Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik általános iskola "erősebb" Győrben? fórum

Melyik általános iskola "erősebb" Győrben? (tudásbázis kérdés)


11. egypt (válaszként erre: 9. - Luca81)
2014. okt. 24. 20:46
Ha nem vagy audis dolgozó vagy kisebbségi német, akkor lehetetlen. Mi is megpróbáltuk, de nem vették fel a gyerekem. Amúgy rosszat is hallottam róla, nagyon hajtják a gyerekeket és ezt nem mindenki bírja.
10. Mucucica (válaszként erre: 8. - Luca81)
2014. okt. 24. 20:32
Köszönöm szépen!
2014. okt. 24. 20:30

kicsit olvasgattam én is audi iskola honlapján, ezt írják:

"Intézményünk elsősorban az Audi Hungaria Motor Kft. német és magyar munkatársainak gyermekeit fogadja. A fennmaradó helyekre más érdeklődők is jelentkezhetnek. Az iskolában német és magyar tagozat működik."


Ez tényleg elit iskolának számít most Győrben, nagyon felkapott, de szerintem nehéz bejutni.

2014. okt. 24. 20:23

ez a címe:

[link]

7. Mucucica (válaszként erre: 6. - Luca81)
2014. okt. 24. 20:16
Nem tudod a nevét esetleg, hogy rá tudjak keresni?
2014. okt. 24. 20:14
Audi iskolába az audis dolgozók gyerekei járhatnak, ha jól tudom.
5. Mucucica (válaszként erre: 4. - Betti.csoka)
2014. okt. 24. 20:12
Mi az a audi iskola?
4. betti.csoka (válaszként erre: 1. - Mucucica)
2014. okt. 24. 19:46
Szia. en kazinczy-s voltam, es nagyon szuper volt, habar neha nagy volt a hajtas a ranulasban. 5 eve erettsegiztem, azota viszont allitolag csokkent a szinvonal (a kp-i felveteli miatt isp). a revai tovabbra is a legjobb, a peterfy szintén, majd a hatosztalyos bencés all az en rangsoromban. altalanos iskolak kozul az audi iskola most nagyot emelkedett (miota audi a tulaj) es a gardonyi is jo.
3. zsazsi1 (válaszként erre: 1. - Mucucica)
2014. okt. 24. 18:43

Mi a Kazinczy 8 osztályos gimibe készülünk. Az evangélikust elvetettem, nem vagyunk vallásosak, és egyházi suliban azért gondolom elvárják, hogy templomba járjon a gyerek, na meg a kötelező hittan.

Ha nem vennék föl, a Gárdonyi a B-terv.

2. petka (válaszként erre: 1. - Mucucica)
2014. okt. 24. 18:23

Szia!

Ha felveszik a gyermeket, akkor mindenképpen Révai. Tapasztalatból tudom, hogy nemcsak neve van, hanem nagyon magas az oktatás szinvonala. Járnak hozzánk versenyezni diákok, és magasan verik a mezőnyt.

Amennyiben oda nem vennék fel, nekem az evangélikus iskola szimpatikus. Nem a vallás miatt, hanem sok jót hallok róla. Ez a Péterfy.

2014. okt. 24. 18:17
Költözés miatt érdekelne melyik általános iskola "erősebb" Győrben? 4.osztályos fiamnak kell majd új sulit találnunk, ha nem veszik fel a 8 osztályos gimibe. Ill. a nagyobik miatt érdekelnének tapasztalatok a Kazinczy Ferenc Gimnázium vagy a Révai Miklós Gimnáziumról.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook