Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik hordozót válasszam? fórum

Melyik hordozót válasszam? (beszélgetős fórum)


6. Borzolo (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 12:10

Nekem a mei tai jött be, könnyű volt felvenni. Csak elől tudtam hordozni, így 7 kiló felett már nem volt kényelmes.

Próbáltam a karikás kendőt is, de csak szenvedtem a megkötéssel, és zavart a féloldalas terhelés és a mozgásban is korlátozott.

5. Charlize (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 10:48

Az a baj, hogy próbálni kellene. Mindenkinek más jó. Nekem pl. a legtöbb magyar nem volt jó, mert túlsúlyos vagyok és egyszerűen nem ért körbe. Ez a probléma apukákat is érinthet bizonyos méret felett.

De ha 36-os ruhaméreted van, akkor vághat téged a hordozó olyan helyen, ahol mást meg nem.

2021. márc. 8. 09:48
Németországban élünk, itt most semmi nincs nyitva sajnos.
3. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 8. 09:41
Vannak hordozó kölcsönző klubok. Bár most a vírus miatt nem tudom, működnek-e. De felhívni őket mindenképpen érdemes lenne.
2021. márc. 8. 08:46
Ja és az kimaradt, hogy nem hosszú távon akarom, csak itthon amíg főzök, esetleg amíg kocsival elugrunk nagybevásárolni, és babakocsi helyett abba tenném, kis séták a sarki boltba stb.
2021. márc. 8. 08:45

A kisbabám még csak 2 hónapos, egy hónap múlva szeretném elkezdeni hordozni. Egy kendőnk már van, de nekem az csak kínlódás, nem is érzem biztosnak ahogy megkötöm, lelóg a földre stb. Illetve apa is szeretné hordozni a babát, de ő nem fog kötögetni.


A következő típusokban gondolkodtam:

Liliputi Lili Tai, vagy csatos hordozó

Gremese baby tai vagy mei tai

Manduca Twist

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook