Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
11042. banister (válaszként erre: 11041. - Ani04)
2007. máj. 11. 08:50

Remélem igazad van, és tényleg én parázom túl...nem tom...

Megpróbálom leírni hogy néz ki, nem ígérem, hogy sikerül, és érthető lesz:)

Szóval: Ez a lyuk dolog ok is, kb rá lehet fogni hogy lencse nagyságú bár nekem azért kicsit nagyobbnak tűnik...nem is ezzel van igazán a gondom, bár ez se túl szép. Látom a husimat, nem guszta...pfff....Viszont ebből a sebből folytatólagosan ugye indul az alsó vágás két irányba. Az egyik irányba semmi gond, ott halál normálisan néz ki. Viszont a másik oldalon szintén teljesen lejött a seb, és ott nem vékony vonal maradt alatta, hanem olyan hmmm...szóval olyan 2-3 mm-es csík lyuk. Nem tom jobban elmondani. Kicsit olyan, mint amikor vmi szétnyílik...vagy bemagyarázom...Mit tom én már?! Jó feszült lettem tőle, hiába mondta a doki, higyjem el, ennyi idő után már nem tud szétnyílni...

Nem tudom mennyire értitek?

11041. Ani04 (válaszként erre: 11027. - Banister)
2007. máj. 11. 08:42

Banister!

Szerintem amit leírtál az tök normális. A krém hatására a seb úgy gyógyul, hogy a var felpuhul, majd mint egy szilikonszalagot le is lehet húzn vagyleesik. Nekem is a cső helyén esett le először a var és alatta ott maradt egy olyan lencsényi nagyságú lyuk, ami kicsit behorpadt és befelé világosodott, vagy sötétedett (már nem emlékszem pontosan)a színe. Olyan volt, mintha tényleg egy valódi lyuk lenne ott. Ez egy-két hét alatt összehúzódott és olyan karcolásnyi vastagságú lett, mint a hegtöbbi része. Gondolom veled is valami hasonló van most.

11040. Éva (válaszként erre: 11037. - Glittersztár)
2007. máj. 11. 08:34
Örülök ha ide betudok ugrani ,most is visít őfelsége mert otthagytam a másik szobába.
11039. berdor (válaszként erre: 11032. - Glittersztár)
2007. máj. 11. 08:32

Nagyon dögös :))))


Mostanában annyi női mellet láttam, hogy lassan utolérem a férjemet :))))

11038. banister (válaszként erre: 11031. - Berdor)
2007. máj. 11. 08:31

Hát hazudnék, ha azt mondanám, nem vagyok ideges...

De remélem Afshin majd jóóóól lenyugtat:)))) Szegény, lehet agyára mentem, mert először azt mondta, 5-6 között lesz túl az összes műtéten, menjek akkor. De én addig nem bírom ki. Úgyhogy csak beerőszakoskodtam magam 2 műtét közé:))

11037. Glittersztár (válaszként erre: 11036. - Éva)
2007. máj. 11. 08:30
Igen,szoptattam.Előtte 75/b voltam,csak lógós 75/b.:))Most meg 75/c.Fent vagy iwiwen?
11036. Éva (válaszként erre: 11032. - Glittersztár)
2007. máj. 11. 08:29
De már kérdezni akartam,te már szoptattál?és mekkora volt elötte?
11035. Glittersztár (válaszként erre: 11030. - Banister)
2007. máj. 11. 08:29

Szia!

A zöld,amire az van írva,hogy Aloe Vera Gelly,azt is nagyon dicsérik,hegekre nagyon jó,és a propoliszos az pedig sárgás felíratos.

11034. Éva (válaszként erre: 11032. - Glittersztár)
2007. máj. 11. 08:27
Szexi!
11033. banister (válaszként erre: 11032. - Glittersztár)
2007. máj. 11. 08:27
Szerintem gyönyörű lettél, percekig el tudlak nézegetni...de azért nincsenek ám ferde hajlamaim! :))))))))))))
2007. máj. 11. 08:26

Jó reggelt mindenkinek!

Puddiz!Nagyon aranyos vagy,köszönöm szépen a bókokat!:))

Tegnap felraktam 2 hónapos képeket,szerintem már nekem nem igazán változik,így marad!:))De nekem nagyon tetszik!Vettem egy szép melltartót a triumphban,olyan szép!Nézzétek meg!:))

11031. berdor (válaszként erre: 11027. - Banister)
2007. máj. 11. 08:26

Banister!


Ne idegesítsd magadat a seb miatt, de jól teszed, hogy meglátogatod a dokit, laglább megnyugszol utána.

Esetleg addig is ragaszd le hogy ne nyúzza a melltartó széle, talán segít.


Lányok!


Olyan jó olvasni ezt a sok megelégedett nőcit! :))))

És én még éveket gondolkoztam a dolgon.... de m..ha vagyok :)))

11030. banister
2007. máj. 11. 08:25
Glittersztár segíts nekem! A propoliszos krém amit annyit dícsértél melyik? Annyi félét találtam a neten....A fehér flakonos, zöldnövényes? Vagy barna flakonos? :)
11029. banister (válaszként erre: 11026. - S-anya)
2007. máj. 11. 08:22

S-anya!

Örülünk, hogy jól vagy, minden rendben van veled is! A képeket pedig nagggyon várjuk! :)))

És tessék enni, nem fogyni tovább!

11028. banister (válaszként erre: 11015. - Puddiz)
2007. máj. 11. 08:21

Te is megvagy Puddiz:)))))

Csuda helyesek vagytok a pároddal, ejha!

Te hogy bírtad az első zuhanyt? Nekem annnnyira fura volt melltartó nélkül ,hogy őrület:) Először meg se mertem moccanni:)))) Jókat mosolyogtam magamom. Után viszon úúúúgy utáltam visszavenni ezt a nyamvadt melltartót:(

11027. banister (válaszként erre: 11025. - Éva)
2007. máj. 11. 08:18

Apa jól elfelejtette:( Tegnap este fél 9ig szülőin voltam a nagynak, majd szétrobbantam, ballagás, egyebek, ne tudd meg...

De lesznek képek ígértem, és az ígéretem be is tartom ám! :)

Viszont most kissé ideges lettem. Hívtam is Afshint. Tegnap ugye kivette a varratokat, elkezdhettem kenni. Kentem is, leragasztva már nincsen, és a melltartó elég rendesen birizgálja a heget... És ahol a cső volt, ott vagy a krémtől vagy a melltartótól de lejött egy nagy seb, és most elég furán néz ki, számomra elég aggasztó. Máshol nagyon is ok, de ez nem tetszik. Lehet csak bemagyarázom magamnak, mert ugye a hasam hónapokig nyitva volt miután szétjött, nem tudott összenőni, és szerintem átvetítem most a cicikre is. De rendes volt Afshin, azt mondta szerinte semmi gond, de ha megnyugtat, menjek be ránéz. Hát engem megnyugtat, úgyhogy 2re rohanok is hozzá. Remélem tényleg semmi gond, csak én parázom megint túl a dolgot.

11026. s-anya
2007. máj. 11. 08:08

sziasztok Tündérek!

Nem tudtam hamarabb géphez ülni,mert 1 notebook van,a férjemé és rengeteget dolgozott rajta az utóbbi napokban,aludnom meg mégiscsak kell éjjszaka.Köszönöm a rengeteg bíztatást,kicsit el is pityeregtem magamat olyan jól esett!Megnyugtatott, hogy más is vegyes érzelmekkel reagál a kötéslevételre.Remélem még tényleg ödémás vagyok és nem leszek ennyire kerek fölül.Bár szerintem jobb lett volna ha berakják kicsit izom alá,a mellhártya alatti látványban olyan,mint a mirigy alatti,csak jobban fixált.Elképzelem magamról,ha mégis 200-as kapok,azt is nagynak találom,vagy az a bajom vale,hogy horhatok megunt push up-ot.

Felöltözve már tetszem magamnak,többet soha nem kell push-up-os meltartó az tutti.A fürdőszoba tükörrel még barátkozom.Szükségem lesz némi izomépítésre,nagyon vékonynak látom magamat ezekkel a kerek cicikkel.Műtét után fogytam két kilót,egy kicsit étvágytalan vagyok az antibiotikum miatt.A cicik jól vannak,a jobb nagyon jól viselkedik,a bal néha szurkál,láthatóan nagyobb is(persze eredendően is,de a doki azt mondtailyen kicsi különbséget nem egyenlít ki,pedig lehet,hogy mégis kellett volna).Szerintem a jobb oldalam azért viselkedik jobban,mert többet használom a kezemet,így a vérkeringése tökéletes.A balos elmarad pár nappal,de azt vettem észre ha odafigyelek rá,hogy a bal kezemmel is dolgozzak, sokat javult.Tegnap éjjel készítettünk fényképet,ma vagy holnap fel is rakatom az urammal,csak tegnap olyan későn már nem akartam őt visszaküldeni a gép elé.

Mégegyszer köszönöm a bátorítást!

Kiskedvenc! Jól tetted,hogy Gáspárt és a nagyobb implit válassztottad,hidd el kellett a széles váladhoz ez a méret!

Puszilok mindenkit!

11025. Éva (válaszként erre: 11021. - Banister)
2007. máj. 11. 07:58
Ezek szerint nem találtad meg a fényképezőt?Kár-megnéztünk volna "csomagolás" nélkül!
11024. Éva
2007. máj. 11. 07:42
Olyan jó olvasni azokat akik már túl vannak rajta.Majd kicsatantok a boldogságtól és a megkönnyebűléstől(hogy kevésbé fáj mint ahogy gondolnátok)Alig várom hogy én is túl legyek rajta!!!
11023. Éva
2007. máj. 11. 07:36
Pötyikével mivan?Jelentkezett már?Kezdek aggódni!
11022. Éva
2007. máj. 11. 07:32
Naná!Rigójancsis tortával,tűzijátékkal.Sok-sok játékkal éss szépruhákkal.
11021. banister
2007. máj. 11. 07:30
Szép jó reggelt! Megvolt a 6fogú szülinapja?:)
11020. Ani04 (válaszként erre: 11009. - KisKedvenc)
2007. máj. 11. 07:29

Hát Kiskedvenc én ez alatt a pár sorod alatt egyszerre sírtam és nevettem!!! Nagyon aranyos volt és szerintem mindenki érzéseit igencsak kifejezően tolmácsoldat az első melltartóvásárlás kapcsán.

Azért én is kérném, hogy légyszi írd meg, hogy a márka melyik fantázianevű cicifixét vetted meg. Ha még ma délelőtt meg tudnád írni az jó lenne, mert én ma mindenképp kiugrom Dunakeszire egy bevásárlóközpontba és ott van a márka outletje. Megnézem, hogy kapható-e ott is. Ha igen, megosztom az infót veletek.

11019. Éva
2007. máj. 11. 07:23
Jóreggelt mindenkinek?
11018. epm (válaszként erre: 10971. - Ivy Wild)
2007. máj. 10. 22:58
Engem 3 napja mütöttek :). De amúgy már a gondolata is rossz, hogy ennyit ki kell hagynom. Futni azt hiszem, csak 6 hét múlva lehet :(. Alulra (láb, fenék) talán nekem is némivel hamarabbat mondott. Karra, súlyzózni (mondjuk az bánt a legkevésbé, bár az is szükséges némileg) pedig azt mondta: nincs szükség rá már / nem szabad (?) - legalábbis így értettem - sose többé. Erröl tudsz vm-t?
11017. Puddiz
2007. máj. 10. 22:56
Na látom nincs senki.Akkor jó éjt.
11016. Puddiz
2007. máj. 10. 22:31
Itt ülök melltartó nélkül:)Mert bekentem a dermatixel és 4-5 percig várni kell hogy megszáradjon.
11015. Puddiz
2007. máj. 10. 22:08
Banister megvagy:)Nagyon szépek vagytok:)
11014. Puddiz
2007. máj. 10. 22:04
Nekem is küldhetitek ám a neveket akik még nem küldték.:)Iwiwre gondolok.
11013. Puddiz
2007. máj. 10. 22:00

Banister nagyon örülök a boldogságodnak:)

És ma én is megmozgattam az impliket a párommal együtt:)))Ha értitek mire gondolok:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook