Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menjek vagy maradjak? Mit tegyek? fórum

Menjek vagy maradjak? Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
54. szaszy88 (válaszként erre: 52. - Andi6020)
2020. okt. 10. 08:25
Haha azt sose vett 😂
53. szaszy88 (válaszként erre: 50. - Soyle74)
2020. okt. 10. 08:25
Igen o most megy dolgozini en pedig 2 ora mulva koltozom.... ott tart h mondja h ne menjek el hazajon megbeszeljuk.... mondtam neki h ilyenkor ? Volt ra 2 ever h megbeszeljuk mindig ugyan az a bajom soha semmit nem beszeltunk meg ... hazajon elvisz randizni ne csinaljak butasagot .... randizni? Aztse tudja mi az ... ilyenkor elkezd kapalodzni ... mondtam neki h eddig meg soha semmit nem sikerult megbeszelni mert mindig orditas volt s vege ..... erre megint elkezdett orditani velem ! H akkor menjek akkor hagyjam el kt neki mennie kell dolgozni mondta h ha hazajon megbeszeljuk de nekem nem jo semmi es engint orditvs es elment .
52. andi6020 (válaszként erre: 47. - Szaszy88)
2020. okt. 10. 08:22
Valószínűleg most is vissza fog vinni.Vesz virágot meg ilyesmi.
51. szaszy88 (válaszként erre: 49. - Soyle74)
2020. okt. 10. 08:21
Egyszer mar enis jol pofan vertem s mocskos szajaert akkor o bocsanatot kert tolem es azt mondta ha meg egyszer meg utom skkor takarodhatok el. Azota se utottem meg
50. soyle74 (válaszként erre: 47. - Szaszy88)
2020. okt. 10. 08:14

Hát akkor most ráb***ik, és hiába vár vissza téged.

Persze, hogy nem hisz neked, mert eddig mindig visszamentél hozzá, de most legyél erős, és bármit is mond, ígér, vagy esetleg fenyeget, ne menj vissza hozzá, nincs értelme látod, sosem fog már megváltozni.

Illetve meg fog, csak nem jó irányban.

Ne akarj te ezzel megbeszélni semmit, teljesen felesleges, 1-2 napig jó lenne megint minden, aztán újra balhé lenne köztetek. Kutyából nem lesz szalonna...

49. soyle74 (válaszként erre: 39. - Szaszy88)
2020. okt. 10. 08:10

Rongy szarházi?! Hát erre már nem is tudom, hogy mit írjak. :/

Az ilyennek egy jó nagy pofánverés kéne, attól talán észhez térne.

Pedig a beszélgetés az fontos, kommunikálni kell tudni és akarni egy társas kapcsolatban is.

Meg hát ugye azért is viselkedik így veled, mert nem tart tőled, hallottam már olyan eseteket is, hogy a nő nem hagyta magát, és szájon vágta ilyen helyzetben a pasiját, sőt olyat is, amikor kést rántott a pasira.

Bizony sajnos néha egy nőből is ki tud jönni az állat, ha ennyire semmibe veszik őt.

48. soyle74 (válaszként erre: 38. - Vivo44)
2020. okt. 10. 08:05

Így van, nehogy visszamenj hozzá, bármit is mond vagy ígér, bár valószínűleg be fog próbálkozni, de legyél erős, és legyél képes neki nemet mondani.

Te értékesebb vagy annál, minthogy bárki is így bánjon veled.

47. szaszy88 (válaszként erre: 45. - Soyle74)
2020. okt. 10. 08:04
Igen onkent jotten mindig vissza mert ertem jott . Most kb 2 ora mikva jon ertem a soforom aki koltoztet ... ma reggel puszikat adott mintha semmi nem tortent volna es mindjart megy dolgozni en mondtam neki h ugye tudja h mennem kell.... mire o... ugyan mar hova mennel? Ha okvastatok irtam a komikba h nem hiszi el h elmegyek.... mit csinaljak? Mostmeg azt mondja h najd hazajon es megbeszeljuk 😂 dehat 2 ev alatt soha semmi nem volt megbeszelve ..
46. soyle74 (válaszként erre: 33. - Szaszy88)
2020. okt. 10. 08:02

Persze, hogy próbálunk erőt adni neked még így ismeretlenül is, mert a mai pasik egy része sajnos nagyon el van már kanászodva, azt hiszik, hogy nekik mindent lehet.

Hiába a bizonyos jó tulajdonságaik, ha a rosszakkal meg ellensúlyozzák őket.

Na akkor legalább anyagilag nem köthet beléd, bár akkor meg beléd köt sajnos másképpen.

De szerintem is jól tetted, hogy léptél, bármennyire is szereted őt még, ill. bármennyire is nehéz lesz talpra állnod. De egy ilyen kapcsolatban nem szabad bennemaradni, ahol nem vagy megbecsülve, ahol nem vagy emberszámba véve.

Bár bevallom igazából nem is lepődtem meg ennek a baromnak a viselkedésén, mert sajnos ez ma már népbetegség, hogy a nőkkel így bánnak egyesek, és sajnos egyre gyakoribb.

A saját környezetemben is történt hasonló egy rokonomnál. Ott olyan pofátlan volt a pasi, hogy amikor szóvá lett téve neki, hogy miért bánik így a barátnőjével, még neki állt feljebb, és azt válaszolta, hogy: "Miért, mi a nő, hogy nem lehet vele így bánni?!" :/ Elképesztő esetek vannak tényleg. Sőt ez még verte is a nőjét, meg persze meg is csalta nem egyszer, meg még gyereket is csinált más nőnek a kapcsolatuk alatt. Ezek a nárcisztikus barmok olyanokat megengednek maguknak, hogy az embernek leesik az álla.

De sajnos megtehetik ezeket a dolgokat a nőkkel, mert egyrészt a nők hagyják nekik, és eltűrik mindezt, másrészt pedig sajnos nem bünteti a hatóság sem az ilyen cselekedeteket, pedig kellene.

Persze az is igaz, hogy vannak olyan nők is, akik megérdemlik ezt a viselkedést, dehát akkor ők is hasonlóan bánnak a pasival, megcsalják őt, hazudoznak neki, de te nem ilyen vagy, te csak több törődésre, szeretetre vágytál volna tőle, de az ilyen kreténektől arra sajnos hiába vársz...

45. soyle74 (válaszként erre: 34. - Vivo44)
2020. okt. 10. 07:47

Mondjuk ez valóban igaz. Bár néha van olyan eset is, amikor a pasi megfenyegeti a nőt, hogy ha nem megy vissza hozzá, akkor ez és ez lesz. De itt önként ment vissza a pasihoz a fórumindító, mert szerette.

Meghallgathatod a másik felet is, de úgyse tudna meggyőzni téged arról, hogy őt kéne jobban megértenünk.

44. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 40. - Szaszy88)
2020. okt. 10. 00:56
Azt mondod nem tisztel, nem becsül! Akkor szerinted szeret? (Nem!) Ha tisztelet nincs, akkor szeretet sincs! Ha megbecsülés nincs, akkor szeretet sincs! Ezek mind összetartoznak! A tisztelet és a megbecsülés alapvető feltétele a szeretetnek! Tehát akkor mire építed a kapcsolatodat? Egy nagy büdös semmire? Egy taplóra?
43. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2020. okt. 10. 00:53
Szerintem egy tapló, mert az alapvető szükségleteidet nem tudja kielégíteni! Mi az, hogy a telefonját nyomkodja? Mi az, hogy üvöltözik veled? Mi az, hogy lehord mindennek? Mi az, hogy kussoljál? Mi az, hogy nőket nézeget a Facebookon? Kicsit el van szállva, túlságosan meg van neki engedve, hogy ő a domináns fél! Neked viszont semmi önbecsülésed nincsen, ezért teheti ezt meg veled! Mert hagyod! Állj ki magadért, és szedd pontokba hogy mi az, amit megtehet veled és mi az, amit nem! Ha ennek ellenére sem érti meg, akkor takarodót kell fújni (ideiglenesen vagy véglegesen)! Ilyen korcs kapcsolatok vannak a 21. században!
42. szaszy88 (válaszként erre: 41. - Vivo44)
2020. okt. 9. 23:31
Igen. Remelem akkor is h jol dontok ...
41. vivo44 (válaszként erre: 40. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 23:24
"Addig nem érezzük a hiányát, ameddig van. Ha nincsen, hirtelen hiányérzetünk van és akkor gondolunk bele, hogy miért nincsen."
40. szaszy88 (válaszként erre: 38. - Vivo44)
2020. okt. 9. 23:22
Igen mar rengetegszer jottem mentem mert o elzavart aztan menjek visszs rangatott en halal szerelmesen ugraltsm. Mostanrs ezzel meg a dolgaival kiolt belolem rengeteg mindent szoval mar nem ugralnek ugy mint regen es az h meg ma is mikor mar osszepakoltam probsltam vele beszelni es ordit v most eppen nevetett is h ilyen nincs es kinevet es h en azert hagyom el mert nem beszelget velem ... nem erti amit mondanek mert meg se hallgat. Es igen megfogadon a tanacsodat koszonom mert egy eletem vsn es igen kemeny lesz kilepni a biztonsagbok egyedul kulfoldon egy szep lakasbol egy csoves szobaba masokkal lakni dehat valamit valamiert ... merni kell ... es 26 vagyok nem aksrom az idomet vesztegetni. Szeretem ot de ugy erzem h nem tisztel nem ertekel nem becsul meg... majd akkor megfog ha nem leszek! Koszonom
39. szaszy88 (válaszként erre: 37. - Vivo44)
2020. okt. 9. 23:19
Koszonom de nehez nem vagyok magamba biztos mert nekem nem volt sok kapcsolatom de ami volt es 6 evig tartott az ehhez kepest borzaszto pokol volt nekem ez a kapcsolatom ahhoz kepest a valami leirhatatlan tokeletes. Megis lelkileg kivagyok le is fogytam pedig nem veszekszem nem vagyok ideges csak maganyos es szomoru h tenyleg annyit nem tesz meg h beszelgessen velem barmirol.... v meghslt a kutyusom egy hete aki 8 evig velem volt es nagyon megviselt h segitse. A gyaszomat... ugyanugy ordit velem es rongy szarhazinak nevex persze aztsn bocsanatot ker de masnap folytatodik azzal h kussoljak ha valami nem tetszik neki. En nem leszek papucs !! Velem igy nem beszelhet ... es ez csak mellekes ... ami miatt itt tartunk az az allando orditas belem van folytva minden soha nem mondhatoj el semmit nem hallgat meg es normalisan atlagosan pl h mi tortent vele a meloba sem beszelgetunj semmirol
38. vivo44 (válaszként erre: 36. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 23:17

Csak egy tanács! (ha elfogadod el, ha nem nem)

Soha többé ne menj vissza hozzá, ha torony órát is ígér, vagy csillagokat az égről, mert akkor ismét tudja beton biztosan, hogy bármikor megteheti. Legyen egy erős női tartásod, még ha most rettenetesen nehéz is.

37. vivo44 (válaszként erre: 35. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 23:14

ÁÁÁÁ!

Na így már helyén van minden!

Akkor csak az az egy mondatom számít, hogy tedd amit jónak látsz és kezdj új életet egyenlőre egyedül, aztán találd meg a hozzád illő, figyelmes pasit!

Sok erőt és kitartást hozzá!

(minden mást felejts el)

36. szaszy88 (válaszként erre: 34. - Vivo44)
2020. okt. 9. 23:13
Igen lehet h reszemeol ez egy kicsit segely kialtas is neki h hahooo vedd mar eszre h nekem ez igy nagyon nem jo ... de sajnos nem erdekli ot nem tudja ezt komolyan venni tolem mert en sose hagytsm meg el ot csak minor o elzavart es mindig visszamentem. Jelenleg kolcson penzbok berlek egy szobat ami nem olcso itt kint ugyhogy itt mar nincs vissza es ezt o is tudja h nem fog engem rangatni mar vegre a talpamra alltam.
35. szaszy88 (válaszként erre: 32. - Vivo44)
2020. okt. 9. 23:11

Jaaaj neem en nem lelepek! En felvagositottam ot . Tud rola!!!! Es persze nem egybol ... ho apokon keresztul mondtam neki! Mindenfelekepoen kertem konyorogtem allitottsm h beszelgessunk szexeljunj torodjunj egymassal es mindig csak a visszautasitast kaptam! Lelephettem

Volna de en arra keptelen vagyok mondtam neki mar napok ota h mar nagyon nem birom ezt es el fogok menni hiaba .... aztan ma kozoltem vele es ossze is pakoltam mindent ! Annyira nem hatotta meg szerintem de azert mert nem vesz komolyan nem veszi komolyan h elmegyek pedig ittvan minden borondon osszepakolva kozben mellettem fekszik.

34. vivo44 (válaszként erre: 31. - Soyle74)
2020. okt. 9. 23:08

Igazad is van!

De maradjunk annyiban, hogy azt az embert lehet visszavinni, aki vissza akar menni.... Taktikázás ez mind a két résztvevőtől.

(nem írtam sehol olyat, hogy a pasinak igaza lenne bármiben is)

33. szaszy88 (válaszként erre: 31. - Soyle74)
2020. okt. 9. 23:08
Koszonom h erot adsz ezzel is mindenki ezt mondja . Hiaba latom ot sokkal jobbnak sajnos ez az igazsag. En nem kertem h koltson ram en nem kertem semmit . Persze nem dolgozom viszont itt kulfoldon nagyon jo tamigatast kaptsm fel evre amit igazabol ugyanugy ketten koltottunk el ugyhogy nem maradok neki adosa! Arrol nem beszelve h 25 voltam o akkor 34 es 1 ev alatt tobb milliot adtam neki ha beleszamolnek mindent ! Es igen nem vagyok egy ostoba analfabeta no akivel allandoan orditanaj meg ha barmi tortenik takarodjak kulfoldon ugy h tudja h nem tudok hazaszaladni anyucihoz v barinomhoz ....
32. vivo44 (válaszként erre: 30. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 23:05

Értelek. Ez is fog majd változni benned is, ha lesz egy piciny gyermeked és senki más nem fog érdekelni csak a cseppség. Majd megnyugszol egy új kapcsolatba kerülsz és meglátod, hogy egészen másként fogod értékelni a mostani dolgokat.

Sajnos egy nőnek többnyire többet kell egy kapcsolatért tenni, mint a pasik teszik az első idők után....

Kívánom, hogy találd meg a hozzád illőt az életben! Sok sikert hozzá!

"Én 6 éve nem filmeztem párommal, mégis boldognak mondhatnám a kapcsolatunkat. Volt idő, hogy 2 évig majdnem csak aludva láttuk egymást különböző munkabeosztás miatt, vagy egy puszi és ment mindenki a maga útjára" Tudom döntöttél, holnap költözöl, de véleményem szerint megfutamodsz. Ha ennyira nagy a baj, akkor a legnormálisabb elé állni és azt mondani, hogy holnap elmegyek, nem sunyi módon lelépni, vagy határottan megmondani, hogy apukám ez lesz innentől (beszélgetés, tartalmas szex, tartalmakkal megtöltött szabadidő) ha nem, azonnal elmegyek.

31. soyle74 (válaszként erre: 28. - Vivo44)
2020. okt. 9. 23:02
Nem hinném, hogy a pasinak lenne több igaza, az ilyen ne akarjon barátnőt magának, ordítson a focimeccsen vagy egy koncerten, ne a barátnőjével. Meg mi az, hogy a nő takarodjon el tőle?! Aztán meg visszahozza őt? Nem bumeráng az a szegény nő. A munkahelyi problémáit meg ne a barátnőjén vezesse le. Költse akkor magára a pénzét, bár észt sajnos nem tud venni magának belőle. Sokszor meg is csalta őt korábban, mégis mi igaza lehet egy ilyen suttyó alaknak?! Nincs mit sajnálni rajta, a szemétbe való az ilyen.
30. szaszy88 (válaszként erre: 28. - Vivo44)
2020. okt. 9. 22:51
Persze hogy belegondoltam h neki milyen ! Es mindig kerdezem is tole h van e valami problemaja v valtoztassak e. Meg ma is azt mondta h neki velem semmi problemaja... en dicseren h ennyit dolgozik ... itthon megcsinalok mindent mire haza er. Es persze enis azt mondtam telefonozz 2-3 orat a tobbit velem toltse . Nemkell engem vinni sehova foleg nem egy faraszto nap utan ... csak bujjunk ossze egy jo teaval es filmezzunj egyet kettesben ... en ezekre kerem. Es volt foleg a virus miatt hogy 1 hetig nem dolgozott ... es ? Semmi kulonbseg nem volt ... reggeltol estig nyomta szinte a telefont v aludt! En meg ertem ot is . De szerintem az nem normalis h nincs ram 1-2 oracskaja h beszelgessunj vagy minosegi idot eltoltsunk egyutt
2020. okt. 9. 22:50
Igen, Enissa nagyon jól megfogalmazta a lényeget, amit én csak körülírtam, hogy manipulál és birtokol, nem szabad hinni az ilyeneknek. Az sem igaz sokszor, amit kérdeznek.
28. vivo44 (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 22:46

Oké, már döntöttél.

De belegondoltál az ő életébe egy kicsit is?

Mert bizonyára az írásaidból kiderül, hogy nagyon nem. Mielőtt ekézni kezdeném a pasit, azért belegondolnék, hogy jelenleg én mit teszek a kapcsolatunkhoz (igen, legyen az 4 óra nyugalom a telefonjával kettesben akár). Gyakorlatilag ki van nyalva a ***** (ami korábban fordítva volt), számodra mégis csak az van, hogy kizárólag neked nem jó. Szerinted neki jó, hogy dolgozik látástól vakulásig és nincsen privát szférája? Tudod egy pasinak milyen frusztráló? Míg te a műkörmösnél, a fodrásznál megkapod a magd kényeztetését, addig tőle sajnálod a magára fordított időt.... Hát fura minden esetre, de igazad van, ha nem maradsz ilyen emberrel.

Az éremnek mindíg két oldala van és a másik oldal ismerete nélkül.....

Sok sikert a költözéshez és az új élethez!

27. soyle74 (válaszként erre: 24. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 22:45
Ezek ilyenek, az egyik kezükkel adnak, a másikkal elvesznek. Elcsavarják a nők fejét, aztán azt hiszik, hogy már bármit megtehetnek velük. Amikor kedveskedik neked, akkor valószínűleg csak valamilyen érdekből teszi. Ha valóban szeretne téged, akkor nem viselkedne így veled. Beteg az agya, ez nem kérdés...
26. szaszy88 (válaszként erre: 25. - 9b10f3d7ff)
2020. okt. 9. 22:44
Nagyon jol meg fogalmaztad . Igen nagy manipulator ezt mar ki ismertem.... tudja. A gyenge pontom o pedig a kutyusom (volt) es most h meghalt 😞 ezzel manipulal ... erzi a vesztet .... es aznap nem szol hozzam mikor osszeveszunj viszont reggek elmegy dolgozni es leirja h ne haragudjak igy szeret ugy szeret es rendelt s kutyamrol egy canvas kepet ... v menjunk neki gyertyat es kepkeretet venni h megcsinaljam az emleksarkot ... es persze h meg enyhulok! De rajottem h ez csak manipulacio. Sajnos .... es koszonom h ennyien biztattok mert nekem nagyon nehez ez az egesz amugyis Skorpio vagyok es annyira tudok szeretni es ragaszkodni csak 1 emberhez 😞😞😞
25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 21. - Szaszy88)
2020. okt. 9. 22:40

A te életed, a te érzéseid, te tudod mennyire megalázó, mennyit tudsz, akarsz elviselni még tőle.

Ezek az emberek remekül tudnak manipulálni, elhitetni, hogy szeretnek, de ők nem szeretnek, birtokolnak. Aki szeret, nem tesz ilyet, nem aláz. Az keresi a társaságod.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook