Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik pózban legjobb a szex - Neked? fórum

Melyik pózban legjobb a szex - Neked? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2007. szept. 18. 12:13
Nagyon sok videó és DVD jelent meg már. A Káma-Szutra nagyon jól illusztrálja a különböző pózokat. Érdemes a filmet nézve együttműködni, nagyon kellemes lesz a vége.
8. célia88 (válaszként erre: 7. - Rika)
2007. szept. 18. 08:56
Így, így...nekem is ez a kedvencem. :)
7. rika (válaszként erre: 4. - Célia88)
2007. szept. 18. 08:50
Én is ezt szeretem a legjobban, főleg ha a párom is felül. Nagyon jó kis póz.
2007. szept. 18. 08:46
misszionárius
2007. szept. 15. 18:50
Az is finom, ha úgy csinálsz, mint aki "gyertyázik" és hátúlról támad a pasi! Remélem érthető! Aki vizuális típus, csak el tudja képzelni!
2007. szept. 15. 11:13
Naná, hogy a lovagló pózt! Szerintem sok nőnek ez a legjobb, mert ilyenkor a mi kezünkben az irányítás. ;)
2007. szept. 15. 10:23
Akkor jutok a legkönnyebben a csúcsra, ha "meglovagolom az embert"! Ha szemben ülök rajta az még egy pluszt ad, hogy a szemébe tudok nézni mélyen és látom, amint ő is élvez. Kötben tudja kényeztetni a melleimet szájjal is és kézzel is. De háttal is szoktam az ölébe ülni, akkor meg a tojásait masszírozom közben.
2007. szept. 15. 08:16
Én legjobban kutya pózban szeretem csinálni, mert akkor érzem legmélyebben magamban a páromat! De állva is ugyanez, ha ő a hátam mögött áll, én meg előre hajolok a bokámhoz!
2007. szept. 15. 07:37

Minden nő másmilyen pozitúrát érez a leginkább célravezetőnek a teljes kielégüléshez. Neked mi a kedvenc pózod? Hogy jutsz el legkönnyebben a csúcsra?

Ha itt elmeséled nekünk, talán másnak is ötletet adsz ahhoz, hogy kipróbálja másképpen is, mint eddig és ennek hatására talán még több örömet talál a szexben!:)))

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook