Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
5525. dycy (válaszként erre: 5522. - Dodi5)
2007. márc. 30. 11:02
Ha jól emlékszem Szafikát is Ő műtötte,de ha visszaolvasgatsz,bizti találsz még vkit.
5524. Ani04 (válaszként erre: 5522. - Dodi5)
2007. márc. 30. 11:00
Figyelj, itt most az egész vita Afshinról szól!
5523. dycy
2007. márc. 30. 10:58

Suelen!

Kezdhetem szedni a homeos bogyókat,vagy ráér még?Ugye nekem nem kell vennem sportmelltartót vagy vinnem ?Vagy Te azt hordod?Köszi

5522. dodi5 (válaszként erre: 5521. - Keilare)
2007. márc. 30. 10:57

Hali,


Nekem sem nagyon válaszolnak Afshin ügyben....Fogjunk össze!


Írd be a keresésbe a Krasznai nevét, és kijön egy csomó levél, ami róla szól. Tegnap így vagy egy órát olvasgattam Afshinról.

5521. keilare
2007. márc. 30. 10:54
Már írtam többször, de senki nem válaszol. Senkit nem műtött Krasznai doktor? Légyszíves valaki válaszoljon...
5520. dycy
2007. márc. 30. 10:43
Bocsi,Babi78-nak szántam
5519. dycy (válaszként erre: 5518. - Ani04)
2007. márc. 30. 10:43
Persze,hogy érdekel:))Szerintem mindenkit
5518. Ani04 (válaszként erre: 5510. - Suelen)
2007. márc. 30. 10:39
Ez nekem is furcsa, mert mindenhol azt olvasni, hogy a texturált felszínű az újabb, meg a korszerűbb, meg a kevésbé tokosodó. Ráadásul az Erzsébetben ezt használják a dokik. Határozottan emlékszem, hogy úgy mondta a dokim, hogy "itt mi ezt a fajtát használjuk". Bár ha jól emlékszem, mintha arról lett volna szó, hogy ezt a műtétet nem az Erzsébet kórházban végzi az Afshin. Lehet, hogy ezért mondott mást. Én egyre inkább meg vagyok amúgy győződve arról, hogy minden dokinak az a legtökéletesebb impli forma és fajta, amelyiket a gyártótól az adott körülmények között a legolcsóbban tudta beszerezni...
5517. suelen (válaszként erre: 5516. - Babi78)
2007. márc. 30. 10:37
Örülök,hogy elégedett vagy!Ez a célja a plasztikai orvosoknak!:)))Hurrá!Várjuk a képet!
5516. Babi78
2007. márc. 30. 10:31

Sziasztok!


Ide is leirom. Én Szeged környéki vagyok és szerdán volt egy mellplasztikám (nem szilikon csak felvarrás) és én piszkosul meg vagyok elégedve az orvosommal úgyhogy szívből ajánlom mindenkinek aki még nem döntött orvos ügyben. Nekem borzasztóan lógtak a melleim és most olyan mintha két fél narancs lenne odaragasztva, műtét után nem voltak fájdalmaim nem is volt szükségem fájdalomcsillapítóra pedig alaposan felszabdaltak.

Ja és nem fizettem horibilis összeget neki.

Előtte képem már van de utána még nincs majd azt is készítek és ha valakit érdekel nagyon szívesen megmutatom mert most borzasztó büszke vagyok a melleimre.


Babi

5515. Ani04 (válaszként erre: 5506. - Maha)
2007. márc. 30. 10:30
Mondjuk ha egy impli átmérője 10 cm, akkor az simában 270cc-t középmagasban 320, nagyon magasbn meg 390 cc-t jelent (ez most hasraütés volt). Minden impli átmérő 5 magasságban létezik (legalábbis az enyémre azt mondta a doki).Tehát egy 270cc-s sima implinek nagyobb az átmérője, mint egy 270cc-s magasnak. Gondolkodj térben.
5514. suelen (válaszként erre: 5508. - Dodi5)
2007. márc. 30. 10:24
Kinél lesz neked annyi?
5513. Ani04 (válaszként erre: 5504. - Suelen)
2007. márc. 30. 10:24
De neked a korai képeken sem látszott, hogy nagyon fent lenne a melled! Már az elején is úgy látszott, hogy ott van teljesen a helyén és alul is rendben van. Lehet, hogy bőröd jobban meg tudott nyúlni a szoptatás miatt. Én hiába szültem kétszer, szoptatni nem tudtam, úgyhogy a bőröm nem nyúlott csak a mirigyállományom esett össze. Engem egy hete műtöttek, de még nagyon fent van a cicim, talán mára egy kicsit már lejjebb és bizony látszik a mellbimbó jelenlegi helyén, hogy annak az implinek még lejjebb kell jönnie.
5512. keilare
2007. márc. 30. 10:24

Sziasztok!


Én április 12-én megyek Krasznai doktorhoz, műtötte valamelyikőtöket?

5511. suelen (válaszként erre: 5506. - Maha)
2007. márc. 30. 10:24
Igen,a normál profilú impli ugyanakkora alapterület mellett nem domborít annyira előrefelé,mint a magas profilú.
5510. suelen (válaszként erre: 5505. - Dodi5)
2007. márc. 30. 10:22
Gyerekek ne máááár!A sima felületű impli a legkorszerűtlenebb,a leggyakrabban azokkal alakul ki a tokzsugorodás.Szerintem valami extra kedvezményt kaphat a gyártótól,ha azt rakja be!Dehogy csúszik az érdesített felületű sehova!!!!!Inkább a sima,a fizika törvényei szerint.De mindenki döntsön belátása szerint.Ne hagyjátok átverni magatokat!
5509. maha
2007. márc. 30. 10:22
Nekem meg azt mondta a dokim,hogy az érdesítettnél kisebb a tokosodási reakció/kóros/esélye.
5508. dodi5
2007. márc. 30. 10:19

Valaki mutasson egy képet a cicijeiről, amiket Dr. Afshin kreált! Légyszi, légyszi, légyszi!!!!!!!

Egyébként nekem 750000Ft lesz, ez sok?

Puszi

5507. suelen (válaszként erre: 5499. - Berdor)
2007. márc. 30. 10:19
Szerintem a műtét napját kivéve nem kell a gyerekeidet mellőzni.:))Persze,ha megoldható,hogy pár napra,vagy hétvégére elmenjenek a nagyihoz,az csak jó.Nekem végig itthon volt a 3 gyerek,sajna nagyszülő már nem él...férjem segített mindenben,és még a legkisebb is megértette,hogy óvatosan kell megközelíteni engem.Megmutattam neki a cicmet,látta,hogy be van ragasztva,és megdicsérte,milyen szép:))
5506. maha (válaszként erre: 5498. - Ani04)
2007. márc. 30. 10:18
Én nem egészen értem ezt,bár nagyon részletesen leírtad.Azimpliméretéről van szó.A méret ugyanakkora,a profil nem.Akkor nem csak a formája lesz más,hanem a mérete is.Hogy is van ez?
5505. dodi5
2007. márc. 30. 10:18

Kiskedvenc!


Te a Gáspárt választottad végül? Hol rendel? Lehet, hogy én is betérnék hozzá, hogy én is teljesen összezavarodjak. Afshin nekem is 270-eset ajánlott, és síma felületűt! Azt mondta, hogy külföldön már 90%-ban a simát használják, csak nálunk megy a texturált. Állítólag a texturált felcsúszhat, és akkor egy (vagy 2) plusz dudor lesz a mellkasomon. A sima meg szépen leereszkedik, és akkor szép természetesebb esésű lesz a mell formája. (Nekem izom alá javasolta) Remélem, nem csúszik tovább!!!:)Ezt még megkérdezem tőle, hogyis van! Azt mondta, hogy hagynak egy az implantátuménál szélesebb nyílást az izomban, hogy le tudjon csúszni az implantátum. Nekem méregette a melleimet, de csak külön-külön. A mellbimbók távolságát pl. nem.

Ultrahangra nem küldött, de mondtam neki, hogy megyek ettől függetlenül. Szerintem az OKÉs egy dokitól, ha sok vizsgálatra küld. Az azt jelenti, hogy nagyon kürültekintő.

5504. suelen (válaszként erre: 5498. - Ani04)
2007. márc. 30. 10:17
Nem osztom ezt a véleményt.Nekem ,mikor megmért a Gáspár,azt mondta,hogy nagyon rövid a mellbimbó alatti rész,kb. 2 cm volt.:(Mégis nagyon kigömbölyödött,lefele messzírozás nélkül,megtette az impli helyettem:))Úgyhogy fel a fejjel,megoldható a dolog,bátorság!Az én metszésem is a mell alatt volt ,mintha a hasamon lett volna a "régi "mellhez képest,és most teljesen az áthajlási redőbe esik.:)
5503. suelen (válaszként erre: 5494. - Berdor)
2007. márc. 30. 10:12
Ha nem megterhelő a munkád,akkor valószinű 1-1,5 hét elég lesz a pihenésre.Utána meg érezni fogod mi az ami jólesik,mit bírsz.Az asztalnál tevés vevés menni fog,felnyúlni nem tudsz aktákért,vagy valami,de legfeljebb felállsz,vagy segítséget kérsz:)))
5502. suelen (válaszként erre: 5488. - KisKedvenc)
2007. márc. 30. 10:10
Uh-ra minél előbb kérj időpontot!Ha későbbre akarnak adni,mint a műtét napja,szólj,hogy neked előbb kell.Füllentsd ,hogy eü.dolgozó vagy.Nem fognak utánajárni,hol dolgozol,de ki is találhatsz valamit.:)))Muszáj néha a cél érdekében.Én is be szoktam vetni,bár én tényleg eü. dolgozó vagyok.A belgyógyászati vizsgálatot a háziorvosod is elvégezheti,Ekg,vérnyomás,hallgatózás,és tapintási lelet kell,meg labor.Ja,és persze írja is le,hogy panaszmentes,egészséges vagy.:))
5501. Ani04
2007. márc. 30. 10:08
Ja, és Rita, Glittersztár! Köszönöm szépen a priviket még egyszer, nagyon jót tettek a lelki világomnak és örömmel mondom, hogy apadok és megindult lefelé!!!
5500. suelen (válaszként erre: 5481. - Pasdechat)
2007. márc. 30. 10:05
Igen,én szültem,de mellem mégsem volt semmi.Igaz,valaha mikor a gyerekem óriásit aludt,akkor talán megközelítőleg volt ekkora mellem:))Ennyi fért be most,ennyit engdett a bőröm.Azt mondom,most már szép ,természetes a formája.És nem baj szerintem,ha Gáspár csinál olyat is,ami nem annyira természetes,bár én még csak egy olyan képet láttam nála,azt mondta neki nem tetszik,de a páciens ilyet kért,ő pedig azért van,hogy a páciensek boldogok,és elégedettek legyenek az eredménnyel.Egyébként van határ nála,amit már nem rak be csak azért,mert ez a heppje a nőnek,hogy óriási legyen.
5499. berdor (válaszként erre: 5497. - Glittersztár)
2007. márc. 30. 10:04

Szia!


Szóval egy hetet mindenképpen számoljak?

Van otthon két kiscsaj is, úgyhogy velük is meg kell küzdenem :)

Mennyi az a minimális nap amennyit gyerekek nélkül töltsek? 4 és 5 évesek.


Lányok!

Olyan megynugtató olvasni Titeket, nagyon nehezen szántam rá magam, de most már biztosan nem fordulok vissza :)

Moni

5498. Ani04
2007. márc. 30. 09:59

Sziasztok Csajok!

Húúú, de sok minden hangzott el itt tegnap óta!

Először is a méretekről. Egy dolgot úgy nézem mindenki elfelejtett a köbcentik és számok között! A 270-es simát nem lehet összehasonlítani a 270-es magasított profilúval, mert aminek akkora az alapja, mint a 270-es simának, az emelt profilban már kb. 370-es. Nekem azt mondta a dokim, hogy azonos átmérőjű sima és emelt profilú impli között akár 200cc eltérés is lehet. Tehát egy magasított profilú 325-ős implinek lehet, hogy akkora az alapja, mint egy sima 250-esnek. A dokik tehát lehet, hogy azonosan lőtték be, hogy mekkora átmérőjű impli kell, csak az egyik magasabb, a másik pedig alacsonyabb ciciket tart testalkatarányosnak. Ez meg már ízlés kérdése. Lehet, hogy az Afshinnak a törékenyebb lányok, míg Gáspárnak a vérbőbb nőszemélyek tetszenek jobban. A másik nagyon fontos dolog az az áthajlási redő és a mellbimbó távolsága (azt hiszem ezt hívják mell alapnak, de nem biztos). Nem is gondoljátok, hogy mennyire fontos, pedig ez dönti el, hogy mit lehet berakni. Én jóval nagyobb darab vagyok mint ti (167cm, 63kg, eredetileg 80/A), ráadásul igazi kajakos hátam van, mégis max a 290-es implit tudta betenni a doki, mert annyira rövid volt ez a mell alapom. Ehhez a mérethez is 1,5 cm-t le kellett vinni a leendő mellem alját, hogy elférjen az impli. Úgyhogy most a vágásom 1,5cm-rel a cickóim alatt van és oda kell majd lemasszíroznom az implit kinyújtva a bőrt. A másik dolog, hogy nem kell a csepp alakú cict push-up melltartóval hordani, csak a dokik mondták azt képletesen, hogy az tapasztalatuk, hogy a csepp alakú implisek fél év múlva felhúzzák a push-up melltartót, mert az nem ad belülről olyan kerekséget a cicinek, inkább csak alulról emeli ki és támasztja fel. Ez meg ízlés kérdése. Teljesen "természetes" kinézetet akarsz állandóra, vagy azt, hogy olyan kis párnácskás legyen állandóan. Én azzal mentem el a dokihoz, hogy csakis csepp lehet és szó sem lehet kerekről. Ehhez képest lebeszélt a cseppről (mellékesen ő az Afshin kollégája, tehát egy cég egyet beszél)és egyáltalán nem bánom, mert hozzám azt hiszem már az egyéb kerekségem és a korom miatt (37) is jobban illik ez a párnácskás. Ráadásul nekem a csepp pont a rövid mell alap miatt el sem fért volna még így sem. Júj, asszem kicsit hosszú, de remélem érthető voltam.

5497. Glittersztár (válaszként erre: 5494. - Berdor)
2007. márc. 30. 09:46

Szia!

Én 1 héttel a műtét után már jöttem dolgozni.Vezettem is.Én is irodai munkát végzek,tehát szerintem biztos bírni fogod,de majd úgyis meglátod,hogy mennyire fáj.

5496. KisKedvenc (válaszként erre: 5494. - Berdor)
2007. márc. 30. 09:46

Nekem azt mondta az egyik dokim, hogy ne hagyjam el magam, csak rosszabb lesz, úgyhogy egyből mobilizálódni kell, igaz, a másik szerint 10 nap fekvés javasolt. :) De az egyik izom alá, a másik pedig csak félig izom és félig mirigy alattit javasolt, szal a fene tudja. :)

Neked hova teszik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook