Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellrák lehet? fórum

Mellrák lehet? (beszélgetős fórum)


15. Mérita (válaszként erre: 12. - BRRebekka)
febr. 2. 20:48

Szia!

Hogy vagy?Eljutottál orvoshoz?

jan. 3. 18:41
Budapesten mindenképp.
13. unom (válaszként erre: 12. - BRRebekka)
jan. 3. 18:40
Nem írtad, hol keresel.
jan. 3. 18:37

Tudom hogy nem ez volt a kérdés, de tud valaki valami jó magán nőgyógyászt? Aki csinál mellrák szűrést is.

Ugyanis nekem tuti rosszindulatú elváltozásom van, mert nagy kemény csomó van az egyik mellemben, ami nem mozdítható. És ugyanazon oldalon a hónaljamban fáj nagyon a nyirokcsomó, szerintem kissé meg is van duzzadva, de abban nem vagyok biztos mert nem mindig kitapintható a csomó. Viszont a hónaljam nagyon fáj. Olyan mintha az izom fájna. Először azt hittem hogy a nagy csomó miatt fájdult meg az izom, mivel húzza. De szerintem nem erről van szó. Idáig csak azt olvastam hogy ami nem mozog az csak rosszindulatú lehet, szóval én ezért vagyok biztos benne. Én is csak neten olvastam utána, de mindenképp orvoshoz megyek. Viszont a magán orvosokat jobbnak tartom.

Úgyhogy ha van valakinek ötlete kihez menjek szívesen fogadom. Továbbá bármi tanács hogy milyen életmódbeli változásokat vezessek be amivel segíthetem a betegség legyőzését.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2022. márc. 23. 08:21
Köszi a megnyugtatást. :)
10. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 08:10
Ezért nem kell ilyeneket olvasni. Bármi tünetet beír bárki dr googleba, tuti az jön ki hogy rákos és mindjárt meghal. Ciklusod második felében vagy, ez teljesen természetes. Akkor van tennivalód ha nem múlik el, ha megjön.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Ágio8405)
2022. márc. 23. 07:03
Nem mellgyulladás. Olvastam a gyulladásos mellrákról, ami egyenlő a gyors halállal, egyik tünete ez, és megrémültem.
8. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 23. 06:02

Ha elmúlik ahogy megjön a mensid akkor csak sima pms tünet volt. Mellgyulladás mégis mitől lenne? Ez nem egy olyan dolog szerintem ami csak úgy gyakran előfordul ( kivéve ha szoptat valaki).

Nekem is sokszor volt már hogy csak egyik fájt pms tünetként.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Greeneyed)
2022. márc. 23. 05:30
Nekem is a bal nagyobb. Sőt, ha lehajolok, durván látszik a különbség.
2022. márc. 22. 21:36
Nem valószínű. A mellek általában nem egyformák. Nekem a bal kicsivel nagyobb (mint a nők nagy részének), és a PMS-es feszülés, fájdogálás is azt érinti inkább. (Járok mellrákszűrésre, eddig negatív.)
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2022. márc. 22. 19:59
Köszi. A gyulladásosnak lehet a tünete, nem?
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 22. 19:31
Nem még mindig csak a hormonok. A mellrák eleve nem duzzadással jár és nem is fáj, vagy ha igen már régen nagy a baj és addigra kiderül.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 5236d12e25)
2022. márc. 22. 14:24
Köszi
2022. márc. 22. 14:23

Nem.

Hormonok.

2022. márc. 22. 14:15

Üdv!


Ha menzesz előtt két héttel, pé után csak az egyik mell lett duzzadtabb, érzékenyebb, nyomásra fájdalmasabb, az mellrák jele lehet?

Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook