Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
3848. Rita...
2007. márc. 15. 20:42

Ezt most találtam, hátha valakinek segít:-)


Hogyan válasszunk plasztikai sebészt?


• A legjobb mód az ajánlás. Ha ismerőseink körében találunk olyan személyt, aki már átesett plasztikai műtéten és tőle érdeklődünk, bizonyára elmondja, hogy mennyire elégedett.


• Ha nincs ilyen ismerősünk, és hirdetés alapján választunk sebészt, akkor tanácsolható, hogy keressünk fel több plasztikai sebészt. Az előzetes vizsgálat alapdíja általában nem magas (néhány ezer forint), megéri személyes benyomást szerezni néhány kiválasztott orvosról.


Mire figyeljünk az első viziten:


• Keressük a plasztikai sebész szakorvosi diploma másolatát a rendelő falán!

Ha nem találjuk, nyugodtan kérdezzük meg van-e magyar diplomája az orvosnak.


• Jut-e megfelelő ideje ránk az orvosnak?

Csak az a sebész tud megfelelő eredményt elérni, aki türelmesen végighallgatja elképzelésünket, partnernek tekint bennünket a műtét megtervezésében. Előfordulhat, hogy az orvos rámutat elképzelésünk valamely hibájára. Az esztétikai műtétek nem sablon műtétek. Személyre szólóan szükséges megtervezni az apró részleteket is!


• Tájékoztat-e az orvos kockázati tényezőkről, szövődmények lehetőségéről?

Az előzetes vizsgálat alkalmával korrekt tájékoztatást kell kapnunk a műtét részleteiről és a felmerülő kockázatról. Minden orvosi beavatkozásnak van kockázata! Ezt a páciensnek fontos részleteiben is ismernie. Egy műtét elhatározásánál a páciensnek és a sebésznek egyaránt a várható eredményt kell mérlegre tenni a meglévő kockázati tényezőkkel szemben.

Figyeljük meg, az orvos kérdez-e más betegségeinkről, gyógyszer érzékenységről. Mindezek az orvos körültekintéséről adhatnak tájékoztatást egy leendő páciens részére.

• Ha van mód válasszuk a komputeres megjelenítést az első megbeszélés során. Sok segítséget ad elképzelni a műtét várható eredményét saját arcunkon.

De ne kápráztassanak el bennünket a bemutatott fényképek. Ezek csak segítik a műtét pontosítását és kiválasztását, nem a végeredményt garantálják!


• A Magyar Plasztikai, Helyreállító és Esztétikai Sebész Társaság (MPHEST) tagjai megfelelő képzésben részesültek és folyamatos utóképzési programban vesznek részt.

Más orvosok nem biztos, hogy tájékozottak a plasztikai sebészet legújabb eredményeiről és bizonytalan, hogy megfelelően alkalmazzák-e ezeket.

3847. Tünde86 (válaszként erre: 3835. - Suelen)
2007. márc. 15. 20:31

Köszönöm Mkinek a jótanácsokat!C-vitamin,meghűlés elleni gyógyszer bennem van.:)

Suelen!Nekem ilyen gondom még szerencsére sosem volt,ettől nem félek,csak azt mondják,hogy Gáspár doki nagyon alapos,ami persze jó,csak nem akarok júliusig várni.De bízom benne minden rendben lesz,én igyekszem.:)

3846. Szaffika
2007. márc. 15. 20:07
Lányok akkor kellene találkozni amikor már mindenkinek van melle :-) és kizárólag kivágott felsőben jelenhet meg mindenki :-)
3845. Amika (válaszként erre: 3764. - D8d2b4e3d8)
2007. márc. 15. 20:05
Babati!Már a csütörtök is eltelt!:-)
3844. Amika (válaszként erre: 3842. - Puddiz)
2007. márc. 15. 20:04
Hú ez a pár nap elötte ez a legrosszabb.
3843. Amika (válaszként erre: 3841. - Puddiz)
2007. márc. 15. 20:04

Szia!

A férjem lesérült és csak fél keze van ami használható a másik szétnyilt össze kellett varrni.Így most elég nagy gond hogy engem meg műttenek hétfőn mert van két kis gyerekünk.De mindegy én le nem mondom mostmár!

A másik topikban vannak lányok 2 akit nem rég műtött a Krasznai,velük szoktam levelezni,ha oda is bejelentkezel biztos szivessen írnak.

3842. Puddiz
2007. márc. 15. 20:01

Amúgy nekem is nagyon szinpatikus volt a Krasznai ezért is választottam őt.Úgy gondolom nagyon profi de ez majd kiderül:)

Nagyon várom a beszámolód Amika.

Én is már úgy mennék:))

3841. Puddiz (válaszként erre: 3832. - Amika)
2007. márc. 15. 19:58
Mi volt a gondod Amika?Nekem is mondjátok el.És hol nézted meg azt a képet amit a Krasznai csinált?
3840. maricc
2007. márc. 15. 19:22

Sziaztok Lányok! Ti itt annyira tapasztaltak vagytok, segitsetek nekem légysziiii!!!


Én most léptem fel először, mert támpontra lenne szükségem, kinél műttessem meg magam?

Eléggé félek, nagyon nehezen szántam rá magam hogy megműtsenek, ráadásul önszántamból, de olvasva Benneteket, nem olyan félelmetes már a teervem!

Segitsetek nekem, mondjátok el a tapasztalataitokat, melyik orvoshoz érdemes fordulnom?

Váro válaszaitokat!

Köszönöm!

3839. maricc (válaszként erre: 3822. - Amika)
2007. márc. 15. 19:16

Szia Amika!


Láttam hogy most fognak müteni, te már tapasztaltabb vagy e téren, meg tudnád adni a Krasznai elérhetőségét? Engem is nagyon érdekelne!


Mi nők tartsunk össze!:-)


Előre is köszi

3838. évapetra
2007. márc. 15. 19:03
Ja és természetesen mutassátok meg egy pólón keresztül a járókelőknek az uj ciciket hadd guvadjon a szemük.
3837. évapetra (válaszként erre: 3836. - Suelen)
2007. márc. 15. 19:01
Én magamat vittel el, mert az én babám már nagy és a maga szárnyait kezdi próbálgatni, de azért a legtöbböteknek kicsi babái vannak nagyon jó volt kint, kiránduljatok.
3836. suelen
2007. márc. 15. 18:49
Lányok!Elvittétek a babáitokat ma kirándulni?:))
3835. suelen (válaszként erre: 3805. - Tünde86)
2007. márc. 15. 18:24
Szia!10 heted van?Addig egy másik műtétből is kigyógyulnál..:)))Nekem 2 héttel a műtét előtt volt egy jó erős húgyúti infekcióm,tömény vérpisiléssel...Azt hittem én is elbúcsúzhatok a műtéttől...de szerencsére hatott a gyógyszer,és még a laboron sem látszott semmi!:)))Úgyhogy egy kis náthától ne ijedj meg,szedjél C-vitamint,vagy az Aspirin-C-t,vagy valami homeos immunerősítőt..Választék van.1 hét alatt nyoma sem lesz!Marad 9 heted:))))Pussz
3834. lilamila (válaszként erre: 3833. - Anndy)
2007. márc. 15. 17:55

szio!orulok hogy jobban vagy,es tok jo hogy ilyen hamar megy mar a hajmosas es oldaltfekves..most mennyi idos is vagy pontosan?(mutetire ertem)

ja es fotokat mikor raksz fel?

pussz

3833. Anndy
2007. márc. 15. 17:44

Sziasztok Lányok!

Sajna nem volt netem ezért tüntem el,de már alig vártam,h vissza olvassalak Benneteket.

Megnéztem a képeket.Nagyon szép mindenki!

Volt pár nagyon kellemetlen éjszakám.Arra ébredtem,h rettenetesen fájt a bal cicim.Amikor felültem olyan fájdalmat éreztem,h azt hittem meghalok.Teljesen kétségbe estem.(Ráadásul tudtam,h a dokim Csuha szabin van.Másnap azért felhívtam,nagyon rendes volt.Mondta,h ha nincs lázam és nincs elváltozás,akkor valószínűleg egy ideget nyom.Szedjek fájdalomcsillapítót és pihenjek.(ez éppen 2 hetesen volt)Aznap este Ő hívott fel,h minden renben van-e.

Már jól vagyok,de rendesen beijedtem.

Már tudok az oldalamon aludni és egyedül hajat mosni:))

3832. Amika (válaszként erre: 3824. - Annó)
2007. márc. 15. 16:37
Hát igen nekemis ez volt a gondom de azért írtam ide is meg egy másik ilyen fórumba.Ott volt két lány akiket a Krasznai műtött és volt képük.Itt senki nem mutatott képet de kaptam egy jelszót egy táblázathoz ahol le van írva hogy ki milyet mikor és ki műtötte.És kép is van.Ott is volt egy Krasznais.A fodrászatba ahova járok ott is dicsérték stb.
3831. lilamila (válaszként erre: 3813. - Bogi74)
2007. márc. 15. 16:20
tenyleg sokat alakult!nagyon szep!
3830. neshama (válaszként erre: 3829. - Glittersztár)
2007. márc. 15. 16:04

Szia!


Nekem május 16-án lesz a műtét Dr. Gáspárnál:-)


Egy másik fórumról "lopnék" egy ötletet: ott egy virtuális tag adatlapjára ki van gyűjtve, hogy kit, mikor, melyik doki műtött és milyenek az implijei (cc, profil, stb.), illetve az is ott van, hogy kinek hol van (izom/mirigy/mindkettő alatt.)

Szerintem érdemes lenne itt is nyitni egy ilyet, és akkor minden új kíváncsiskodó cicisedni vágyó egy helyről gyűjthetné össze a szükséges infókat.

Szerintetek?

2007. márc. 15. 15:51

A soron következő műtétek:(aki lemaradt,szóljon)



Amika:03.19-Dr.Krasznai

Babati:03.19-Dr Csuha

maha:03.27-Dr.Harsányi

daew:03.28-Dr.Gáspár

dycy:04.04-Dr.Gáspár

tvirag:04.11-Dr.Gáspár

bihus:04.19-Dr.Kelemen

trebeka:04.19-Dr.Gáspár

Puddiz:04.25-Dr.Krasznai

3828. bihus (válaszként erre: 3816. - Glittersztár)
2007. márc. 15. 15:14

Sziasztok!

Ritkán kapcsolódok be írásos formában is, de lelkes olvasótok vagyok.

Ápr. 19-én lesz a műtétem, és Dr. Kelemen műt Pécsen.

3827. Annó (válaszként erre: 3823. - Csipo)
2007. márc. 15. 15:01

Szia Csipo!

Megnéztem az adatlapodat és a sejtésem beigazolódott, hogy szegedi vagy. Én vhelyi vagyok és először eszem ágában sem volt Bp-en műttetni magam. De mivel Szegeden az árak sokkal magasabbak, nincs nagy konkurenciájuk az orvosoknak és hát őszintén szólva a honlapokra feltett képektől sem voltam elájulva inkább Bp. mellett döntöttem. Egyébként szerintem ha mindenféleképpen Szegeden szeretnél maradni ajánlom, hogy nézd meg Dr. Mohos Gábor honlapját. Nekem az ő munkái voltak abban a régióban a legelfogadhatóbbak.

3826. csipo (válaszként erre: 3821. - Szaffika)
2007. márc. 15. 14:52
Szia.Az aloe vera krém a legjobb.Mert gyorsan és szépen gyógyítja a sebet.
3825. csipo (válaszként erre: 3821. - Szaffika)
2007. márc. 15. 14:49
Szia én úgy hallottam az aloe vera nagyon jó mert szépen eltünteti a sebet.
3824. Annó (válaszként erre: 3822. - Amika)
2007. márc. 15. 14:46

Szia Amika! Az előzetes negatív beszámolóm miatt ezt inkább privibe küldöm.

Viszont kíváncsi lennék rá, hogy hol láttad a munkáit? Nekem Újságokat mutatott de azonkívül sehol nem találkoztam a nála készült cicikkel.

3823. csipo
2007. márc. 15. 14:45
Sziasztok.Tudna valaki valamilyen infóval szolgálni Viczián Csabáról?
3822. Amika (válaszként erre: 3817. - Annó)
2007. márc. 15. 14:33

Szia!

Nem csodálom hogy a Krasznai mellett döntöttél nagyon kedves segítőkész,jó fej és remélem ügyes is!De sok munkáját láttam már és nagyon szépek.Engem hétfőn műt majd beszámolok!

Még kiknél voltál konzin?

3821. Szaffika
2007. márc. 15. 14:24
Milyen krémet használtok a hegre?
3820. Szaffika
2007. márc. 15. 14:14
Bogi ment privi.
3819. Annó
2007. márc. 15. 14:06

Köszi Ko, aranyos vagy!

Vitaminszedéssel kapcsolatban tudtok nekem segíteni? Bár én folyamatosan szedek vitaminokat (C 500mg, Zn, Mg, Ca). Olvastam Dr. Lenkei Gábor könyvét...

De a műtét előtt mik azok a vitaminok amik elengedhetetlenek és mekkora dózisban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook