Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
5495. lilamila (válaszként erre: 5467. - Vicki)
2007. márc. 30. 09:43
en 13 es 14 kozott erek oda kb..a repulom 12-kor landol de mig kiadjak a csomagokat plussz az ut a dokihoz..hat remelem beerek.
5494. berdor (válaszként erre: 5384. - Lilamila)
2007. márc. 30. 09:24

Szia!


Én április 10-re kaptam konzultációs időpontot.

Szerintetek meddig nem jó ha műtét után dolgozni jövök? Ülő irodai munkát végzek, tehát nem megterhelő. Nem vagyok egy otthon ükő típus, de azért kitolni sem akarok magammal.

Van tapasztalata valakinek? Mármint biztos van tapasztalatok, légy szíves segítsetek! :)

Moni

5493. alibenkuka (válaszként erre: 5492. - Maha)
2007. márc. 30. 09:22
Tegnap óta szarakodik az NLC. :-P
5492. maha
2007. márc. 30. 09:21
Alibenkuka!Köszi,de nem tudok bejutni egyelőre.
5491. maha
2007. márc. 30. 09:19
Kiskedvenc!Én 162cm és 45 kg vagyok.Nekem is 330as magas profilú lesz,és ez is mérés által született méret.
5490. maha
2007. márc. 30. 09:15
Kiskedvenc!Szerintem jól döntöttél!
5489. KisKedvenc (válaszként erre: 5484. - Dycy)
2007. márc. 30. 09:13
Csak akkor kell hozzá melltartó, ha sznél nagyon kerek, telt dekoltázst, de nyilván anélkül is szép. Csak mivel a csepp alakú a természetesebb /ebben sztm megegyezhetünk/ ezért kb. annyit számít, hogy hordasz-e hozzá push-up melltartót, minthogy az eredetihez hordasz-e. Bár én láttam már lyan csepp alakút, amire simán rámondtam vna, h kerek. :)
5488. KisKedvenc (válaszként erre: 5469. - Rita...)
2007. márc. 30. 09:09

Hát pont ez a bajom...Gáspár nem látta a képet, akkor rosszul fogalmaztam. Előbb elmondta, h mit szeretne, vagyis szerinte mi lenne jó és nem úgy mondta, mint Afshin, hogy rám nézett és akkor talán 270, hanem lemérte a kulccsontól való távolságot meg a 2 mellbimbó közti távolságot meg az áthajlási redő és a mellbimbó távolságát és abból számolta ki a 330-at. És utána mondta, h megmutatja gépen, h mire gondol, és utána mutattam neki én a képet és a kettő tök ugyanaz volt.

A méreteim 166 cm, 48 kg és melltartóban 75A kell. Meg ez is érdekes, hogy Gáspár azt mondta, alul mirigy alá teszi, csak felül izom alá, mert az alul izom alattival 3-4 napig tömhetem magamba a fájdalomcsillapítót és nem is lesz olyan szép. Szerinte van annyi mirigyállományom alul, hogy az alá beférjen a 330, Afshin szerint még a 290 se... Ráadásul az egyik esküszik a simára, a másik szerint az a veszélyesebb, a textúrált a tuti. Az egyik 10, a másik 21 nap után szed varratot, azt állítva, hogy úgy szebb, mint a másik. Most akkor igazodj ki rajta, h kinek van igaza. Össze kéne ereszteni őket. :))

És igen, ha megnézitek a képet, látszik rajta, hogy mű, de akkoris annyira tetszik. :( Olyan szép...és azért ha már ennyit szenvedek érte meg fizetek akkor látsszon rajta, hogy tökéletes, még ha ez természetellenes is...

Most, hogy így leírtam mindent, azt hiszem, döntöttem is. :) Elvégre életemben egyetlenegyszer szném ezt megcsináltatni, akkor nem fogom rá sajnálni a pénzt. Jahm, meg Gáspárnál az implire életfogytig tartó garancia van, azért talán ez is fontos. Meg nagyon szimpi az extra magas profilú, sztm dögös lenne. :)

Viszont azt elmondjátok, hogy a belgyógyászati vizsgálaton mit csinálnak pontosan? Meg aki nem a klinikán csináltat UH-t, az megvan 1 hónapon belül?

Köszi mindenkinek a tanácsot, nagyon aranyosak vagytok, hogy így törődtök velem és próbáltok segíteni! :)

5487. maha
2007. márc. 30. 09:05
Látod a tapsztalat mást mond.Én konkrétan rákérdeztem a dokimtól,hogy nem lenne-enekem jobb a csepp,hogy ne legyen felül kontúros,mert vékony vagyok.Azt mondta,hogy akkor nem lesz olyan telt a dekoltázsom.De látod,Rita meg van vele elégedve,és elég teltnek tartja a dekoltázsát.Szerintm kérdezd meg az orvosodat,ő biztos naorakész választ fog neked adni.
5486. Rita... (válaszként erre: 5484. - Dycy)
2007. márc. 30. 08:56
Miért kellene? Ha jó fazonú és méretű a melltartó (nem olyan, mint az adatlapomon, mert az nem a méretem már:-)) ) nem kell bele se szivacs, se merevítő, ha nem veszek fel melltartót, csepp alakú implijeimmel is olyan dekoltázsom van, hogy ihaj. Majd teszek fel olyan fotót is később, de most el kell mennem :-)))))
5485. Rita... (válaszként erre: 5483. - Dycy)
2007. márc. 30. 08:52
Szívesen! :-))))
5484. dycy
2007. márc. 30. 08:50
Lányok írjatok már vmit erről a csepp-szivacs továbbra is témáról légyszíves!!!Már örültem,hogy végre eldobhatom a szivacsos melltartókat,erre ilyet látok itt,hogy olyat kell hordani csepp alakúhoz.Ha ez igaz,akkor fel kell hívnom a dokit,mert akkor inkább kerek.
5483. dycy (válaszként erre: 5482. - Rita...)
2007. márc. 30. 08:45
Köszi Rita:))
5482. Rita... (válaszként erre: 5473. - Dycy)
2007. márc. 30. 08:40

Dycy! Vígasztaljon, hogy nem akarsz majd oldalra borulni :-)))

Egyébként jól ki van találva, ha nem szedtek fájdalomcsillapítót, akkor a fájdalom lesz a kontroll, amiről tudni fogod, hogy na, ezt nem kéne csinálni. Persze ha valakinek alacsony a fájdalomküszöbe, akkor inkább szedjen, annak semmi értelme, hogy boldog is lehetne a szép új melleivel, de helyette haldoklik a fájdalomtól.

5481. pasdechat
2007. márc. 30. 08:40

kiskedvenc! ne felejtsd el, h suelen már szült. te?

igen, gyönyörű szép a cicije, de nem mindegy, h a bőr szépen tud nyúlni az implihez vagy nem.

szaffika még nem szült, ha minden igaz, ezért van neki kisebb implije..a végeredmény pedig ugyanolyan szép.

ezeket mindenképpen vedd figyelembe! :)

5480. dycy (válaszként erre: 5477. - Alibenkuka)
2007. márc. 30. 08:39

Még mindig nem sikerült megnéznem,megkergűlt az oldal:(Pedig nagyon kivi vagyok már,nekem is 325ös,csepp lesz.Ja és push-up-os melltartót hordasz???Ezen teljesen kivagyok akadva:(,valaki azt mondja itt,hogy a csepp alakú implihez ugyan úgy szivacsos melltartó kell :-o

Ez igaz???

5479. Rita... (válaszként erre: 5477. - Alibenkuka)
2007. márc. 30. 08:36

Na mostmár én is kérem szépen azt a jelszót!

:-)))))

5478. Rita... (válaszként erre: 5475. - Limi)
2007. márc. 30. 08:35
2 hét, addig gyakorlatilag olyan volt, mintha be lennének gerjedve :-)))
5477. alibenkuka (válaszként erre: 5466. - Epm)
2007. márc. 30. 08:34

Csepp alakú, 325 ccm.


Egyetlen "problémám" volt, de az csak a műtét utáni első éjszakán. Negyed óránként kértem a velem egy szobában alvó nővértől a fájdalomcsillapítót, de valszeg kicsit túlzásba estem. Reggelre semmi fájdalmam sem volt. :-)

Azóta semmiféle kellemetlenségem nem volt, nagyon jól érzem magam. Fura módon állandóan mellre hízom és onnan megy le utóljára (addig pont fordítva volt).

Priviben megy a jelszó...

5476. Vicki (válaszként erre: 5473. - Dycy)
2007. márc. 30. 08:33

Én is csak szerdán tudtam meg. Be vagyok tojva. Napközben eszembe sem jut, csak reggel.

Sajna mennem kell dolgozni. Este jövök. Sziasztok

5475. limi
2007. márc. 30. 08:28
Lányok!Nektek mikor múlt el ez a feszitő érzés a cicitekből?Kicsit kellemetlen.
5474. limi (válaszként erre: 5452. - KisKedvenc)
2007. márc. 30. 08:26
Engem egy hete műtött Afshin dr. ,a mérettel kapcsolatban teljesen rábiztam magam.Nekem az volt a fontos,hogy természetes hatása legyen és ne kiabáljon,hogy mű.250-est ajánlott és az is lett.A formája még változni fog de már most sem rossz.Szeintem ő olyan ciciket csinál ami illik a testalkatodhoz.
5473. dycy (válaszként erre: 5471. - Vicki)
2007. márc. 30. 08:22

Fogalmam sincs:)Miért ezt már tudnom kéne???Gondoltam ráérek hétfőn vagy kedden rátelefonálni...Rosszul gondolom?

Jajj miket álmodsz Te:(Ennyire kattogsz már a dolgon?:))Én abszolút nem,semmit,szinte nem is jut eszembe,hogy szerdán műtenek.

A hátonalvást minden este megpróbálom,de egyszerűen nem tudok úgy elaludni,és akkor egyből borulok oldalra:)))

5472. Rita... (válaszként erre: 5468. - Vicki)
2007. márc. 30. 08:16
:-))))
5471. Vicki (válaszként erre: 5470. - Dycy)
2007. márc. 30. 08:10

Szia! Én múlt héten voltam uh-on, az megvolt azonnal, és szerdán voltam laboron a magánklinikán, úgyhogy az eredményt csak a műtét napján tudom meg.

Hánykor lesz a műtéted?

5470. dycy (válaszként erre: 5441. - Vicki)
2007. márc. 30. 08:07

Szia Vicki!Ma megyek a leletekért(vér,vizelet),uh meg hétfőn:))Csak a belgyógy hiányzik....

Te hogy álsz?

5469. Rita... (válaszként erre: 5452. - KisKedvenc)
2007. márc. 30. 07:54

Szerintem nincs sok ellentmondás, Afshin szerint amit te szeretnél műhatású, ezt meg is mondta és most lebeszél róla. Gáspár szerint szép a képen a nő, miután látta a képet, már tudja, hogy nem a természetes hatású mell az igény, hanem a mutatós, hát neki belefér az is. Emlékezz, Afshin azt mondta 2 kilométerről látszani fog, hogy mű ezért ő nem akar neked ilyet csinálni. Gáspár meg csinál ilyet is, olyat is, ami az igény. Ezért vannak biztosan többen nála :-)

Most jössz Te! :-)))) Neked kell dönteni.

Megírnád a méreteidet? Hátha találunk hasonlót magunk között, már magasság, sújy, mellkasméret tekintetében és akkor talán könnyebb, ha van összehasonlítás.

5468. Vicki
2007. márc. 30. 07:52

Képzeljétek már megint mit álmodtam. Felszakadt a sebem és kicsusztak az implik a hasamra.

Aki műtét előtt van próbálkozzon a háton fekvéssel. Nekem bevált.

5467. Vicki (válaszként erre: 5449. - Lilamila)
2007. márc. 30. 07:48

4-kor lesz a műtét, de 3-ra már ott kell lennem.

Te mikor mész?

5466. epm (válaszként erre: 5462. - Alibenkuka)
2007. márc. 30. 00:15

Légyszíves nekem is küldd el, hogy lehet megnézni! Milyen van neked, csepp, vagy kerek? Milyen volt az elmúlt 2 év? Volt bármi problémád?

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook