Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lépjek tovább?:( fórum

Hogyan lépjek tovább?:( (beszélgetős fórum)


1 2
2015. dec. 21. 00:17
Az attól függ, hogy előtte melyik lábaddal léptél!
2011. máj. 13. 16:23
Tudom! De ez nem olyan egyértelmű. Most itt ahogy írom,h elhagyott...de ez nem így ment.Én érteném,ha elhagy,mert nem szeret.De sztem egyik pillanatról a másikra nem is lehet kiszeretni a másikból.Meg akkor miért akarta,h bocsássak meg neki,amikor csúnya dolgott tett(és ez nem volt régen,hanem 1 hónapja)...akkor velem akart lenni.Tudod ezt nem értem én!Meg akkor minek kutakodik utánam?Minek lép be a facebookomba?(neki nincs)Elolvassa a leveleimet,megnézte a képeimet/képeinket.Mindíg ír msn-en..és csak azt hajtogatja h sajnálja...ő nem így akarta.Meg ilyenek!
56. Zeusz33 (válaszként erre: 53. - Crimson)
2011. máj. 13. 16:23
Sziasztok csodás délutánt.Igazad van,le kell zárni minden multal kapcsolatos emléket.Bucoka annyira fiatal vagy még elöted az élet,hidd el eljön majd a te herceget.Ha álandoan azt fogod mondni,hogy nem vagy elég erös nem is leszel az.Igen is erős vagy és leküzdöd!Minden emberben ott lakozik az erö.Drága gondolt azt,hogy az életed olyan mind egy nagy üres könyv telis telle tiszta fehér lapokkal.Egyedül rajtad ál,hogy teleírd csodás szines történetekkel.
55. 91d4989ab9 (válaszként erre: 54. - Bucóka20)
2011. máj. 13. 15:14
bucó ezt te csinálod magadnak, amig te nem akarod hogy jobb legyen senki nem tud segiteni
54. Bucóka20 (válaszként erre: 53. - Crimson)
2011. máj. 13. 15:11
Te erős vagy Én pedig nem.Ezt az is mutatja,h Te el tudtak küldeni és nem keresni.Én,ha el is küldöm,mármint mondom neki,h nem keresem innentől..nem telik bele egy nap,de vmilyen formában úgyis keresem.Egyszerűen nem bírom ki.Pedig már ma reggel kitöröltem az összes sms-t(mindent,nem csak amit tőle kaptam)kitöröltem a telefonszámát,mert fejből nem tudom.:) De a hűtőre ki van téve az ő száma is és persze,h felhívtam ma.Ezzel meg csak idegesítem,mert megy a sok pénz nekem(hiába nekem ingyen van,mert családi csomagba vagyunk)....Úgy érzem akárhogy mondom,nem ért meg senki.Nem érti,h miért vagyok ennyire kiakadva,hiszen mással is szakítanak és az sem hal bele és nem is vergődik úgy,mint egy partra vetett hal.De nekem annyi minden kattog a fejembe....egyszerűen nem tudom felfogni.1 percben még szeret és siet majd haza a másikban meg azt se tudja h velem akar e lenni!?Ha nem ismerném,akkor azt mondanám,h "ő ilyen",de nagyon is ismerem és ő nem ilyen.Tele van érzésekkel...:(
2011. máj. 12. 23:49

Sziasztok Bucóka és Jana!


Nekem egy 5 és fél éves kapcsolatom ért véget, olyan két, két és fél hónappal ezelőtt. Úgy szakított ahogy nekem a legjobban fájt, ráadásul msnen. A hab a tortán, hogy mivel most vagyok végzős rengeteg dolgom volt, szakdolgozat, egyetemi feladatok, beadandók, plusz még készülgettem egy angol nyelvű konferenciára. Szóval volt dolgom meg stresszem elég, és ezeknek a tetejébe kaptam a szakítást.


"Szegénykém" két hét után a szakítás után smárolt valami kiscsajjal, persze ezt elmondta nekem... Szívkitépés másodszor, sikeresen. Akkor regeltem fel facebookra is, és láttam, hogy betette az adatlapjára a kiscsajt, mint párját. Jelzem, engem 5 és fél év alatt sehová se tett ki, pedig szerintem nincs szégyellnivaló fejem...Bumm, még egy ütés. Aztán volt szerencsém látni egy fotóalbumot egy kirándulásról facebookon, és ott fogta a kiscsaj derekát. Hát...szép...kiakadtam, mint a hülye, azt hittem meghalok.


És ez volt a pont ahol magamhoz tértem. Rájöttem ,hogy közel egy hónapja miatta vagyok félember. Miatta vagyok szomorú. Egy hónapja. És eldöntöttem, hogy én nem fogok szenvedni, mert nincs miért. Rájöttem, hogy attól, hogy ő meghülyült én attól még nem vagyok rosszabb, én nem vagyok rondább, én nem vagyok butább, nem vagyok rossz ember. Na és le kéne diplomázni nyáron, szóval már emiatt se kéne kikészítenem magamat más ember miatt. Elkezdtem feltápászkodni végre.


Én azt mondom, hogy minden fejben dől el. Kell egy elhatározás, kell egy pont amikor rájössz arra, hogy ha szenvedsz az csak neked rossz. Akivel történt a szakítás, annak nem lesz rossz, azért mert szenvedsz nem fog visszajönni...és ami a legfontosabb, hogy azzal, hogy teljesen belelovallod magad a fájdalomba, nem halad előre az életed.


Bucóka, próbáld elengedni a srácot... de mindenesetre azt fogadd meg, hogy ne kérdezgesd...ne faggasd hogy most mi lesz veletek, mert ezt utálják. Tégy pontot a dolog végére. Vagy ha most nem is tudsz még igazábó így tenni, legalább tégy úgy mintha pontot tettél volna! Én mikor mondtam a kedves ex-nek, hogy na akkor szeretném ha eltakarodnál, és nem okoznál a személyeddel csak fájdalmat nekem, nem akarok beszélni veled... 3 nap után felkeresett, hogy mi van velem.


Szóval, tudom, hogy elcsépelt, de fel a fejjel, légy erős! Hozd meg a döntést, és lassan, de biztosan talpra fogsz állni!


Bocsi, hogy hosszú lett:)

52. Zeusz33 (válaszként erre: 51. - Bucóka20)
2011. máj. 12. 23:20
Nem olyan mind amilyenre te gondolsz de mindegy te tudod.Nem szeretnék semmit rád kényszeriteni.Bocsi de mennem kell holnap melo.Figyu ha egyedül érzed magad és beszélgetni van kedved megtalálsz itt.Nyugotan írhatsz privit is.Szioka szép álmokat.Vigyáz a lelkedre.
51. Bucóka20 (válaszként erre: 50. - Zeusz33)
2011. máj. 12. 23:10
Bocsi,de nem.Én nem szeretem az ilyet.
50. Zeusz33 (válaszként erre: 49. - Bucóka20)
2011. máj. 12. 23:09
Csak olvasd el és majd utána eldöndtöd oké?
49. Bucóka20 (válaszként erre: 48. - Zeusz33)
2011. máj. 12. 23:02
Köszönöm.De tőlem távol áll ez a dolog.
48. Zeusz33 (válaszként erre: 47. - Bucóka20)
2011. máj. 12. 22:57
Ha akarod beengedlek a naplomba van ott egy íma a lélektársunk megtalálásához Doren Virtuétol ő egy angyal kutato,pszichologus.Már pár embernek segitet.
47. Bucóka20 (válaszként erre: 46. - Zeusz33)
2011. máj. 12. 22:46
Igen,rajtam áll!:)
46. Zeusz33 (válaszként erre: 44. - Bucóka20)
2011. máj. 12. 22:42
Ha gyötrödi akarsz gyötrödni fogsz.Minden ember és minden apro történés úgy kerül az életedbe,hogy magad vonzod oda,és csak rajtad áll mit kezdesz vele.
45. 91d4989ab9 (válaszként erre: 36. - Zeusz33)
2011. máj. 12. 22:42
én nem igazán csalódtam még nagyot csak kicsik voltak
44. Bucóka20 (válaszként erre: 43. - Zeusz33)
2011. máj. 12. 22:38

Igazad van.A sebnyalogatás nem visz előre...sőt,inkább vissza ránt.:S


Mindig van valamin gyötrődnie az embernek.:(

43. Zeusz33 (válaszként erre: 42. - Bucóka20)
2011. máj. 12. 22:29
Hazudnák ha azt mondanám,hogy nem fáj.De ha mindig arra gondolunk még jobban fog fájni.Minnél több negativ dolgra gondolunk annál több negativ hatás fog árni.Negativ dolgok negativ rezgéseket hoz létre és negativ dolgokat vonz.Probálj meg úgy élni,hogy mindennenek tudjál örülni.Csodás dolgok vannak ebben a világban.
42. Bucóka20 (válaszként erre: 41. - Zeusz33)
2011. máj. 12. 22:22

10év,az kemény..:S sajnálom,bár gondolom ez nem sokat segít.


Talán a holnap....hmm,csak ne fájna ilyen piszkosul.

41. Zeusz33 (válaszként erre: 39. - Bucóka20)
2011. máj. 12. 22:16
Akivel 10 évet leéltem,most én is keresem az igazid,csak sajna mindenki külsö alapján itél.De ez van a holnap mindig szebb lesz.:)))
40. Bucóka20 (válaszként erre: 38. - Zeusz33)
2011. máj. 12. 22:09
Azon vagyok igen.Kétesélyes!Vagy rájön vagy nem.De ha nem,akkor úgy gondolom,h ez a dolog nem újkeletű nála...csak most pattant ki.
2011. máj. 12. 22:08
Nem az számít,h hányszor csalódik az ember,hanem az h kiben!
38. Zeusz33 (válaszként erre: 35. - Bucóka20)
2011. máj. 12. 22:08
Akkor probbáld meg pár napig nem keresni.Hagyni kell,hogy rádöbbejen mennyire üres nélküled az élete.
2011. máj. 12. 22:03
Minnél nagyobb barázdát szánt belénk a bánat annál nagyobb öröm befogaására leszünk képessek.
36. Zeusz33 (válaszként erre: 33. - 91d4989ab9)
2011. máj. 12. 22:01
Szerintem nem csalodtatok töbször mind én.
35. Bucóka20 (válaszként erre: 32. - Zeusz33)
2011. máj. 12. 21:59

Tökéletesnek nem mondanám,hiszen senki sem az.

De ott volt velem életem azon szakaszán,amikor lehet h senki más nem állt volna mellém.(betegség)

Rá mindig számíthattam,kedves,jó lelkű,szándékosan sose bántott meg,szeretett (nagyon) vagy szeret még..én sem tudom.

Én nem tudok nem sírni,nem tudom leplezni az érzéseimet.Ezért is döntöttem úgy,h nem keresem.Próbálok előre nézni....,mert a múltból nem fogok "megélni".

34. Bucóka20 (válaszként erre: 30. - 91d4989ab9)
2011. máj. 12. 21:57

De legalább hozzád vissza talált a szerelmed.:) Én is erre várok.Hiszen 3 hete még szeretett,imádott...sose akart szakítani.Most meg ilyen hirtelen.Tudod ezt nem értem,h miért?!


Azt mondja nekem,h én nem értem,h ő mit érez.Mutattam neki camerába amikor webcamoztunk,h szeretem és ő is mutatta.Ahogy sírtam,ő is sírt.Ő nem egy lelketlen ember.Csak kifordult magából vmiért.Sztem a dorog is összezavarta.Hiszen előtte sose drogozott!!!

33. 91d4989ab9 (válaszként erre: 32. - Zeusz33)
2011. máj. 12. 21:53
ilyenkor nem is a konkrét pasi miatt sirunk ám, hanem hogy jajj de szar most mekünk meg az önbizalmunkon esett csorba miatt:D
32. Zeusz33 (válaszként erre: 26. - Bucóka20)
2011. máj. 12. 21:52
Megéri neked,hogy sirsz egy pasi miat?Mi az amitö annyira tökéletes,hogy képes vagy sírni érte?
31. 91d4989ab9 (válaszként erre: 26. - Bucóka20)
2011. máj. 12. 21:50
foglald el magad az a lényeg, kertészkedj pl az a lényeg hogy este hulla fáradtan ájulj bele az ágyba, reggel meg mikor ébredsz már tudd hogy aznapra mennyi munka vár rád, a takaritás is jó, és néha jutalmazd meg magad valami ruhával ezzel azzal, ne legyenek üres perceid
30. 91d4989ab9 (válaszként erre: 24. - Bucóka20)
2011. máj. 12. 21:48
hát én kaptam egy szakitós smst egyszer épp egy haverommal voltam moziban:D hát megbánta hogy elküldte mert ez vezetett ahhoz a siráshoz ami miatt mégse filmet néztünk hanem a haverom megvigasztalt, na érted:D azóta persze rájött hogy nem akar szakitani és ujra együtt is vagyunk és leszünk is de megfordult a kocka ugy érzem most ő legalább annyira ragaszkodó lett mint régen én, ha nem jobban:D
29. Zeusz33 (válaszként erre: 27. - Bucóka20)
2011. máj. 12. 21:48
Drága ha hagyja,hogy szenvedj szerintem nem szeret igazan.A szerelem nem erröl szól.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook