Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik a legjobb multifunkciós robotgép? fórum

Melyik a legjobb multifunkciós robotgép? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 16. 12:05

Sziasztok!


Nekem moulinex genius 2000-m van, a legeslegjobb vétel volt. Minden van benne és egy tárolóedényben elfér, ezért nem szanszét kell keresgélni az alkatrészeket. Nem egy mai darab, de mivel még 10 év eételtével sincs vele gond, ezért csak javasolni tudom!

7. psycheee (válaszként erre: 6. - Falcsy)
2010. jún. 18. 13:38

Próbálkoztam, de sehol nem találom. Egy bejegyzést találtam a neten (nagy nehezen), hogy nincs még a gyártónak sem. Szerettem volna használni, de így csak kenyeret dagasztok vele.

Belül Kitchenaid-ról álmodom, de még véletlenül sem tudok annyi pénzt kiadni érte.

6. falcsy (válaszként erre: 5. - Psycheee)
2010. jún. 17. 16:37

próbálkoztál már külföldi oldalakon beszerezni a kiegészítő tartozékokat? Hátha!!!

Nagyon sajnálom, hogy így jártál....

2010. jún. 16. 21:06

Szia!

Nekem NILEline RG-248-as multi gépem van. Tulajdonképpen szép is, jó is, de nagyon átvágtak vele. Ugyanis a szüleim annak tudatában vették meg, hogy a tartozékokat később bárhol megkapjuk. SEHOL nem kaphatóak. :(

2010. jún. 16. 18:36
Azt még nem próbáltam.Diót szerintem a turmixszal lehet,de porcukrot nem hiszem.
2010. jún. 16. 18:12
Bosch 4655, gratulálok, nagyon szép géped van. Én is kacérkodtam vele, mert ez egy jó márka. Tudsz vele diót vagy porcukrot is őrölni?
2010. jún. 16. 17:58

Szia!


Nekem egy Bosch Profi mixx 46-os van 550 W-os.Nagyon szeretem.Minden van benne, ami nekem kell.Külön jó, hogy van húsdarálója, így azt nem kellett külön venni.A turmix részét is sűrűn használjuk nyáron.


Szerintem nagyon jó vétel volt!!!

2010. jún. 16. 17:53

Véleményeiteket tapasztalataitokat várom. Vásárlás előtt állok és ebben a témában csak a külföldi oldalakon van ilyen jellegű hozzászólás.

Ha van kedved és időd, örülnék ha Te is írnál Nekem!

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook