Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lépjek tovább? fórum

Hogyan lépjek tovább? (beszélgetős fórum)


1 2
33. 604fc9d2f5 (válaszként erre: 32. - Patrícia70)
2008. dec. 13. 09:23
Írok neked privit.
32. patrícia70 (válaszként erre: 31. - 604fc9d2f5)
2008. dec. 13. 06:22

Kedves Didra!

Köszönöm a válaszod, én is minden jót kívánok Nektek. Én is így érzem, az agyammal tudom, hogy semmi értelme nem lenne, tovább kellene lépnem. Csak 38 évesen, egy gyerekkel már nagyon nehéz. Jön a karácsony, úgy volt, hogy együtt leszünk, neki is van egy tíz éves fia, az enyém nyolc, minden adott lett volna ahhoz, hogy boldogan éljünk, de ő is elb.....ta. Még mindig várom, hogy írjon, olyan hülyének érzem magam. Csak abban bízom, hogy idővel majd könnyebb lesz. Te még nagyon fiatal vagy, ne hagyd, hogy kihasználjon, ne fecsérelj rá egy percet sem az életedből, mert amiket írtál, nem érdemel meg Titeket. Nekem is ezt mondják, mégis nagyon nehéz túltennem magam rajta, de ahogy múlik az idő, úgy látom egyre világosabban, hogy nincs más választásom, inkább maradok egyedül, mint egy olyan kapcsolatban, ahol állandóan azon agyalnék, hol van most, mit csinál, stb. Szerintem mindkettőnkre igaz az, hogy ettől már csak jobb lehet. Nagyon vigyázz Magatokra, most ez a legfontosabb.

31. 604fc9d2f5 (válaszként erre: 30. - Patrícia70)
2008. dec. 12. 21:30

Kedves Patricia!

TUdod mit kivánok neked karácsonyra?Sok erőt.

Én nemsokára megszülöm annak az embernek a gyerekét akit az egész életemben a legjobban szerettem.Bizni már nem tudok benne.És amikor most esélyt adtam neki megint elba....Ha bizalom nincs nincs semmi mondják sokan.Nem tudom.Én csak azt tudom,ha az ember nagyon szeret sokmindent megbocsát de a végtelenségig nem lehet.Ezek csak gondolatok.Ne haragudj érte.Légy nagyon boldog.

2008. dec. 12. 19:55
Sziasztok! Most regisztráltam, örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra. A véleményeteket szeretném kérni. Egy éves kapcsolatból léptem ki november 8-án. Egy ideje azt éreztem, hogy a kapcsolatunk már nem olyan, mint régen volt. Ha próbáltam vele erről beszélni, mindig elutasítóan viselkedett. Aztán tettem egy olyan dolgot, amit szégyellek, de ez lendített át a holtponton. Megnéztem a kedvesem számítógépét. . . És amit találtam azt egy kissé letaglózott: az iwiw-en és a myvipen írogat más nőknek, az egyiknek a képét el is mentette, ill. eggyel rendszeresen levelezett. A levélnek flörtölős hangulata volt. Ezek után szakítottam vele, de teljesen elszakadni mégsem tudok tőle, mert rendszeresen küld sms-t. Nagyon fáj amit tett, nem tudom mit csináljak. Ő is megbánta, szeretné velem újrakezdeni, de én, akárhogy szenvedek most a hiányától, már nem tudnék bízni benne. Annyira sablonos ez a történet, de ha az embernek a valóságban kell ezt átélnie, az más. Nem tudom, mit csináljak, ezért kérném a véleményeteket. Köszönöm.
29. 604fc9d2f5 (válaszként erre: 28. - Nikolina)
2008. dec. 12. 18:44
Igazad van.Sajnos nagy a fájdalom is és az első esélynél már megint hátrál.MIndegy.Nekem ez a sorsom egyedűl maradni örökre.Ill nem egyedűl csak pár nélkül egyedűl ha érted mire gondolok.Te hány hetes vagy?
28. Nikolina (válaszként erre: 27. - 604fc9d2f5)
2008. dec. 11. 09:26
Nem vagy te sem egyszerű helyzetben. Sajnos én már biztos nem bocsátanék meg az expáromnak, mert emberileg iszonyatosat csalódtam benne. Azt nem tudom, hogy mióta tart a kapcsolatotok, és milyen. Ha úgy érzed, hogy csak beijedt és nem akart elhagyni, nem alázott meg, nem okozott akkora fájdalmat, amit nem tudnál neki megbocsátani, akkor még egy próbálkozást megér. Ha viszont úgy érzed, hogy többé nem tudnál megbízni benne, mert nem tudsz rá támaszkodni, és úgy érzed, hogy ezek után bármikor mondhatja neked, hogy bocs, de nem kelletek, akkog inkább ne menj bele, mert csak magatoknak okozol fájdalmat.
27. 604fc9d2f5 (válaszként erre: 22. - Nikolina)
2008. dec. 10. 19:11
Olvastam ezt a hozzá szólásod.Egy cipőben járunk azt hiszem én 33hetes vagyok.És már tényleg nem tudom mit tegyek.Ő a harmadik babám és a baba apukája hallani sem akart a babáról most meg azt mondja mégis felválal.Nem tudom mit tegyek!
2008. dec. 9. 19:23
de akkor mért gondolok rá mégis állandóan de amikor más keltette fel az érdeklődésemet akkor már velekb 2 hónapja nem találkoztam és akkor azt hittem túl vagyok rajta de abból nem lett semmi és megint ott vagyok h járni akarok vele és egyszerűen képtelen vagyok elfelejteni pl amikor feltünt a másik pasi gondoltam h mien jó lesz h majd látja h van pasim meg minden.szerinted ez akkor mért van?mert én már nem tom h mi van hátha kivülről könnyebb átlátni
25. rohiani (válaszként erre: 24. - 99096144a5)
2008. dec. 9. 17:48

Nem ez nem a szerelem.

Ha szerelmes vagy valakibe, akkor nem kelti fel valaki más az érdeklődésedet.

Még nagyon fiatal vagy, sokszor leszel még "szerelmes", de amikor majd tényleg az leszel, azt érezni fogod.

2008. dec. 9. 16:32
sziasztok! a véleményetekre lennék kiváncsi.volt egy pasim kb 4 hónapja és nem is jártunk sokáig kb 1 hónapig de én azóta is állandóan rá gondolok (kivéve pár hetet mert akkor felkeltette 1másik pasi az érdeklődésemet)és mielőtt jártunk volna kb 1 évig álmodoztam róla.magam se tudom h mit érzek iránta mert magam se tudom meg mondani h mi tetszik benne v h mért akarom visszaszerezni hiszen tudom h nem is néz ki oan jól és nem is volt oan jó fej de mégis.egyik pillanatban ugy érzem nagoyn kell a másikban meg h szerzek én magamnak másik pasit nem kell ő nekem megmutatom neki h én is tudok szerezni mást magamnak. szerintetek ez mért van így , ez a szerelem?szeretem őt?
23. survivor3 (válaszként erre: 22. - Nikolina)
2008. dec. 9. 14:23

Ez nagyon nehéz ügy.

Hát ilyen embert...

2008. dec. 9. 13:31
Amúgy az új barátnő még nem is tudja, hogy baba lesz. Egy pár napja az exem még rákérdezett, hogy biztos, hogy megtartom? Nem tudtak a szüleim lebeszélni róla? Jófej.
2008. dec. 9. 13:28
Nem voltál az.
20. survivor3 (válaszként erre: 19. - Nikolina)
2008. dec. 9. 13:26
Bocsánat, hogy ha nyers voltam.
2008. dec. 9. 13:19
Köszönöm a kedves, bátorító szavakat.
18. survivor3 (válaszként erre: 1. - Nikolina)
2008. dec. 9. 13:06

Az ilyen férfit verje meg a sors úgy, hogy ne lehessen az életben többet gyereke. Visszakapja ő még ezt, biztos.


Kellesz majd gyerekkel is másnak.

Vigyázz magatokra!

17. mugli
2008. dec. 9. 12:39

Egyetlen férfi sem fog úgy boldoggá tenni, mint a saját gyermeked...és egyetlen férfi sem érdemli meg, hogy miatta lemondj a gyermekről és az anyaságról.

Nem fogok hazudni..nem lesz könnyű..KITARTÁS

2008. dec. 9. 12:05
nem tudom
2008. dec. 9. 12:02
Tudom, hogy nem kellene msot foglalkoznom az exem húzásaival. De én mindig úgy gondoltam hogy úgy szeretnék egy babát nevelni, hogy teljes családban. Ehhez képest, olyan dolgokat kapok most, hogy csak kapkodom a fejem, holott tényleg úgy érzem, hogy nem én csaptam be az embereket. És most meg felmenteti az exem mindenkivel magát, hogy én vagyok a szemét, és ő az isten.
14. rohiani (válaszként erre: 12. - Nikolina)
2008. dec. 9. 11:59

Most olvastam végig a naplódat, hát nem semmi ez a pasi. Talán tényleg úgy járnál legjobban, ha eltűnne a te és a baba életéből is.

Olyan nincs, hogy nem kísérem végig a terhességet, addig feléd sem nézek, de ott akarok lenni a szülőszobában. Minek? Hisz nem is érdekli a gyerek, ha érdekelné nem bánna így veled és nem mondana ilyeneket. Attól meg nem lesz apa, hogy megcsinál egy gyereket, arra szinte mindenki képes. Én valószínűleg inkább egy lemondó nyilatkozatot íratnák vele alá, egy ilyen ember nem kellene a gyerekem mellé.

13. 01c8755c79 (válaszként erre: 1. - Nikolina)
2008. dec. 9. 11:56

Határold el magad tőlük teljesen! Fordulj MAGATOK felé! Készülj az anyaságra... és tojd le a világot! :o)) Tudod, majd rájössz... a férfiak jönnek,mennek az ember életében, de a gyerek örök és állandó, ha szeretettel és ügyesen csinálod a dolgokat... tehát oda koncentrálj! :o)

Amúgy sokkal könnyebb úgy felneveli egy gyereket, ha a (nem vele élő apja) nem lotyog bele mindenbe.

Jó egészséget Nektek! :o)

2008. dec. 9. 11:51
Június végén fog jönni a pici. Kb. most vagyok 3 hónapos.
11. rinike (válaszként erre: 1. - Nikolina)
2008. dec. 9. 11:30
Ne foglalkozz a pároddal, foglalkozz a terheségeddel és a babáddal. Kezdettől olvasom a naplódat, úgy emlékszem velem/velünk (2009. júniusi babák)egyszerre vagy kiírva. Látogass el abba a fórumba is, és beszélgessünk vidám dolgokról, a babavárásról stb., hátha az segít.
2008. dec. 9. 11:19
mikor jön a pici?
2008. dec. 9. 11:12

Hát sajnos ezek szerint nem egy apatípus!Szerintem megijedt a kötötségektől, és úgy gondolja neki még szabadságra, bulizásra van szüksége!

A "barátok" meg ennyit érnek, ilyenek miatt ne emészd magad. Terhességed alatt jönnek majd új barátok, akiknek szintén van gyerekük,komolyabb gondolkodásúak és jobban meg fogod értetni magad velük és akkor fogsz rádöbbenni, hogy neked nem is kell sem Ő sem a "barátai"

Nem érdekli a baba??!! hát akkor nem, ő baja, nem tudja mit veszít!

Majd egyszer lesz valakid, aki téged is és a babádat is mindennél jobban fog szeretni! :))


Ilyen taplóval nem foglalkozz inkább legyél boldog és kiegyensúlyozott kismama! (ne hagyjd ki ezt az élményt, mert örökre bánni fogod)

2008. dec. 9. 11:11
de ne tedd! mert ha most ezt teszi, később se lesz jobb, mert olyan csak a filmekben van, hogy megváltozik, és ő lesz a tökéletes apa...:(
2008. dec. 9. 11:11
Pedig szinte biztos vok benne,hogy vissza akar majd menni hozzád..
6. rohiani (válaszként erre: 1. - Nikolina)
2008. dec. 9. 11:10

Nagyon sajnálom a helyzetedet. Abból meríts erőt, hogy még nagyon fiatal vagy előtted az élet.

Ez a pasi nem érdemelt meg téged, lehet, hogy a gyereknek jobb is lesz nélküle, hisz milyen apa lesz egy ilyen férfiből. Az állítólagos barátok pedig nem is voltak barátok.

Biztos van olyan barátod aki már a fiú előtt is az volt és még mindig az. Ott vannak a szüleid ők biztos segítenek. Ha meg egyedül vagy, akkor sem leszel egyedül, hisz ott egy pici élet a pocakodban.

Én is most vagyok túl egy 13 éves kapcsolaton, egy 4 éves gyerkőccel. Igaz nekem más a kapcsolatom az exemmel, de szívesen beszélgetek veled. Néha belém is kell lelket önteni, hogy erős legyek, legyenek új terveim.

Sajnos nincs sok barátom akikkel ki tudnék mozdulni, hogy nem ezen járjon a fejem örökké. Most az a célom, hogy boldog legyek egyedül, hogy egy következő pasi ne tudjon soha a padlóra küldeni, hogy ő már majd csak egy pluszt adjon az életembe, de még nem hiányzik, még nincs kész rá a szívem. Bízom benne, hogy jobb lesz idővel és akkor talán el is fog jönni.

A lelked azzal próbáld rendbe tenni, hogy te jó ember vagy, biztos voltak hibáid, ahogy a párodnak is, de mégis ő volt az aki otthagyott egy nőt aki a gyermekét hordja a szíve alatt. Miatta ne bánkódj, építsd fel magad újra. Menj el moziba, színházba, ha kell egyedül. (én is oda fogok menni, ez is jobb, mint a négy fal között sajnáltatni magam)

Menj kismamatornára, próbáld meg élvezni ezeket a dolgokat amikor más emberek társaságába vagy. Ha egyedül vagy és bőgnöd kell, akkor tedd azt. Idővel tényleg jobb lesz. Nálam két hetes a dolog és már tudok mosolyogni is, és nem bőgöm el magam mindenen.

2008. dec. 9. 11:10
ha a gyerekkel zsarol, nem is érdekli....lehet csak azért teszi, ha nem jön össze az új csajjal, azért mégis visszafogadd???
4. mézeszsemle (válaszként erre: 1. - Nikolina)
2008. dec. 9. 11:07
remélem vígasztalhatlak azzal, hogy az új barátnő ezt látva biztosan csak ideiglenes lesz. ezt nem azért írom, hogy utána visszafogadd a hapit, ezek után erről már szó sem lehet :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook