Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Menjek vagy maradjak? Szeretem a férjem,de felmerült a kérdés, hogy tényleg erre kell-e feltennem az életem. fórum

Menjek vagy maradjak? Szeretem a férjem,de felmerült a kérdés, hogy tényleg erre kell-e feltennem az életem. (beszélgetős fórum)


1 2 3
68. 80ASIQ
2009. ápr. 19. 13:29

Ti végigolvastátok a topikot? Nem úgy tűnik. Nem csak az az egyetlen baj az, hogy meddő az ember, hanem az is, hogy már beszélgetni sem tudnak. Meg egyáltalán nem érzik jól magukat egymással. Azt szoktam mondani, hogyha két ember nincs jól egymással akkor váljanak el akkor, ha még nincs gyerek. Ha van, akkor jobban át kell gondolni. De jelen esetben úgy látom, egyik fél sem bánná a válást.

Azt hiszem, Lindike már nem jön ide vissza, csak a technika felszínre hozta a topikot.

67. 2988d6a406 (válaszként erre: 66. - E475b894d7)
2009. ápr. 19. 12:52

Én egytértek Veled, yourserenity!

Ha már nem okés a házasságod, Lindike, legalább ő is tudjon róla, mit tervezel, ennyit megérdemel, és biztos neki sem jó ez az egész, nem örül, hogy nem lehet gyereketek!

2009. ápr. 19. 11:40

Lindike01 Lindike01...


Nem irigylem a következő párodat!


Nagyon remélem, hogy sohasem lesz fordított a helyzet az életedben és nem kapod vissza amit adsz! És ez jókívánság! Ha nem tűnik annak, az csak miattad van!


Nem mondom, hogy könnyű a helyzeted, de az tény, hogy a szavadat adtad egy életre és inákbb válsztod a könnyebb és ferde utat.

Pl. nemtudom, hogy a férjed előtt vagy a férjed háta mögött szervezkedsz...

65. 80ASIQ (válaszként erre: 13. - Lindike01)
2009. ápr. 19. 11:25
Ahogy látom informálódom, az a véleményem, hogy ebből a kapcsolatból nem bűn kilépni. Nagyon fiatal vagy, még nyugodtan kereshetsz mást és a mostani férjed is találhat valakit magának, mondjuk egy meddő nő személyében, akivel örökbe fogadhatnak egy gyereket. A helyedben válnék.
64. zsirek
2009. febr. 28. 18:25
Lindike, sajnos én is egyetértek jottonéval. És tudom, hogy minden ember más, de én 24 évesen még buliból buliba estem, egyetemre jártam, és este dolgoztam... ha most elszalasztod a lehetőséget, egész életedben megkereseredett leszel. És az az igazi kapcsolat, ahol elsősorban beszélgetni tudtok.. és csak másodsorban gyereket csinálni.
2009. febr. 28. 18:06

Lindike!

végig olvastam az egész fórumot,és én is azt gondolom, hogy menned kell. Ez a kapcsolat nem nektek való. Ott akadtam ki először amikor azt írtad, hogy nálatok nem szokás beszélgetni, és a "lelkitárs" szót is kérdőjellel irtad. Ha gyermeket sem tud adni és ezt nem is tudjátok megbeszélni, akkor mégis mit csináltok együtt? Amikor elmúlik a fiatalságotok, nem marad más, csak a beszélgetés, és ha most nem tudtok beszélgetni, akkor sosem fogtok. Egymás mellett éltek, egyedül. Én is sokáig hanayagoltam a barátaimat, bárcsak ne tettem volna. Halgass rájuk, az igazi barátok nem haragszanak, nem mindig becézgetnek, hanem az igazságot vágják az arcodba, halld meg, amit a barátok mondanak, mert ők szeretnek igazán akik most is veled vannak, hiába hanyagoltad őket. Sok sikert az életben.

62. dus (válaszként erre: 53. - Lindike01)
2009. jan. 16. 11:42

Akkor élj!!! :))

ÉS ne hagyd magad befolyásolni! Lépj és éld azt az életet, amit magadnak elképzeltél és amiben szívesen élnél.


Szívből szorítok Keked! Kívánom, hogy sikerüljön kilépned ebből a kapcsolatból.

61. Pont (válaszként erre: 1. - Lindike01)
2009. jan. 16. 11:37

Először is ne hazudj magadnak.Te nem úgy szereted azt az embert ,mint egy férfit szokás.

Ha úgy szeretnéd,akkor nem lenne kérdés ,ez a kérdés.

Szerintem egy lehetséges variáció van.

Elváltok és te éled a magadnak gondolt,vagy képzelt életet,de mivel szereted és tiszteled,barátként ugyanúgy mellette lehetsz ,mint eddig.

Nem láto értelmét annak ,hogy szánalomból maradj mellette ,mint feleség,akinek mások a céljai,vagy vágyai,holott lehetnél ,vagy maradhatnál nagyon jó barátja,ha végre őszinte lennél hozzá.

2009. jan. 16. 11:14
Sziasztok!Köszönök mindent! :)
2009. jan. 16. 11:13
Vigyázz magadra! Szia!
2009. jan. 16. 11:12
Tőlük legalább kapok viszonzást!Egy-két kedves mosoly,és ölelés!Pont ez az amire most szükségem van.
57. coline (válaszként erre: 53. - Lindike01)
2009. jan. 16. 11:11

Mi tart vissza?

Ha ezt szeretnéd akkor irány!

A párod meg fog érteni! Ő sem lehet boldog, ha te nem vagy az!:)

2009. jan. 16. 11:09
Lassan mennem kell lányok.Jönnek a kis pártfogolt fiaim.3 fiú.Szép lesz így egyszerre még nem voltak nálam.De had legyen nekik is egy jó hétvégéjük.:)
55. Lindike01 (válaszként erre: 51. - C06c587f53)
2009. jan. 16. 11:08
Lehet,hogy megtört ez a dolog is,de nem.Ezért nem.
54. Lindike01 (válaszként erre: 52. - A74de3d08a)
2009. jan. 16. 11:07
Nem!Ez más tészta.
53. Lindike01 (válaszként erre: 45. - Dus)
2009. jan. 16. 11:06
Lehetőség.Az elmúlt két hónapban megpróbáltam megtalálni önmagam,és a vágyam.Célokat kitűzni magam elé,amik erőt adhatnak,és egy kicsit fontosnak érezhetem magam.Még ezt sem igazán sikerült.Szánalmas!Ami egyfojtában visszhangzik a fejemben,hogy ÉLNI szeretnék.csak egy kicsit.
52. a74de3d08a (válaszként erre: 50. - Lindike01)
2009. jan. 16. 10:59
ja, én akkor lehet, hogy félreértettem ezt a dolgot. azt gondoltam, hogy arról van szó, hogy elhagyd-e azért, mert nem lehet gyereke... :-o
2009. jan. 16. 10:59
Ha minden más rendben lenne, szerintem Te sem hagynád el, "csak" azért,mert nem lehet gyereke.
2009. jan. 16. 10:58
hogy jelezzem,én is itt vagyok.
49. a74de3d08a (válaszként erre: 48. - Lindike01)
2009. jan. 16. 10:53
miért kellett volna az asztalra csapni?
2009. jan. 16. 10:52
Így vissza olvasva,látom,hogy már csak megerősítést kérek a döntésemhez.Nem akarok mindent rá hárítani,természetesen.én is hibás vagyok.Nem kellet volna eddig feszíteni a húrt.Én sem mutattam ki az érzéseim,mert úgy éreztem felesleges lett volna.Igenis az asztalra kellett volna csapni.
47. a74de3d08a (válaszként erre: 40. - Lindike01)
2009. jan. 16. 10:52
szerintem ezt meg kéne értenie és neki kéne fölvetni a problémát. én úgy gondolom, hogy ezért nem haragudhat meg, ha te szeretnél gyereket, akkor beszélj vele erről, meg lehet ezt normálisan is oldani. szerintem nem durva dolog elhagyni amiatt, ha nem lehet gyereke, csak normálisan meg kell beszélni ezt vele.
46. coline (válaszként erre: 43. - Lindike01)
2009. jan. 16. 10:50
Semmi baj, ha tudod , és beismered, akkor azt is tudod, hogy mit kell tenned! Én 16 évig vegetáltam! És fáj, hogy nem léptem semmit és ennek az áldozata három gyerek! Ne félj lépj és okulj! :)
45. dus (válaszként erre: 33. - Lindike01)
2009. jan. 16. 10:49

Én is fiatalon mentem férjhez és a párom 10 évvel idősebb, de a szerelem még mindig mag van! Eszembe sem jutna elhagyni, főleg akkor nem, ha beteg!

De ha ez a Ti helyzetetekben másképp van. Ha nincs miről beszélnetek, nem tujátok megbeszélni a hétköznapi dolgokat sem,........meg aztán itt van ez a "nem lehet gyereke" dolog is.....!

Hát nem tudom mi tévő lennék a helyebe! Te látod, milyen lehetőségeid vannak.


Mindenesetre bármit is döntesz, kitartást, sok erőt és türelmet kívánok Neked!

2009. jan. 16. 10:46
Szerintem se maradj, ha nem szereted, ha nem vagy szerelmes.
43. Lindike01 (válaszként erre: 38. - Coline)
2009. jan. 16. 10:46
Köszönöm.Pont ugyanazt a szót használtad mint a barátaim akiket négy évig kizártam az életemből,mert csak a házassággal akartam foglalkozni.Hogy én legyek a minta feleség :)így vissza tekintve magamon is nevetek.Szóval ők is azt mondták,hogy semmit sem fejlődtem csak vegetáltam.Célok nélkül.
42. coline (válaszként erre: 40. - Lindike01)
2009. jan. 16. 10:46
Nem a meddőség a probléma, ezt szerintem te is tudod! Ha szívből szeretsz valakit és megvan minden a boldogsághoz, akkor ez nem akkora gond, mert a gyermektelenségen lehet változtatni!
2009. jan. 16. 10:44
24 évesen,ha már ilyeneken agyalsz,és szeretnél gyereket,akkor bizony sajnos lépned kell szerintem is
2009. jan. 16. 10:42
jó.Tehát összegezve.Szerintetek,elég durva egy meddő pasit dobni(ha a betegség miatt).De ha az érzelmi háttér nem olyan akkor jobb idejében nyúlcipőt kötni?
39. coline
2009. jan. 16. 10:42

Ha már ez a kérdés felmerült, nincs miről beszélni!

Fiatal vagy a megalkuváshoz!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook