Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb naptej/olaj/spray? fórum

Melyik a legjobb naptej/olaj/spray? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. júl. 23. 20:36

jólhangzik ugye?

szépen lehet tőlük barnulni,és nem égsz le vele

ezeket nem találjátok meg drogériákban,csak kizárólag Ilcsi kozmetikákban lehet kapni

én még nem vettem,úgyhogy nem tudom mennyibe kerülnek,de nagyon jókat hallottam róluk


itt a honlapcímük:

www.ilcsi.com

2007. júl. 23. 20:33

Paradicsomos napozó gél:


A gélt napozáshoz, * szoláriumba, síeléshez, és általában a nyári napokra javasoljuk. Véd a káros UV sugárzás ellen, ugyanakkor a hasznos sugarakat átengedi, és nem akadályozza meg a barnulást. A gél különösen alkalmas gyermekeknek, sportolóknak, napon dolgozóknak, mert hagyja a verejtéket elpárologni.



Milyen bőrtípusra?


-minden bőrtípusra

-napallergiás bőrre

-zsíros bőrre

-olajos szeboreás bőrre

-májfoltosodásra hajlamos bőrre

-kopasz férfiaknak, erős napfényben

-napon dolgozóknak, sportolóknak, gyermekeknek, mert a gél nem hidratál így a verejték könnyen tud párologni


Hatásai a bőrre


-véd az UV „C” és a rövidebb hullámú UV „B” sugárzás ellen, ugyanakkor nem akadályozza meg a barnulást

-feldolgozza a sugárzást

-regenerál

-nem víztaszító: fürdés, leizzadás után újra kell krémezni a bőrt!

2007. júl. 23. 20:29

tudok ajánlani egy jó napolajt!

Ilcsi paradicsomos naptej:


Használatát minden bőrtípusra, gyermekeknek, napallergiásoknak, fényérzékeny bőrűeknek is javasoljuk. A létfontosságú UV hullámokat átengedi. A napozót a leégés elkerülése érdekében napozás előtt alkalmazd, de használata a nagy erejű * szoláriumokban is elengedhetetlen.Amennyiben erős napfénynek van kitéve bőrünk, használjuk a 22-es faktorú napozót. Mikor már egy kicsit lebarnultunk, alkalmazhatjuk a 12-est faktorszámút. Fürdés, zuhanyozás után újra át kell vékonyan krémezni vele a nedves testbőrt, mert a napozó nem víztaszító.


Hatásai a bőrre:


-hidratál és táplál

-az egyetlen olyan napozó, amely átengedi a létfontosságú UV „A” és a hosszú UV „B” hullámokat, ami azért fontos, mert ezek hatására képződik a D vitamin, amely megakadályozza a csontritkulást, illetve segíti a gyermekek csontjainak fejlődését; hatásukra fokozódik az immunvédelem és nemi hormonok is képződnek; a krémben lévő számtalan vitamin, likopin, bioflavon és karotinoidok gyönyörű színűre barnítják a bőrt, miközben tökéletesen védik a leégéstől

-szinte teljes egészében szűri a bőrkárosító UV „C” hullámot, amely az ózonréteg elvékonyodása miatt jut el a földre (a vizsgálatok szerint, még a röntgensugárzást is szűri!)


Milyen bőrtípusra?


-minden bőrtípusra, gyermekeknek is

-napallergiás bőrre

-fényérzékeny bőrre

-világos bőrűeknek különösen ajánlott

18. Csibe78 (válaszként erre: 17. - D9d8721118)
2007. júl. 17. 20:01
Ezzel teljesen egyet is értek. A bőrünk egészsége megfizethetetlen. Kinek hiányzik egy kis bőrrák? Ki tudja milyen sugárzás jön a napból, és ez csak rosszabb lesz :((((
2007. júl. 14. 14:54
Min. 30-as faktorú naptejjel kell kezdeni a napozást ha valaki fehérbőrű. Én ajánlom neketek a La Roche-Posay termékeit. Nem olcsók, de nagyon jók. Bőrgyógyászaton dolgozok, és a dokik is ezt ajánlják. De ez mellett még nagyon jó a Daylong is. Ezt gyógyszertárban árulják. Szerintem érdemesebb drágábbat venni, ha valaki szeretné védeni magát a naptól.
16. Eszti91 (válaszként erre: 13. - Lehoagi)
2007. júl. 14. 14:50
és ti hányas faktorszámú Sunscreent hasnáltok? vagy csak egy fajta van belőle? megírod nekem privibe h mennyi volt?
15. Csibe78 (válaszként erre: 13. - Lehoagi)
2007. júl. 12. 17:58
Most tanultam még valamit. Bár biztos nem voltam benne, hogy ez miatt nem jönnek a szúnyogok, de akkor most már biztos vagyok benne :DD
2007. júl. 11. 22:36
Nekünk a Nivea és a régi ezer éves bronzolaj jön be.
2007. júl. 11. 22:19

Igen Forever Sunscreen. nem drágább, mint a Vichy és sokkal hatásosabb. First utána és még a szúnyogok sem jönnek. Nem birják szegények az aloe illatát, izét!!! Bevált, kipróbálni kötelező!

Szerintem a szúnyogok az ellenük kitalált krémeket állatira birják.Ahogybekentem régebben bármelyikkel, már jöttek is tömegesen!

2007. júl. 11. 22:15
Én NIVEA-t használok,ettől olyan szépen barnulok.
11. Csibe78 (válaszként erre: 10. - Eszti91)
2007. júl. 11. 17:31
igen, az, mi barnulunk tőle :D
10. Eszti91 (válaszként erre: 9. - Csibe78)
2007. júl. 11. 16:28
az a Foreveres? és attól jól is lehet barnulni?
2007. júl. 10. 18:25
Mi egy természetes alapanyagú naptejet használunk, amiben nincsenek káros hozzávalók. Az én bőröm elég kényes, és ez bevált, a neve Sunscreen. Az ára egy kicsit a drágább kategóriába tartozik, viszont nagyon sokáig elég.
2007. júl. 4. 14:13

szerintem a márka nem annyira fontos, az ismert márkák szerintem mind kb hasonlóan megbízhatóak.


faktorszámban, illatban, árban vannak a legnagyobb eltérések, ezeket érdemes összehasonlítani.

valamint én még szoktam figyelni, hogy vízálló legyen a naptej amit veszek (mert én viszonylag sokat szoktam vízben tartózkodni a nyaraláskor:))


szerintem ár/érték arányban nagyon jók a hawaiian tropic naptejek, de tavaly pl. a dm-ben vettem teljesen vízálló, kimondottan vizisportokhoz kifejlesztett naptejet, a saját márkájuk volt, és nagyon kedvező volt az ára.

7. Eszti91 (válaszként erre: 5. - Alexcheca)
2007. júl. 4. 14:03

márkára gondolsz?

én avonosat használok évek óta,nekem bejön

2007. júl. 4. 11:57
olívaolaj, egy csöpp ecettel. Nem vicc.
2007. júl. 4. 11:41
Én úgy gondoltam,hogy konkrétan melyik napozószer a jó
2007. júl. 4. 11:18
oooopsz, én az önbarnítóra gondoltam, a radírozással kapcsolatban...tehát bocsi, viszont akkor is a naptej a legjobb
2007. júl. 4. 11:15
a naptej a legjobb, de bármelyiket választod is, akkor lesz a leghatékonyabb és egyenletesebb a bőrön, ha előtte leradírozod a tested
2007. júl. 4. 10:44
Én nem használok, egyiket sem, mert a First-el befújom, magam és a családom napozás elött és után, és nincsen égés, bőrprobléma stb........
2007. júl. 4. 10:42
Melyik a legjobb naptej/olaj/spray?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook