Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztikára készülök, kicsit betojtam.Van valakinek infója az Aesthetica-ról, azon belül dr.Németh Tamásról?Válaszokat előre is köszönöm fórum

Mellplasztikára készülök, kicsit betojtam.Van valakinek infója az Aesthetica-ról, azon belül dr.Németh Tamásról?Válaszokat előre is köszönöm (tudásbázis kérdés)


15. Alma84
2018. szept. 4. 18:46
38c05a6ad0 hozzászólására írtam
14. Alma84
2018. szept. 4. 18:45
Én is ezen agyalok, ha nem tudom elfogadni így magam, vajon ekkora ráfordítás, fájdalom után nem fogom e ugyanúgy bántani magam a kritikáimmal és rosszul érezni magam a bőrömben továbbra is. Pedig úgy érzem ez az ami kizökkentene az örútálatból, mrt már olyan rég várom hogy legyen ott valami. Lehet e ezen a téren új életet kezdeni a mellplasztika után?
13. Edma05 (válaszként erre: 11. - Mano924)
2018. aug. 27. 14:52
Szia Mano924! Érdeklődni szeretnék, hogy milyen tapasztalataid vannak Dr. Németh Tamással kapcsolatban? Mellnagyobbításra készülök hozzá. Köszönöm szépen!
2018. márc. 23. 16:52
Helló! Van valaki aki anatómiai implatot kapott Németh dokinál? Nekem cserém lenne, de biztos h nem fogok kereket berakatni.. egyetlen egyet se találtam tőle ami nem kerek lenne :S
2018. febr. 17. 01:59
Szerintem fantasztikus ember, és orvos. Maximálisan meg vagyok vele elégedve.
10. Luluka 11 (válaszként erre: 7. - Vanja)
2012. jan. 8. 16:30
Szia. Hogy sikerült a mütét? Engem is mostanában fog müteni :) köszönöm válaszodat ha lehet irj levelet nekem.
2011. okt. 25. 02:06
Azt értem, hogy aki plasztikáztat az azért teszi, hogy jobban érezze magát, de még se értem mi szükség rá. Aki nem tudja elfogadni magát, az műtét után is fog hibát találni.
8. kincsoke1 (válaszként erre: 7. - Vanja)
2011. márc. 10. 15:08

SZIA


AZ ÉN MŰTÉTEM MOST LESZ 28-ÁN SZINTÉN DR. NÉMETH TAMÁSNÁL.


KÉRLEK ÍRD MEG, HOGY HOGYAN SIKERÜLT, ELÉGEDETT VAGY -E? FONTOS VOLNA NEKEM

2011. jan. 2. 18:01
Sziasztok:) Februárban fog műteni Dr. Németh Tamás. Nem nagyon tudok róla semmit. Te végül is megcsináltattad a melled? Nekem nagyobbítás és felvarrás lesz.
2010. okt. 3. 22:20
Persze hogy betojtál.MŰtét előtt állsz,természetes hogy félsz.Kérdés, hogy divatból akarod -e vagy mert nagyon zavar a milyensége. A barátnőm megcsináltatta, mert olyan volt neki mint egy lefittyedt bőrtarisznya. Azóta boldog és lett önbizalma. Pedig ő is félt előtte. Ja és azt tudd ezeket az implantátumokat 8-12 évente cserélni kell. Ezeket mérlegeld.
2010. szept. 2. 17:37
ha nem szükségszerű a beavatkozás akkor lehet tényleg jobb ha hagyod
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Parduc13)
2010. szept. 2. 17:10
Ha betojtál, akkor hagyd a fenébe az egészet!
2010. szept. 2. 16:42

Aesthetica -Google

Nagyjából 970.000 találat (0,15 másodperc)


plasztikai sebészet - szőrtelenítés - alakformálás - Aesthetica ...

Plasztikai sebészet, lézeres szőrtelenítés, mezoterápia, bőrgyógyászat, visszerek kezelése, alakformálás, esztétikai kezelések nemzetközi orvosi központban, ...

www.aesthetica.hu/ - Tárolt változat - Hasonló

Lézeres szőrtelenítés

Akciók

Elérhetőség

Mellnagyobbítás


Plasztikai sebészet

Kezelések

Mellfelvarrás

További találatok a(z) aesthetica.hu domainről »

2010. szept. 2. 16:37
ha kicsit is betojtál akkor ne csináld mert nem szeretnéd eléggé..én sírtam az örömtől mielőtt a műtőbe toltak és előtte is úgy vártam már hogy leszartam mennyire fog fájni csak műtsenek már meg...ez csak egy tanács gondold át inkább
2010. szept. 2. 15:59
Mellplasztikára készülök, kicsit betojtam.Van valakinek infója az Aesthetica-ról, azon belül dr.Németh Tamásról?Válaszokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook