Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
3908. d8d2b4e3d8 (válaszként erre: 3904. - Panci)
2007. márc. 16. 21:19

köszi,


Szépek a cicik!

3907. Szaffika (válaszként erre: 3897. - Rita...)
2007. márc. 16. 21:18
Én is ezt mondom.
3906. Rita... (válaszként erre: 3904. - Panci)
2007. márc. 16. 21:07

Nagyon jók lettek :-)))

Varrat mennyire látszik?

3905. Rita... (válaszként erre: 3902. - Amika)
2007. márc. 16. 21:04

Nem lesz csúnya!!! A dokik rendkívül nagy gyakorlatot szereztek az utóbbi években :-)

Már a kezükben van minden tudás :-)))

3904. Panci
2007. márc. 16. 21:01

Raktam fel új képet!

És nem lesz semmi baj Babati és Amika!!

2007. márc. 16. 20:54

Nyugi,


Bennem is ez van, és egyfolytában csak azt magyarázom magamnak és most már NEKED, hogy nem lesz semmi baj! Csak nem vagyunk annyira szererencsétlenek hogy benne legyünk abban az 1% ban!Fő az Optimizmus!

3902. Amika (válaszként erre: 3900. - D8d2b4e3d8)
2007. márc. 16. 20:47
Én már nagyon várom hogy túl legyek rajta.És most egy két napja csak arra tudok gondolni hogy jól fog sikerülni.Mert eddig állandóan arra gondoltam hogy mi van ha csúnya lesz,ha megbánom stb.De már úgy érzem jó lesz minden!Remélem nem kiabáltam el!
3901. Panci
2007. márc. 16. 20:45

Sziasztok csajok!

Én is vettem ma 2 melltartót, ugyanis az egyik fehérneműket árusító boltban (tilos a reklámozás), ha 3 terméket veszel a legdrágábbikat kell kifizetni, a másik kettőnek pedig csaka 10%-át, szóval én rögtön vettem 2 melltartót és 1 bugyit. HúHa!! Hordani csak áprilisban szabad, úgyhogy addig marad a jó kis sportmelltartó!

Én bátorítok mindenkit, igazán jó érzés, hogy mondhattam: nem szeretnék push-up-os, v szivacsos melltartót, köszönöm szépen! Hányasat is hordok?? Hát 75 C-t. :-))

3900. d8d2b4e3d8 (válaszként erre: 3898. - Amika)
2007. márc. 16. 20:39
Ez a nap is jól hamar eltelt,kezdek izgulni már!Te hogy vagy ezzel?
3899. Nümi
2007. márc. 16. 20:33
sziasztok. ma vettem először melltartót. 2őt. olyan jó érzés. és ma megyek először buliba na persze nem sok időre de addig normális melltartóba leszek. tök jó!!!!!!! :-) de remélem nem lesz baj!!!!
3898. Amika (válaszként erre: 3896. - D8d2b4e3d8)
2007. márc. 16. 19:50

Szia Babati!Már csak 2 NAP!!!

Én is mint azörült egyfolytába takarítok,pakolok ha a gyerekek előhagynak valamit rögtön teszem el a helyére mert hogy mindjárt nem fogom tudni.:-)

3897. Rita...
2007. márc. 16. 19:34

Szasztok! Nekem sem tetszik rubint Réka melle, mert nem mellnek néz ki hanem valami egészen másnak.

De szerintem az, hogy kinek mit mondanak, az attól függ, hogy kinek milyen az alkata, súlya, magassága, bőre vastagsága, eredeti mellformája mirigyállománya, izomtömege, zsírtömege, mellkasszélessége és kinek milyen az izlése. Szerintem ha valami nem túlzott, az mind lehet szép, ha kerek, ha csepp, ha nagyobb, ha kisebb, csak legyen harmóniában a testével. Ha valami azonnal kiveri a szemet, az valószínüleg túlzásnak tűnik, még akkor is, ha történetesen igazi. De mindenkinek olyat kell csináltatnia, ami neki tetszik és tudja vállalni. Rubint Rékában az a jó, hogy bár szerintem nem szép a melle, ő szemmel láthatólag örül neki és ez így van jól :-)))))

A mirigy alatti is megnyúlhat, de az biztosan a miriggyel együtt megy. Az izom alattinál előfordulhat, hogyha nagyon megnyúlik a saját mell, pl. szülés után ez előfordulhat elég extrém módon is, hát akkor a bőr és a mirigy megy, az impli marad és attól függően, hogy meddig nyúlik, alakulhat ki a dupla mell.

Szerintem aki bizonytalan, kérdezzen meg legalább 3 orvost, és ha legalább kettő ugyanazt mondja, akkor az esetleg megnyugtató lehet:-)

2007. márc. 16. 19:14

Sziasztok,


Itt vagyok, csak mivel hétfőtől körülbelül két hétig nem takaríthatok ezért kihasználom ezt a kis időd.Szerintem Rubint Réka melle nagyon nem szép ! Mintha két lufi be lenne rakva szerintem túl nagyra sikerült neki legalább is nekem nem tetszik talán ha kisebbet kért volna biztosan szebb lett volna! De kinek ez kinek az!Ja és voltam ma egy kicsit csavarogni ,kinéztem egy tök jó fürdőrzhát de nem vettem meg mert hát hogy!!!És úgy fájt a szívem érte olyan jól nézett ki! Mindegy csak lesz belőle egy két múlva is

3895. Ko (válaszként erre: 3893. - Wuk)
2007. márc. 16. 18:52
Én a varratszedés után egy héttel levehettem éjszakára már.
3894. ancsi105
2007. márc. 16. 18:49
Ó de jó lenne!!!
3893. wuk (válaszként erre: 3892. - Ko)
2007. márc. 16. 18:45
Én elfelejtettem megkérdezni a dokimtól, hogy éjszakára le lehet-e venni a sportmelltartót. Bár engem nem zavar, mert kényelmes, nem nyom sehol, és jó hogy tartja valami. Te mióta veheted le éjjelre? Csak mert azt mondta a dokim, hogy 3 hetes koráig még nyomkodással lehet formázni (lejjebb menjen), gondolom addig jobb ha éjjel rajtam van a sportmelltartó, hogy nehogy "elfeküdjem", nem?
3892. Ko (válaszként erre: 3891. - Pasdechat)
2007. márc. 16. 18:39

Szia! Hát még jó, hogy eljössz a találkozóra!

Én részemről minden este megkönnyebbülök, amikor levehetem a melltartómat végre! Nekem az is a bajom, hogy ebben a melltartóban látszik, hogy szinte állandóan áll a bimbóm, mint a rádió tekerőgombja, így végképp nem tudok akármit felvenni. Ideje lesz már végre a váltásnak. Én színházba voltam a héten, kénytelen voltam arra a 3 órára melltartót cserélni.

3891. pasdechat
2007. márc. 16. 18:24
sziasztok, szia ko!én is szívesen elmegyek a találkozóra! ti is azt várjátok, h levehessétek a sportmelltartót? így nem lehet kivágott felsőt felvenni....:)valaki írta, h egy kis időre le lehet cserélni. mennyi időre?
3890. *Linda* (válaszként erre: 3887. - Lilamila)
2007. márc. 16. 18:06
szerintem NAGYON szép melle van!!!
3889. wuk (válaszként erre: 3876. - Lilamila)
2007. márc. 16. 17:49
Nem tudom miért éreztem jobban a jobboldalit (nem fájt, csak kellemetlenebb érzés volt), talán még több varr volt rajta, vagy nem tudom, nem kérdeztem... Nekem azt mondta a doki, hogy mindent szabad, ami nem kellemetlen. Konkrétan arra kérdeztem rá, hogy a macskámat megemelhetem-e, ami 4,5 kg. Azt mondta nyugodtan. A hálóban a redőnyt viszont nem tudom felhúzni, mert az a mozdulat nehéz még... Szóval mindent lehet, ami nem fáj, és nem rossz...
3888. Amika (válaszként erre: 3860. - Maha)
2007. márc. 16. 17:43
Azért az alkattól is fűgg!A R Rékának nagyon izmos a melle és boztos nem volt neki mirigyállománya se sok mivel ki van gyurva.Így neki nehéz lenne másmilyet csinálni.
3887. lilamila
2007. márc. 16. 17:40
minek adjtok peldanak mindegyre ezt a Rubint Rekat??szerintem agy atlag no aki sportmanias:)a melle meg nem is lehetne szebb szegenynek mert olyan mintha betonba raktak volna a korulvevo kemeny izom miatt..na ez egy kicsit durvara sikeredett:))
3886. Szaffika
2007. márc. 16. 17:36
Akinek mirigybe van annak is lehet kerek.
3885. Szaffika
2007. márc. 16. 17:35
Akkor lehet Afshin hülyeséget beszélt.
3884. Glittersztár (válaszként erre: 3881. - Szaffika)
2007. márc. 16. 17:29

Attól,hogy a mell ereszkedik,az implantátum miért csúszna el?Az elég gáz lenne,ha csak úgy egyszer csak elcsúszkálna.

Aki izom,illetve mirigy alá kapta,az orvosával megbeszélte,az pedig elmondta neki,hogy miért az az előnyösebb neki.Ezt a páciens megértette,és beleegyezett.Minden verzióról van elég tévhit,és mondanak sok mindent.Mindenki hallgasson a saját orvosára.

3883. *Linda* (válaszként erre: 3881. - Szaffika)
2007. márc. 16. 17:23

Nekem jobban tetszik a kerek forma mint az a nagyon természetes csepp.

Nekem viszont van már egy 3 éves tapasztalatom az izom alattival:)

2007. márc. 16. 17:23

Szerintem meg mindenki azt pártolja,ahova neki rakták.Fölösleges ezt vitatni,hisz mindenki azt fogja jobbnak tartani,ami neki is van.

Az orvosának meg biztos megvolt az oka,hogy miért oda rakta,ahova rakta.

3881. Szaffika (válaszként erre: 3880. - *Linda*)
2007. márc. 16. 17:21
Miért akarod hogy ne legyen természetes? Szerintem úgy szép. Nekem több doki is ezt mondta hogy ha izom alatt van az impli akkor az ott is marad a mell viszont ereszkedik szóval elcsúszik. De amúgy mindenki mást mond, úgyhogy majd megtapasztaljuk.
3880. *Linda* (válaszként erre: 3879. - Szaffika)
2007. márc. 16. 17:15

ez nem egészen így van..

Én pont most szeretném kicseréltetni, mert nekem izom alatt van és túl természetes.

Ha pedig mirígy alatt van és megereszkedik vmi miatt a melled, akkor még csúnyább lesz mert még az implantátum is lentebb fogja "húzni" a bőrt.

3879. Szaffika (válaszként erre: 3860. - Maha)
2007. márc. 16. 17:07
Szia. Szerintem Rubint Rékának izom alatt van azért látszik neki annyira. Nekem azt mondta a dokim hogy a mirigy alattinál nem csúszik el az impli hanem a mellel együtt ereszkedik, de az izom alattinál viszont a mell ereszkedik az impli meg ott marad és elég csúnya lesz. Szerintem ne aggódj. A mirigy alatti mellek sokkal természetesebbek. Nekem is ott van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook