Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik a “legrosszabb” illetve a “legjobb” horoszkóp? Avagy, mit gondoltok a csillagjegyekről? fórum

Melyik a “legrosszabb” illetve a “legjobb” horoszkóp? Avagy, mit gondoltok a csillagjegyekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2020. okt. 21. 15:48
Bár nem erre alakitom az életemet,de van ami rám illik,de a jövőre vonatkozó "jóslat" egyáltalán nem jött be.De nem baj...mosolygok rajta.Pl.a Kedvesem skorpió és én a kossal nem jó párost alkotnak írják és mi mgis pár éve nagyon jól meg vagyunk egymással és jól kiegészitjük egymást!
2020. okt. 21. 15:17
Amúgy az az èrdekes, hogy leírják,hogy yx jegynek milyen tulajdonságai vannak, de sehol sem veszik figyelembe . Sem iskolában, sem a munkahelyen. Az èrzèkenyek mondott jegyűeket is ugyanúgy szadizzák az èlet minden területèn,x@rva az egyèn igènyeire . Mièrt nem kaptam kevesebb házit ,hogy tudják álmodozni, pihenni stb .
65. 0c4eeadbce (válaszként erre: 64. - 0c4eeadbce)
2020. okt. 21. 14:32
Èn meg halak vagyok mèrleg holddal ès aszcendenssel.
64. 0c4eeadbce (válaszként erre: 63. - Kamici26)
2020. okt. 21. 14:31
Èn
2020. okt. 21. 11:53
Nincs legjobb és legrosszabb, van akivel teljesen egymásra találtok, van akivel semmiben nem vagytok kompatibilisek. Én pl. Rák vagyok Skorpió aszcendenssel, két exem is van aki Mérleg Mérleg aszcendenssel, na mi nagyon nem illettünk össze. A legtöbb ismerősöm akikkel jóban vagyok Víz jegyű, de van 2-3 Víz jegyű ember akiktől a falra mászok. 😊
62. Aurelie (válaszként erre: 60. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 21. 00:48

Ha tényleg megnézed ezeket, akkor tehát látod, hogy nagyon nem lehet általánosítani.


(Ja, közben bevillant egy példa: József Attila tüzes Kos Napját a vizes - 8. horizontházas - Rák Hold szépen lenyugtatta? Vagy az iskolai lövöldöző Eric Harris - Columbine-tragédia -, aki szintén ezzel a Nap-jegy, Hold-jegy kombinációval rendelkezett, őt sem nyugtatta le szépen, sőt, ő volt a lövöldöző páros agresszívebb tagja.)


Erre írtam, hogy akármilyen szórakoztatóak is ezek a kérdések, és akármennyire is észre lehet venni bizonyos mintázatokat - nem hit kérdése -, a sör nem lesz ettől olcsóbb.

Ezért gondolom, hogy jobban megéri valami hasznosabbal foglalkozni érdemben. Nekem sem kellene itt éjnek évadján erről írnom most a fórumra! :)

61. df1e1c376c (válaszként erre: 58. - Aurelie)
2020. okt. 21. 00:46
Pontodan.
60. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 57. - Aurelie)
2020. okt. 21. 00:43

Persze, ezeket mind megnéztem! 😆

Söröcskét most nem tudok küldeni!

59. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 53. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 21. 00:42
Marssal... (bocs)
58. Aurelie (válaszként erre: 56. - Df1e1c376c)
2020. okt. 21. 00:40
Úgy érted, nem bírod az egyhangúságot?
57. Aurelie (válaszként erre: 55. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 21. 00:39

Diszpozitorok állásait figyelembe veszed ehhez? Milyen az a vizes Hold, kozmikusan erősen áll, vagy leromlottan, ráutalva a diszpozitorára? Milyen fényszöget kap másoktól? Milyen horizontházban van, milyen házból éri bármi is? Tüzes Nap hol áll amúgy? Mi uralja, mit kap a képébe máshonnan?

(Még mindig nem érkezett meg az a kedvezményes árú söröcske, akármilyen izgalmas kérdések is ezek.)

56. df1e1c376c (válaszként erre: 52. - Aurelie)
2020. okt. 21. 00:39

Én megdoglok minden nunkan, ha egész nap kell végezni egy nap..


De úgy is én vagyok yollie jocker.



Konyha, hot food, barista...

55. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 51. - Aurelie)
2020. okt. 21. 00:36
Például a tüzes Napot a vizes Hold szépen lenyugtatja.
54. Aurelie (válaszként erre: 53. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 21. 00:35
Igen, és?
53. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 44. - Aurelie)
2020. okt. 21. 00:34
Van egy szende szűz Halak Napja, 1-es házas Kossal, például...
52. Aurelie (válaszként erre: 49. - Df1e1c376c)
2020. okt. 21. 00:27
Igen, ez minden esetben relatív, hogy kitől, mi tekinthető normálisnak.
51. Aurelie (válaszként erre: 48. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 21. 00:27
Mármint mit egyensúlyoz ki?
50. Aurelie (válaszként erre: 47. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 21. 00:26

Ha ráérsz - tényleg nem bunkózni akarok, de én is iszonyat sok időt el tudtam... tölteni ezzel -, akkor már érdemesebb lehet progressziókat, tranzitokat lesni, meg azon agyalogni, hogy adott szignifikátor mikor ér a radix pozíciójára, vagy mikor éri el a radix pozíciója adott aspektusát, vagy mikor kerül házcsúcsra. Aztán agyaskodhatsz, hogy mindebből vajon mi fog származni. Remek szellemi önkínzás ám, akár hiszel benne, akár nem! (Kapok ezáltal Drehert kedvezményesen? :))


A másik kedvenc idő-és energiarablásom a témában az astro.com adatbázisán történő lógás, éjhosszat.

A gyűjtemény kategorizált, kereshető, és olyan izgalmas esettanulmányokat lehet rajta találni, hogy az ember füle is kettéáll tőle. Annyi sorozatgyilkost, csecsemőhalandóságot, elmebetegséget, híres komponistát, híres kékvért, vagy akárkit találhatsz rajta, hogy csak győzd levonni a konzekvenciákat (vagy megpróbálni lekopni a gyűjteményről).

Na, de kapok legalább egy krigli Krusovicét áron alul?

49. df1e1c376c (válaszként erre: 44. - Aurelie)
2020. okt. 21. 00:24

Nekem "papírom van".

És ha én "normális' vagyok, megkérdezik, jól vagyok-e.

48. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 44. - Aurelie)
2020. okt. 21. 00:24
De mi van akkor, ha a Napja tüzes jelben van, az Aszcendense vagy a Holdja pedig vizesben? Akkor van egy kis kiegyensúlyozó hatása, nem? 😀
47. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 40. - Szaszy88)
2020. okt. 21. 00:17

Én inkább ezekre a horoszkópokra adok! Ezek elég sokszor bejönnek! (De nem mindig!)


[link] ("napi/heti" fülek)

[link]

[link]

46. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 38. - Aurelie)
2020. okt. 21. 00:14
Ez teljesen természetes! Ha valaki valamilyen formában tanulta, foglalkozik vele, az LÁTJA! :)
45. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Szaszy88)
2020. okt. 21. 00:12

De ha csillagjegyeket kérdezel, mindegyiknek van árnyoldala!


Kos: indulatos, akaratos, öntörvényű, erőszakos, agresszív


Bika: lusta, féltékeny, bosszúálló, féktelen (ha beindul), irigy, fukar


Ikrek: hazug, sumák, link, bizonytalan, megbízhatatlan, kétszínű, kárörvendő


Rák: érzelmi zsaroló, önsajnáló, provokatív, alamuszi, félénk, indulatos


Oroszlán: megalomániás, önző, hatalomvágyó, kegyetlen


Szűz: szőrszálhasogató, kekeckedő, rátarti, pletykás


Mérleg: sértődékeny, sz@rkavaró, kárörvendő, indulatos, hangulatember


Skorpió: erőszakos, durva, kíméletlen, kegyetlen, függő (!!!)


Nyilas: öntelt, beképzelt, önző, kötekedő, fennhéjazó, sértődékeny, szurkálódó


Bak: merev, rugalmatlan, hatalomvágyó


Vízöntő: megbízhatatlan, menekülő, problémázó


Halak: önáltató, függő, önsajnáló, hangulatember

44. Aurelie (válaszként erre: 43. - Df1e1c376c)
2020. okt. 21. 00:10
Igen, vagy egyszerűen jó kifogás, vagy előítélet forrása lehet. "Nem jöhetek ki vele, ő Halak, én meg Bak vagyok!", vagy "Á, a Skorpiók nem jó alkalmazottak", vagy "a Bika jó jegy". Vagy, az a halálom, amikor valaki a Nap-jegyére keni az aktuálisan kifogásolható viselkedését. Ez már szerintem nem annyira hárítás, mint az érett gondolkozás hiánya.
2020. okt. 21. 00:06

Egyszer az életemben olvastam egy leírást, ami igaz rám, de elotte, utána mennyi mást!

Egy adott tempersmantummal születtem, szocializálódtam, volt/van egy életem.

Ezért vagyok, aki vagyok, nem a születési dátumom határoz meg.


Akik hisznek az ilyesmiben, szeretnrk hárítani. Ez egy kibúvó a döntések elől.

2020. okt. 20. 23:58

Nem a szuletesunk határozza meg, de sokfelek az emberek. Egy jó csapatot csak úgy lehet összehozni, ha tudjuk ki miben jó.


És szép a demokracia, de 3 fő fölött úgy működik szerintem, mint egy hajón.

A nagy tömeg megint más.

41. Aurelie (válaszként erre: 39. - Szaszy88)
2020. okt. 20. 23:56
Ha ilyen ügyes vagy, akkor nem értem, a hozzászólások alapján miért nem tudod ezt megtenni :)
40. szaszy88 (válaszként erre: 37. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 20. 23:55
Van benne valami. Persze en nem hiszem ilyen “napi horoszkopba” en csak a horoszkopok tulajdonsagaban mert tapasztalom magamon is ... es masokon is a tulajdonsagokat
39. szaszy88 (válaszként erre: 35. - Aurelie)
2020. okt. 20. 23:53

Szerintem

Igen ha beszelnenk szemtol szemben 5 percet v meselnel magadrol :) hiaba nem hiszel benne de tenyleg

38. Aurelie (válaszként erre: 32. - D7ba7bf7ff)
2020. okt. 20. 23:53

Megsúgom: nagyon sokáig eléggé mélyrehatóan foglalkoztam a témával. Tényleg kissé összetettebb a dolog annál, semmint hogy 12 skatulya valamelyikébe bele tudnánk szuszakolni mindenkit.

Nagyon izgalmas, és tényleg elképesztően sokatmondó mintázatokat lehet látni egy rendesen bekorrigált születési horoszkópból, események tranzitjaiból - kétségkívül érdekes. Mostanában azért nem foglalkozok vele annyit, mint korábban, mert be kell látnom: ettől nem lesz olcsóbb a sör.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook