Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhszájseb - Ki mit tud róla, illetve milyen tapasztalatokkal tudtok nekem segíteni? fórum

Méhszájseb - Ki mit tud róla, illetve milyen tapasztalatokkal tudtok nekem segíteni? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 9. 05:03
És mi van ha már évek óta van? Lehet valami következménye? :S
2011. jún. 8. 14:42
Ja, és sokaknak magától is elmúlik, mindenféle kezelés nélkül.
2011. jún. 8. 14:41

Nekem is fagyasztották jó pár éve, előtte nem volt semmi ecsetelés, vagy egyéb kezelés. Maga a fagyasztás nekem nem volt kellemetlen, csak egy erősebb nyomást éreztem a méhszájnál. Az viszont fájt, mikor a kacsát kiszedte belőlem, nem tudom miért, lehet hogy a doki volt béna. Ja, és utána pár napig betétet kell hordani, mert vízszerű folyása van az embernek.

Egyébként sokan rosszul szoktak lenni, engem is még pár percig kérdezgettek, hogy nem vagyok e rosszul, nem szédülök e. Szerintem ez azért van, mert annyit ijesztgetik vele a nőket, hogy teljesen bestresszelnek, mire oda kerülnek.

Úgyhogy ne aggódj, nem olyan rossz, mint amit hallani róla.

2011. jún. 8. 08:53
Nekem is már régen volt és ambulánsan leégették még az elején elkapták de utánna elég szarúl voltam feküdnöm kellett egész nap de ez már rég történt.
6. Krisz 18 (válaszként erre: 1. - Liliomvirág)
2011. jún. 7. 22:38
Nekem is volt, lefagyasztották. Ambuláns, pár perces kis beavatkozás.
2011. jún. 7. 19:16

Nekem 'gyenge' méhszájsebem volt, csak egy kis gyulladás, hüvelytablettával lekezelte az orvos. Először nagyon megijedtem, hogy valami nagyon komoly dolog, meg valóban seb, de nálam csak gyulladás formában volt, talán icipicike sebecskével. Van hasonló fórum, ott olvasgathatsz:

[link]

2011. jún. 7. 19:14
A levétellel kapcsolatban nincs tapasztalatom.
2011. jún. 7. 19:13
Nekem meg le lessz véve
2011. jún. 7. 19:12

Szia!

Nekem volt évekkel azelőtt. Kb. két hónapig ecseteléssel kezelték, azóta nár két gyerekem született és semmi bajom.

2011. jún. 7. 19:10
Köszönöm szépen

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook