Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menjek vagy maradjak? Mit tegyek? fórum

Menjek vagy maradjak? Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
24. szaszy88 (válaszként erre: 23. - Soyle74)
2020. okt. 9. 22:39
Igen sajnos ... nagyon elcsavarta a fejem . De tenyleg nem ertem .... hogy miert nem beszelget velem miert nem figyelrsm ha kozben eltart meg ad mindet megvesz mindent foz nekem massziroz simogat olelget puszilgat bokol kedveskedik stb persze en nem mondom neki soha h ezt v azt vegyen nekem igy nem ruhaztat meg semmi persze nem gazdag rengeteget dolgozik de sokszor o ajanlja fel h menjek el szoliba ad penzt v menjek el fodraszhoz nyugodtan ad penzt... kozben meg igy banik velem ?! Nem erte tenyleg!
23. soyle74 (válaszként erre: 18. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 22:35

Igen van ilyen, hogy az ember mindezek ellenére mégis képes szeretni egy ilyen alakot, de mivel nem becsül, nem tisztel téged, ezért nem méltó rád.

Eleinte mind f*sza csávónak állítja be magát, de idővel kimutatják a foguk fehérjét.

Drukkolok neked, hogy sikerüljön minél előbb talpra állnod ebből a helyzetből!

22. szaszy88 (válaszként erre: 20. - Soyle74)
2020. okt. 9. 22:33
Halistennek megoldom h elkoltozzek. Megcsalas? Hmm 2 gyereke van volt felesege elvaltak mert allandoan megcsalta en ezt nem tudtam... velem ossze jott engem is megcsalt egy csomoszor elhagytam ugy h ezek utan o zavart el vegul szunet utan megint osszejottunk lattam ahogy megbanta a dolgokat... azota nem csalt meg ez 100 % es a volt felesege sem ismer ra ugy meg valtozott de igen idegbeteg pedig nincsennek anyagi gondjaink gyonyoru helyen gyonyoru hazban lakunk en huseges vagyok teljes mertekben eljarunk szorakozni fiatal huseges kedves odafigyelo hazias baratnome parja sot mar menyasszonya vagyok... megse hall meg engem soha....
21. szaszy88 (válaszként erre: 19. - 9b10f3d7ff)
2020. okt. 9. 22:30
Ohh igen ez durva . Ertem a hasonlosagot . Igazabol neki van 2 gyereke volt felesege elvaltak mi osszejottunk rengeteget valtozott mellettem jo iranyba a volt felesege nem ismer ra .... megis hihetetlen szamomra ez az egesz h minden snnyira jo volt koztunk es ez tortenik. Es hihetetlen h holnap elkoltozom tole ... mindenki azt mondja hogy hagyjam ott remelem jol dontok mert eddig eletem legjobb kapcsolata vele volt ... csak elfaradtam abba h nem beszelgetunk nem hallgat meg ha problemam van ... mindennspi dolgokrol sem beszelgetunk mar ..
20. soyle74 (válaszként erre: 16. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 22:30

Tipikus mai pasi, idegbeteg, bunkó, tartozásai vannak, sőt lehet még iszik és cigizik is, netán még meg is csal téged, azon se lepődnék már meg. :/

De most komolyan, klónoztatja valaki ezt a sok barmot, hogy ennyi van már belőlük? :/

Persze, hogy nem ezt az életet érdemled, de sajnos megvan kötve a kezed a körülmények miatt, és ezzel ő vissza is él sajnos.

19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 15. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 22:27

Ma láttam a Face-n. És eszembe jutott a történet, ahogy írtad a történeted. Más, de mégis hasonlít.


"Ma megpofozott ... de adott nekem egy virágot, és azt mondta, hogy ez nem fordul elő többé.

Úgyhogy megbocsátottam neki!

Ma annyira megütött, hogy elvesztettem az eszméletemet .. de egy virágot adott nekem .. tudom, hogy sajnálja ...

úgyhogy megbocsátottam neki!

Tegnap este a falhoz csapott és fojtogatott. Minden rémálomnak tűnt, nem hittem el, ami velem történik... Reggel tele voltam zúzódásokkal. Tudom, hogy sajnálja, ma virágot küldött nekem,

úgyhogy megbocsátottam neki!

A mai nap különleges volt.

Az én temetésem volt.

Ma már nem hozhat nekem virágot, mert tegnap annyira megütött, hogy belehaltam.

(A világon sok nő így, ők a családon belüli erőszak áldozatai és nem akarnak kilépni ebből a mérgező kapcsolatból, mert félnek a világtól, vagy nem akarják apa nélkül hagyni a gyermekeiket.

Az emberek mindig beszélgetnek, és a gyerekek felnőnek és megértik, hogy sokkal jobb egészséges környezetben felnőni!)

Ne hagyd, hogy egy virág elfeledtesse veled és hagyd, hogy egy férfi beárnyékolja a boldogságodat!

És ne felejtsd el:

A virágokat a sírba lehet vinni!

Ismeretlen író

18. szaszy88 (válaszként erre: 17. - Soyle74)
2020. okt. 9. 22:25
Holnap reggel megyek inteztem magamnak szallast es fuvarost is .... es remelem azonnal talalok munkat is csakhat nehez . Nehez itthagyni ezt a lakast nehez itthagyni ot .... szeretem de egysltalan nem tisztel. Es nem tudok rsjta mar eligazodni.... pedig azthittem o az igazi.
17. soyle74 (válaszként erre: 14. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 22:22

Na ez az, azért viselkedik így, mert tudja, hogy úgyse mész el tőle.

Pedig el kéne valahogy, mert nagy valószínűséggel ez csak még rosszabb lesz ezután. Bár így még nehezebb valóban, hogy külföldön vagytok.

16. szaszy88 (válaszként erre: 13. - Soyle74)
2020. okt. 9. 22:21
Halistennek ezt meg nem hanyta a szememre mert volt mikor en tartottam el ot nem keves penzel es kiderult h az eltartasom mellett en meg penzt is adtam neki nert sok a “tartozasa”... de nem a tartozast fizette. Mondtam neki h nem egy lancra vert kutya vagyok akinek enni adnak meg fekhekyet.... es igen nehez ki lepni ebbol a biztonsagbol foleg kulfoldon virus kozepen majdnem nullaval es melot keresni hidegbe sotetbe egyedul de egyszer elek es nem ezt erdemlem.
15. szaszy88 (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2020. okt. 9. 22:19
Igen ertelek persze es igazad van de en szeretem . Es o hirtelen haragu. En mindig probalom meg erteni h mit miert csinal es magamba is keresni a problemat. Sajnos o nem vesz szerintem komolyan es azt latja h o kemenyen dolgozik ugynond eltart amig en itthin vagyok es hisztizek ... de ez nem hiszti ez annal sokkal melyebb!
14. szaszy88 (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2020. okt. 9. 22:18
Igen es kulfoldon vagyunk tehat nekem nem egyszeru egybol lelepnem mert nincs senkim akihez mehetnek ... de ma mar osszepakoltam volt egy kis orditozas aztan ennyi. Azt mondta h nem ez a megoldas nem hiszi el h elmegyek nert sose mentem meg el magamtol .... csak mikor az volt h takarodjak de par ora v nap milva ertem is jott h menjek haza !
13. soyle74 (válaszként erre: 11. - 9b10f3d7ff)
2020. okt. 9. 22:16
Akkor a FI-nak kellene lelépnie, ha meg tudja tenni. Az ilyen gyökér nem érdemel barátnőt. Nemsokára majd azt is a szemére fogja hányni, hogy ő tartja el őt.
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 22:15

mikor nagyon osszeveszunj ordit es azt mondja h takarodjak


Nekem egyszer kellene mondani, vagyok olyan büszke, hogy azonnal elmennék, vissza sem néznék. Az embernek kell, hogy legyen ennyi önbecsülése.

Ha WC-t kellene takarítanom, akkor is önállósodnék, és nem hajolnék meg senki előtt.

11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Soyle74)
2020. okt. 9. 22:12
Gondolom a lakás a pasi tulajdona, vagy bérleménye, így nehéz kidobni.
10. soyle74 (válaszként erre: 9. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 22:02

Nem kíváncsi rád, nem érdeklik a problémáid. Az kevés, hogy időnként kedves hozzád, viselkedni is tudni kéne. De vígan megteszi ezt a viselkedést, mert látja, hogy te eltűröd neki.

Mint a macskát sz**ni, úgy kéne kivágnod a szűrét neki.

9. szaszy88 (válaszként erre: 8. - Soyle74)
2020. okt. 9. 21:55
Igazabol mar alig szexelunk ... es ami a legfajobb az h minden jo lenne ha megvalogatna a szavaites vegre meghallgatna h mi a problemam ha meg beszelnenk es utanna beszelgetnenj normalisan. De nem ... honapok ota semmi... nem akarok konyorogni h hallgasson meg az mar reg rossz egy kapcsolatba szerintem .
8. soyle74 (válaszként erre: 7. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 21:53

Aki így viselkedik veled, az nem szeret, max. csak eljátssza, hogy legyen szex. Sok hasonló esettel találkoztam már, ahol hasonlóan debil volt a pasi.

A lelked nem érdekli őt, csak a tested, hát ez elég szomorú. Bár ahogy írod már a szex sem az igazi köztetek.

Az ilyenekkel nem lehet megbeszélni a dolgokat, mert alkalmatlanok a normális párbeszédre.

Igaza van a barátnőidnek, ő takarodjon a te életedből, minél előbb, annál jobb.

7. szaszy88 (válaszként erre: 6. - Soyle74)
2020. okt. 9. 21:43
Koszonom. A baratnoim is ugyan ezt mondjak. Es ok a jo oldalat is ismerik... tenyleg udvarias kedves hozzam mindent meg kapok viszont lelkileg nagyin egyeduk erzem magam es a stilus amit mostanaban meg enged maganak h kussoljak barmi olyat mondok ami nem tetszik neki meg ennel durvabb dolgok rgy 35 eves ferfitol hat szornyu es ez az allando orditasa h semmit nem lehet vele meg beszelni . De alapveto mindennapi dolgokat sem egyszeruen nem beszelgetunk semmi kommubikacio... sokat koszonhetek neki ... de elfaradtam lelkileg .... h nem figyel rsm nem beszelget velem ... es mar a szexualis eletunk is igen ritks pedig en szepen meg szeretnem vele beszelni de hiaba ...
6. soyle74 (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 21:39

Szia.


Én nem tudom ezek a mai pasik mik képzelnek magukról, jól pofán kéne verni az ilyet, aki így beszél a nőkkel.

Minek az ilyeneknek egyáltalán társ?!

Hogyne lenne neki baja, az agyával van baj, idegbeteg, kezelésre szorulna az ilyen.

Bár anyagilag megkapsz tőle mindent, viszont nem szeret, nem tisztel, nem becsül meg téged, miért is vagy még vele ezek után egyáltalán?!

Nem bocsánatot kéne mindig kérnie, hanem jól kéne viselkednie mindig.

Szóval a válaszom egyértelműen kuka!

5. szaszy88 (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2020. okt. 9. 21:37

Ami jo : elmondja hogy szeret , kedveskedik, bokol, foz nekem, hozzam bujik, ha este alszunk atolel, puszilgat, ha dolgom van barhol hoz visz, sajnos nincs munkam jelenleg mindent o fizet....

lehet h masoknak ez tok alap dolog visszont nekem nem a tapasztalataim alapjan.

4. michelle.r (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 21:35
Áruld el kérlek, hogy mi az a minden, ami jó? Mert hosszan sorolod, hogy mi mindenért ordít veled, ordenáré módon kidob.
3. szaszy88 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2020. okt. 9. 21:33
Koszonom a velemenyed ....
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 21:31

Tényleg minden nagyon jó, csak 1 valami nem. 😱

Ennek ellenére lelépnėk.

2020. okt. 9. 21:22
Sziasztok. Persze en dontok csak a velemenyetekre lennek kivancsi. 2 eve vagyok egyutt a parommal minden nagyon jo koztunk csak 1 valami nem az pedig az hogy mindent meg kapok tole kenyelmet ugymond torodest bokokat kedveskedest kimondja hogy szeret.... viszont nem beszelget velem egyaltalan! Semmirol ! Ha en mondok neki valamit aztse hallja meg csak a telefonjat nyomkodja .... sokat dolgozik persze megertem h csak ilyenkor tud telefonozni de csak ilyenkor tud velem is foglalkozni. Es betelt a pohar hogy delutan 4 tol este 9 ig semmit nem szolt hozzam es ez honapok ota igy megy.... ha ezt szova merem neki tenni szepen normalisan akkor ordit velem.... ha meg merem tole kerdezni hogy miert nezeg mas noket a facebookon akkoris ordit velem es lehord mindennek es kussoljak!!! Es hiaba kerdezem hogy miert csinalja ezt mi a baj .... neki nincs semmi baja velem ezt allitja . En sajnos nem dolgozom most o igen es megkapok tole anyagi teren mindent de lelkileg egyaltalan nem ... azt erzem hogy nem figyel ram nem beszelget velem .... most nemreg meghalt a kutyam akivel 8 evig ejjel nappal egyutt voltunj nagyon megviselt ... akkoris orditott velem h mert magam alatt vagyok pedig csak 2 napja tortent .... mikor nagyon osszeveszunj ordit es azt mondja h takarodjak en persze osszepakolok nert azt erzem h nem tisztel egyaltalan de aztan bocsanatot ker es kedveskedik. Ti mit tennetek a helyembe? En 26 no a parom 35 ferfi koszonom
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook