Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik köröm forma a szebb? fórum

Melyik köröm forma a szebb? (tudásbázis kérdés)


23. syria (válaszként erre: 22. - Globus)
2020. febr. 21. 08:20

Biztos, ezért írtam, hogy marhaság. Az enyémeken viszont nem volt mit rongálni, mert alapjáraton puhák, vékonyak, lemezesen töredezők, beszakadozók. Sokat szenvedtem a hústüskék miatt is. Hiába volt minden praktika, olajos áztatás, vitaminszedés, szakszerű manikűrözés, bármi. Számomra megváltás ez a „találmány”.

Mindenki, akinek nincs más, jobb dolga, úgy pimpillászkodik, ahogy akar. :D

22. globus (válaszként erre: 21. - Syria)
2020. febr. 20. 09:21

Szerintem alapvetően rongálja a körmöt. Nekem egyszer volt, hát fél évig zavart, miután leszedettem. Érzékeny hidegre, melegre, felpuhult, elvékonyodott, lemezesen töredezett, holott előtte semmi baja nem volt.

Soha többé.

21. syria (válaszként erre: 20. - Bless the child)
2020. febr. 20. 09:12
Örülj annak, hogy nincs szükséged rá! Ha az enyémek legalább 1-2 milliméteresre meg tudnának nőni, tőlem a körömépítők munka nélkül maradnának, mert sajnálnám az időt, energiát erre a marhaságra.
20. Bless the child (válaszként erre: 19. - Syria)
2020. febr. 19. 08:59
Elég furcsán néznének rám, ha lenne. Meglepődnék magamon én is
19. syria (válaszként erre: 18. - Bless the child)
2020. febr. 19. 08:32
Lebuktál. :D Soha nem volt műkörmöd, különben tudnád, hogy azokkal mindent lehet csinálni, csak karmolni, jóízűt vakarózni nem. :D (Max. az elkészülte után 1-2 óráig.)
2020. febr. 17. 16:43
Kérdés: a pasi háta tele van mély barázdákkal szex után? Mashogy el nem tudom képzelni a dugást ilyen körmökkel
17. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 17. 16:35

Számomra egyik sem, mert messziről ordít, hogy műköröm. Neked kell eldöntened, hogy mit akarsz! A természetesség határát súroló körmöket, vagy feltűnést. Utóbbi esetben legyen a körmöd eleje egy vonal, mint a farmeres képen, esetleg csináltass 2 centis karmokat.

Évtizedek óta támogatom a szarpocsék körmeimet, de mindig törekedtem a természetes formára, ha már a díszítéssel el is szalad néha velem a ló. :D

Ha a kettő közül kellene választanom, akkor a sárga.

16. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 16. 17:30

És ezt miért kell anonim módon, komolyan nem értem.

Egyik sem tetszik, nem természetes.

2020. febr. 16. 16:49

Nem tudnám viselni a hétköznapokban az ilyen karmokat. Haszontalannak tartom. A saját körmöt is tönkreteszik a tipek, az építés.


Hasonló hosszan viselem a sajátomat, kissé lereszelve a sarkokat mint a kép és ez a szín van legtöbbször rajta:

[link]

14. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 16. 16:45
Nem tetszik egyik sem. Persze, ha ilyen a stílusod, a ruhatárad és csak ebben a kettőben tudsz gondolkodni, akkor az első.
2020. febr. 16. 16:30
Hali! A farmeres a szebb szerintem, nekem is olyan van, csak rövidebb. A színe is szép 💖
12. Csalános (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 16. 15:45

Miért kellene megölni. Különben a farmeres a szebbik, bár az is hosszabb, mint kellene. A sárga pocsék és mindig az jut az eszembe, hogy biztosan gennyes a köröm, a pocsék sárga színtől. Ne használj sárgát.

A 10.es körme szintén inkább ronda, egybe olvad a szín a bőre színével. Sápaszt és színtelen. Miért nem színesebbet használ. Egy égszínkék, egy tompa meggypiros sokkal szebb, vadabb lenne.

11. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 16. 15:11

A formára nekem az első tetszik, viszont mind a kettő túl hosszú, szerintem ízléstelen már.

Viszont a szögletes forma szebb.

2020. febr. 16. 14:57

Nekem ez tetszik, és általában így is viselem.


[link]


A választandók közül a farmeres.

9. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 5. - Lávli)
2020. febr. 16. 14:44
....igen, de ahhoz is kérnék házvezetőnőt:)
2020. febr. 16. 14:02
Farmeres kép. Szép a formája. :)
7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 16. 13:16
Az enyém olyan, mint a farmeres képen. Az tetszik
2020. febr. 16. 13:11
Nekem a mandula forma jön be, az én körmöm is ilyen, csak kisebb. És nem sárga...
5. Lávli (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 16. 13:07

Számomra nagyon csúnya mind.

De ez nem a te megölésed, csak az én ízlésem.

Ha nagyon muszáj lenne választani, akkor a farmerdzsekis.

2020. febr. 16. 13:03
Nekem az a forma tetszik még a leginkább, ami a második linken van, de nem a fő képen levő, hanem alatta, a sok kép közül az első. Még az az, ami kicsit hosszú, de még a formája is elég természetes, ovális.
3. szőkelédi (válaszként erre: 2. - Szőkelédi)
2020. febr. 16. 12:55
Ha nagyon muszáj választani, inkább a sárga.
2. szőkelédi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 16. 12:55

Nincs szándékomban kinyírni így ismeretlenül,de egyik sem tetszik.

Illetve a formája szép lenne,de ezek már karmok. 🤭

2020. febr. 16. 12:49

Nincsenek barátaim akiktől ezt megtudnád kérdezni.... Szval légyszi ne öljetek meg.

[link]


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook