy jóval fiatalabb srác, de esélytelen a dolog. Tippek a továbblépéshez? (beszélgetős fórum)


5. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 16. 09:02
Egy ember életében több személy is tetszhet, de az nem azt jelenti, hogy az kölcsönös és a másiknak ő is tetszik. Mivel a boldogsághoz két ember kell, tovább kell lépni és olyannal kell komolyan foglalkozni, akinek te is tetszel, mert az egyoldalú kapcsolat nem vezet sehová.
4. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 16. 02:36
Jokat es lehetoleg sokat kell dugni massal :P
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2022. okt. 16. 00:57

Több oka is van, de nyilván az elsődleges, hogy rajta kb semmit nem látok, ami arra utalna, hogy ő fordítva olyan értelemben érdeklődhetne, ahogyan én (szimpinek szimpi vagyok számára mint kolléga és / vagy haver,és tiszteletben tart nagyon is, ennyi azért biztos). A másik, hogy ahogy írtam, fiatalabb nálam, és ez ugyan önmagában még nem volna gond, de ő nagyon máshol tart jelenleg az életében illetve sok szempontból éretlen. Részben ezért is csodálkozom magamon, mi ütött belém, nekem sosem tetszettek se a fiatalabbak,se a bohém, éretlen lelkek - idáig. Nem tudom, mi foghatott meg benne.

Harmadik szempont: közös munkahely. Kevéssé gondolom, hogy szerencsés lenne így együtt lenni. De ez tényleg már csak a jéghegy csúcsa.

Nem szokásom fórumokra írogatni, de néha már nagyon nehezen viselem az egész helyzetet, ezért gondoltam, hátha volt már más hasonló helyzetben. Traktalni ezzel nem akarom és nem fogom a celszemelyt, de valami módszer jó lenne, hogy tudnék tuljutni ő rajta...

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 15. 23:47
Miért gondolod h nem lehet köztetek bármi?
2022. okt. 15. 23:41

Sziasztok,


Röviden összefoglalva: tetszik nekem egy nálam fiatalabb srác (nem 1-2 évvel ifjabb), de nem igazán hiszem, hogy lehet köztünk bármi, ráadásul egy munkahelyen dolgozunk. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi segített kiverni az adott személyt a fejből (és a szívből)?

Én szeretem a munkámat,ezért ott hagyni nem fogom, ez nem opció, erre már rájöttem.


Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook