Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik a legjobb elektromos mellszívó? fórum

Melyik a legjobb elektromos mellszívó? (tudásbázis kérdés)


9. Babyboo34 (válaszként erre: 8. - Jajjj)
2017. febr. 10. 10:50
A mini electric van most nekem, a swing ennél jobb fajta azt olvastam
2017. febr. 10. 10:19
Azt sajnos nem ismerem. Volt lehetőséged kipróbálni? Esetleg ha nagyon biztosra akarsz menni, kölcsönözz ki egyet, úgy ki tudod próbálni. Csak ált. a kölcsönzés sem olcsó, 1-2 havi kölcsönzés árából már használtat tudsz venni.
2017. febr. 10. 10:11

Igen, 3 hónapos a pici.

A Medela swing felé hajlok nagyon.

2017. febr. 10. 10:03
Közben látom, hogy már a kórháztól messze vagy.
2017. febr. 10. 09:59
A fejés és a szoptatás is amúgy egy jó darabig kellemetlenebb, mint amilyen később lesz. A kórházban tudom, hogy még nem értettem, hogy fogom ezt hosszabb ideig bírni, utána itthon még hetekig fájt egy pillanatra, amikor a baba szívni kezdte, és olyan 3-4 hét után ez elmúlt teljesen.
2017. febr. 10. 09:57
Nekem Philips Avent van. Előtte egy Mam kézi mellszívóm volt, amit kórházból hazajövet azonnal eltettem, mert túl kicsi volt a tölcsére, nem fedte rendesen az elég nagy mellbimbómat, és odacsípte. Az aventtel teljesen meg voltam elégedve. Fél évig használtam, naponta többször mert tejtestvérnek is ment a tej, úgy gondolom a következő babánál is fogom tudni használni.
2017. febr. 10. 09:14

A kórházban kézi Avent volt, amivrl nagyon fajt a fejés miután beindult a tejcsi.

Lansinoh kézi jó volt csak 2 hónap után lett valami a gumi rrszével meg nagyon nagy is volt a mell része.

Mam kézi most van s azt el is fogom tenni következő babához.

A Medela mini adaptere hol így hol úgy bzg s nem is szív mindig rendesen.

Olyat keresek elektromosban ezért, amit el is tudok tenni következőleg is.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Babyboo34)
2017. febr. 10. 09:04

Én a Medela-t ajánlanám újból, de mindenkinek más a mellformája is.

Az lenne a praktikus, ha ezt előtte próbálni lehetne, de erre nincs mód. Ha bevált a jelenlegi egyébként, válaszd újból ezt.

2017. febr. 10. 08:59

Elektromos mellszívót akarok venni mihamarabb.

Jelenleg Medela electric mini van, ami jó, de az adaptere miatt nem a legjobb.

Aventet, Medela swinget, Landinohot nézegettem.

Melyik a legjobb a három közül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook